Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

ba...n-am jucat eu prea mult versiuni d-astea cu castle siege, dar pot asocia spiritul competitional cu un war 97d pe un server strain. in momentul in care unul din ei pierde sau castiga, il felicita pe celalalt si merge mai departe...o lasa cu tiganismele astea ca "eoooo am faqt pe totsi dar in penisul meu la pubertate, atsi avut ajuthor"

luati exemplu de reply de la fade

apropo, nici cu lauda nu va sta bine

problema ieri a fost ca doar noi am jucat,restul au venit doar pt a ne impiedica ,chiar si aliantele inscrise la CS.Cand ataca mai multe aliante un castel,scopul lor e comun,distrugerea portilor si statuilor,abia apoi cand patrund in camera tronului,incepe concurenta...scopul aliantei SUD-VEST nu a fost castigarea Castelului ,ci impiedicarea aliantei HONEY pt a dobandi castelul,cu orice mijloace...pai ma baieti,daca tot participati,concurati ma nene.3,4,5 cati sunteti,dr jucati,nu va bateti joc de voi in primul rand.

Credeti ca va zice cineva "bravo Sud-Vest, Imortals, ZES, Ruthless ca i-ati impiedicat pe aia sa ia castelul" . in fine,ideea e sa cuceresti ,nu sa impiedici,dar deh..si cu voi si fara voi,tot ne-am descurcat.

cate spoturi sunt in lot :) ?

cate erau si pe beta,mai putin punctiformul.citeste Start-ul si ai sa vezi,dar e grele astea pentru tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

cate erau si pe beta,mai putin punctiformul.citeste Start-ul si ai sa vezi,dar e grele astea pentru tine.

e grele tata , grele ca duelul de azi http://img15.imageshack.us/my.php?image=screen041214250016.jpg

Cerintele Castle Siege:

Fiecare guild participant trebuie sa aiba un GM (GuildMaster) cu level cel putin 200.

- Fiecare guild participant trebuie sa aiba cel putin 20 membrii in guild.

- Guildurile participante trebuie sa aiba un aliat pentru a putea folosi "calitatile" castelului.*

- Alte guilduri / caractere pot participa la Siege ca si party-uri neutre dar ele nu pot castiga castelul.

- Daca guildul care are castelul se imprastie, ei vor pierde castelul.

- Doar 3 guilduri + aliati pot participa la Siege

informatii/faq-muonline(cs) by Elite :)

Link to comment
Share on other sites

Deci nu mai postati rivalitatile aici , care este cel mai bun la duel and other ... pentru asta aveti sectiunea guild wars.

Pentru gurile rele sa inteleg ca a fost o competitie nu gluma.

Deci de acuma inainte nu mai postati aici toate rivalitatile dintre alianta care are Siege-ul.Bravo lor au castigat Siege-ul , astept cu nerabdare si alte aliante sa castige Siege-ul.

Link to comment
Share on other sites

problema ieri a fost ca doar noi am jucat,restul au venit doar pt a ne impiedica ,chiar si aliantele inscrise la CS.Cand ataca mai multe aliante un castel,scopul lor e comun,distrugerea portilor si statuilor,abia apoi cand patrund in camera tronului,incepe concurenta...scopul aliantei SUD-VEST nu a fost castigarea Castelului ,ci impiedicarea aliantei HONEY pt a dobandi castelul,cu orice mijloace...pai ma baieti,daca tot participati,concurati ma nene.3,4,5 cati sunteti,dr jucati,nu va bateti joc de voi in primul rand.

Credeti ca va zice cineva "bravo Sud-Vest, Imortals, ZES, Ruthless ca i-ati impiedicat pe aia sa ia castelul" . in fine,ideea e sa cuceresti ,nu sa impiedici,dar deh..si cu voi si fara voi,tot ne-am descurcat.

cate erau si pe beta,mai putin punctiformul.citeste Start-ul si ai sa vezi,dar e grele astea pentru tine.

ma sa te speli pe gura inainte sa pronunti numele guildei ZES.

Link to comment
Share on other sites

Am ras de n-am mai putut =)). Mai ales la combo-urile lui Tits, Knavish, Outlander :)). Era jalea si mai mare la Nova lui Sadi =)). Pacat ca nu am participat de prima data, a fost distractiv :). Pacat de taranii care in loc sa dea in porti dadeau in noi... in fine, gg Honey :).

Link to comment
Share on other sites

Guest fanerahat

exact gg Honey...meritam sa stam la scheletii din lore la cat de organizati am fost.....multi si prosti

gg again

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

ca sa nu va mai plangeti de mila si sa aruncati cu noroi : :argue:

-cand l`au luat ei nu erau upgredate portile/statuile

-cand l`au luat ei nea` dragos dadea cu nova langa poarta sa`i cotonogeasca si mai atingea din cand in cand si poarta :-j

-l`au primit nu l`au luat :)

-e imposibil pentru o guilda(impreuna cu aliantele) fara rr sa sparga un castel upgredat

the end 8-|

Link to comment
Share on other sites

ca sa nu va mai plangeti de mila si sa aruncati cu noroi : :argue:

-cand l`au luat ei nu erau upgredate portile/statuile

-cand l`au luat ei nea` dragos dadea cu nova langa poarta sa`i cotonogeasca si mai atingea din cand in cand si poarta :-j

-l`au primit nu l`au luat :)

-e imposibil pentru o guilda(impreuna cu aliantele) fara rr sa sparga un castel upgredat

the end 8-|

trebuia tu neaparat sa iti dai cu parerea sa te simti si tu bine #-o

Link to comment
Share on other sites

1. la primul cs, toti dadeau in porti ... eu dadeam foarte rar in voi , mai mult de plictiseala

2. de speed-ul care se folosesa atunci .... nu cred ca mai are sens sa vorbim ...

3. acuzatii nefondate -> pauza

ca sa nu va mai plangeti de mila si sa aruncati cu noroi : :argue:

-cand l`au luat ei nu erau upgredate portile/statuile

-cand l`au luat ei nea` dragos dadea cu nova langa poarta sa`i cotonogeasca si mai atingea din cand in cand si poarta :-j

-l`au primit nu l`au luat :)

-e imposibil pentru o guilda(impreuna cu aliantele) fara rr sa sparga un castel upgredat

the end 8-|

Link to comment
Share on other sites

1. la primul cs, toti dadeau in porti ... eu dadeam foarte rar in voi , mai mult de plictiