Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Diablo

Probleme caractere dupa recuperarea db-ului

Recommended Posts

cu tot respectul...am -20 pts,nu e asa mult dar pe mine ma ajuta mult alea 20 pts.

caracter : Arena (elf)

lvl : 290

aveam status:

str: 87

dex: 239

vit: 50

ene: 1264

= 1640 pts

cand am intrat in joc mi-a aparut 0 pts la stats + 1620 pts de bagat.

(stiu ca nu e mult dar pt elful meu amarat conteaza)

daca se poate face ceva ar fi binevenite punctele,daca nu se poate macar am incercat.

Multumesc Anticipat.

am verificat inca odata si inca ai primit mai mult decat trebuia, nu ti se va mai modifica nimic

caracter Gandy sm

inainte de problema asta aveam lvl 315(aproximativ), pe status pana ieri aparea normal, azi cand am intrat in joc aveam lvl 176, punctele sunt pt lvl 315( 1 rr)

tin sa precizez ca pe data de 8 cand au aparut probleme nu am intrat deloc in joc

azi am facut cateva lvl dar nu am pus pctele, vreau sa stiu daca se remediaza problema sau continui sa joc asa

:dontknow: ( totusi dif de lvl e cam mare)

ai dreptate, am facut o gresala la tine

caracter: Golden*Boy

inainte aveam lvl 170, skill-ul death stab invatzat, si il puteam folosi, acum am lvl 168 si cica "you cannot use this/that skill" ceva de genul

la skill-uri nu a umblat nimeni, in mod normal ar trebui sa merga, anunta-ne eventual dupa ce faci 170 daca isi revine sau nu

cont: lucas

char:Lucas

am experienta mai mica decat cea corecta pt lvl-ul actual si implicit nu se clinteste bara:P

isi va reveni

check status GroundZero si ivlonely 1.8k si 1.4k pcte in plus...

ai dreptate, ii rog pe cei 2 sa ma contacteze, si ar fi bine sa nu mai faca lvle pentru ca oricum vor ajunge in situatia dinainte de bug: puncte / stats , sa nu piarda timpu degeaba

caracter: SiuzzY

problema : de la level 319 la 301

intr-o zi le faci la loc, nu mi se pare diferenta mare

Am Si eoo Mare Problema Inainte de srv Down aveam lvl 364 iar acuma am 264 va rog sa remediati problema ..!!!Ms Anticipat

ce caracter ai ?

caracter :creionELFA ,

problema : aveam 367 lvl am 336 .

ti se va modifica

Caracter: VLDK

Problema constatata: Inainte de problema cu serverul aveam lvl in jur de 380, acum am 353.

Situatia lvl/puncte este acum:

http://img155.imageshack.us/img155/839/screen051419500003.jpg

Multumesc!

ti se va modifica curand, poti sa iti introduci stats, doar lvl/exp ti se va modifica

Link to comment
Share on other sites

Guest Suden

SudenDeath

Class: BK

Salut, aveam inainte de problema asta questul la marlon facut daca se poate remedia problema cu combo v-as fi recunoscator, e nasol ca iar trebuie sa stau sa fac questul de combo si inainte am stat 1 saptamana sa il fac si nu prea mai am chef de stat pentru chestia asta.

Daca se poate sa fie editat sa am combo din nou.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest Suden

Nu se poate, va trebui sa il mai faci odata...

Cand ai facut exp cu lvl mic fara sa ai rr ti-a placut banuiesc ... asta-i una din partile negative ale placeri de atunci

Ok atat am vrut sa stiu, dar nu am rr asta e problema am lvl 326 si e enervant sa stau atat pentru questul ala anyway mersi fain pentru informatie.

O seara buna

Link to comment
Share on other sites

Guest CriTicaL^

o.O problem

nu am nici un car pe cont am sm de 325 si bk de 320 apare la status dar nu le am pe cont .... sm: nick : CriTicaL^ bk: nick CriTicaL amd2 apar la status .... :|

Link to comment
Share on other sites

o.O problem

nu am nici un car pe cont am sm de 325 si bk de 320 apare la status dar nu le am pe cont .... sm: nick : CriTicaL^ bk: nick CriTicaL amd2 apar la status .... :|

Ce cont ai ?

bk-u nu-l gasesc pe status, sigur asa se scrie ?

Link to comment
Share on other sites

Guest lufadori

cont smoke

caracter ivlonely normal 1 rr (quest de 6 puncte facut ) si 287 lvl acuma m 1 rr si 174 lvl cu punctele de 174 lv in plus

Link to comment
Share on other sites

GroundZero Mage Glad. 232(1) 4889160 833 2800 300 2000

aveam 255(1) ...m`a dat cu lvl 2 si am facut 232...tot atat am si acum...+pctele aferente in plus

ok , am discutat la privat, ti se vor scoate puncte de la agility, lvl-ul va ramane la fel

dap... .. cont : micas

bk: CriTicaL^ sm : CriTicaL eu vad.. amd2 carurile la status

http://www.linkmania.ro/s1/status/index.ph...p;x=45&y=12

http://www.linkmania.ro/s1/status/index.ph...mp;x=54&y=4

se va verifica ce-i cu problema ta, nu pot sa-ti dau un raspuns acuma, te-as ruga sa mai astepti un pic din pacate

cont smoke

caracter ivlonely normal 1 rr (quest de 6 puncte facut ) si 287 lvl acuma m 1 rr si 174 lvl cu punctele de 174 lv in plus

ok am vorbit in joc, ti se va modifica stats la enegry si lvl/exp

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa-i anunt pe cei care nu ne semnaleaza din timp problemele legate de lvl/xp/puncte si incearca sa profite de micile greseli aparute in calcule..ca vor suporta consecintele de rigoare...

Adica suspend pentru exploatarea unui bug de joc..sau scoaterea punctelor si lvl pe care le-a facut fara sa anunte echipa de problemele aparute :)

Link to comment
Share on other sites

sal

eu am avut lvl 170(1rr) prima sa se inchida servarul questul de la marlon facut pt alea 6 puncte

azi cand intru am lvl 70(1rr) si punctele de la marlon (adica alea 6 puncte la un lvl)erau luate adica in minus aveam punctele normale scoase :blink:

Carater Andrey2000 (SM)

se poate face ceva?

Link to comment
Share on other sites

Guest TAzMAniA CuceriToRu

BK Am !!! Account : starsexos !! Character : TAzMAniA !Te rog sa mai verifici .. ca totusi e dif de 100 lvle

Link to comment
Share on other sites

Deci am si eu o problema...

Mi-au disparut de pe toate char itemele din store..si aveam si vreo 10 pene acolo, vreo 2-3 iteme lk dsr, vreo 2 cu dsr, si tot felul de iteme.Mie cine imi da itemele inapoi?..NO Warn ..N-am stiut unde sa postez

Link to comment
Share on other sites

toate modificarile ce am zis ca se vor face au fost facute

dap... .. cont : micas

bk: CriTicaL^ sm : CriTicaL eu vad.. amd2 carurile la status

http://www.linkmania.ro/s1/status/index.ph...p;x=45&y=12

http://www.linkmania.ro/s1/status/index.ph...mp;x=54&y=4

caracterele respective au fost sterse de pe cont pe data de 5 mai, nu am ce sa-ti fac

sal

eu am avut lvl 170(1rr) prima sa se inchida servarul questul de la marlon facut pt alea 6 puncte

azi cand intru am lvl 70(1rr) si punctele de la marlon (adica alea 6 puncte la un lvl)erau luate adica in minus aveam punctele normale scoase :blink:

Carater Andrey2000 (SM)

se poate face ceva?

ma uit imediat, s-ar putea sa iti modificam

BK Am !!! Account : starsexos !! Character : TAzMAniA !Te rog sa mai verifici .. ca totusi e dif de 100 lvle

tu ma minti, nu e frumos ce faci

la tine nu a fost modificat stats, fa-ti tu singurul calculul daca punctele ce le ai bagate la atribute sunt necesare pentru a zice ca defapt aveai lvl-ul respectiv si ai sa constati ca nu

o sa isi revina

Deci am si eu o problema...

Mi-au disparut de pe toate char itemele din store..si aveam si vreo 10 pene acolo, vreo 2-3 iteme lk dsr, vreo 2 cu dsr, si tot felul de iteme.Mie cine imi da itemele inapoi?..NO Warn ..N-am stiut unde sa postez

la iteme/strore, nu a umblat nimeni, nu din cauza editari au disparut

Link to comment
Share on other sites

Guest TAzMAniA CuceriToRu

Omg !!Diablo tata ... am martori care am crescut cu ei si intrebau ce lvl am .. !dc crezi ca as minti .. pentru un jok .. !! Aveam 364 si cand intru dupa srv down lvl 264 !!nici sts nici nik .. eu am crescut cu elf si sm de 1 rr si lvl mic .. 32 de ore non stop am stat la party .. crezi ca are vreun rost sa mint ! te rog frumos sa verifici .. !!Dca nu asta e ..!! Eu ma chinui iara nu vreau sa ma cert pentru un jok!Play4Fun si sami fac preteni !Ms Anticipat ..! SPoR :)

Link to comment
Share on other sites

toate modificarile ce am zis ca se vor face au fost facute

caracterele respective au fost sterse de pe cont pe data de 5 mai, nu am ce sa-ti fac

ma uit imediat, s-ar putea sa iti modificam

tu ma minti, nu e frumos ce faci

la tine nu a fost modificat stats, fa-ti tu singurul calculul daca punctele ce le ai bagate la atribute sunt necesare pentru a zice ca defapt aveai lvl-ul respectiv si ai sa constati ca nu

o sa isi revina

la iteme/strore, nu a umblat nimeni, nu din cauza editari au disparut

ba tot din cauza voastra..ca am inteles ca atunci cand dai rr trebuie sa scoti itemele din store ca altfel dispar..si cum eu am dat un fel de rr prematur cum zic unii...e logic ca trebuia sa dispara..si uite asa am ramas fara ele

Link to comment
Share on other sites

cont : Twenty

char : TwentyTwo-

Caracterul meu nu a fost printre cei cu lvl 2 dar am facut de 2 ori bara 10 0-1-2..-10 si tot acelas level am :\ .

Am avut level 272 cand am intrat prima data dupa ce a fost on , am crescut pana la 279 , dupa am facut 2 lvl si am ramas tot la 279 :| .

EDIT : la al 3-lea level a mers .

Link to comment
Share on other sites

Diablo rezolva punctele la cei care au mai mult , ca nu e firesc ... si se poate face ushor GroundZero , dStile , ivlonely . Pentru ca inca le au ... si e o defavoare cam mare . Mersi

La GroundZero au fost scoase puncte

La ivlonely au scoase puncte si modificat lvl/exp

mai ramane dStile, l-am depistat si pe el, l-am cautat aseara in joc dar nu era on, rezolvam si cu el problema, trebuie sa vorbesc cu el prima data, daca cumva vede postul meu tin sa-l anuntat ca e si de datoria lui sa ma caute, si ar fi bine sa faca post aici in topic

Andrey2000 unde inca n-am apucat sa ma uit despre ce ii vorba dar probabil ca vor va mai fi si la el o modificare

Omg !!Diablo tata ... am martori care am crescut cu ei si intrebau ce lvl am .. !dc crezi ca as minti .. pentru un jok .. !! Aveam 364 si cand intru dupa srv down lvl 264 !!nici sts nici nik .. eu am crescut cu elf si sm de 1 rr si lvl mic .. 32 de ore non stop am stat la party .. crezi ca are vreun rost sa mint ! te rog frumos sa verifici .. !!Dca nu asta e ..!! Eu ma chinui iara nu vreau sa ma cert pentru un jok!Play4Fun si sami fac preteni !Ms Anticipat ..! SPoR :)

sigur, daca ai o poza prin care sa-mi arati contrariul, te-as crede ... altfel nu, dupa nici un calcul nu reiese ce susti tu

ba tot din cauza voastra..ca am inteles ca atunci cand dai rr trebuie sa scoti itemele din store ca altfel dispar..si cum eu am dat un fel de rr prematur cum zic unii...e logic ca trebuia sa dispara..si uite asa am ramas fara ele

practic nu a dat nimeni rr, au fost dus mai toate caracterele la lvl 2 din rr-ul curent, tu ai fost non rr, dupa bug, tot non rr erai dar aveai lvl 2, asta a fost numit "rr prematur"

la store nu a umblat nimeni, rr nu ai dat, nu stiu de ce ti-au disparut si din pacate nu te putem despagubi cu itemele respective

cont : Twenty

char : TwentyTwo-

Caracterul meu nu a fost printre cei cu lvl 2 dar am facut de 2 ori bara 10 0-1-2..-10 si tot acelas level am :\ .

Am avut level 272 cand am intrat prima data dupa ce a fost on , am crescut pana la 279 , dupa am facut 2 lvl si am ramas tot la 279 :| .

EDIT : la al 3-lea level a mers .

intradevar caracterul tau nu a fost afectat de bug, nu a suferit modificari nici de editare, ar trebui sa merga ok in mod normal

Link to comment
Share on other sites

La GroundZero au fost scoase puncte

La ivlonely au scoase puncte si modificat lvl/exp

mai ramane dStile, l-am depistat si pe el, l-am cautat aseara in joc dar nu era on, rezolvam si cu el problema, trebuie sa vorbesc cu el prima data, daca cumva vede postul meu tin sa-l anuntat ca e si de datoria lui sa ma caute, si ar fi bine sa faca post aici in topic

Andrey2000 unde inca n-am apucat sa ma uit despre ce ii vorba dar probabil ca vor va mai fi si la el o modificare

sigur, daca ai o poza prin care sa-mi arati contrariul, te-as crede ... altfel nu, dupa nici un calcul nu reiese ce susti tu

practic nu a dat nimeni rr, au fost dus mai toate caracterele la lvl 2 din rr-ul curent, tu ai fost non rr, dupa bug, tot non rr erai dar aveai lvl 2, asta a fost numit "rr prematur"

la store nu a umblat nimeni, rr nu ai dat, nu stiu de ce ti-au disparut si din pacate nu te putem despagubi cu itemele respective

intradevar caracterul tau nu a fost afectat de bug, nu a suferit modificari nici de editare, ar trebui sa merga ok in mod normal

ms nu ma intere lvl ca l=am facut inapoi vreau punctele de la marlon care am facut questul de prima de rr

ms pt intalegere :beer:

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...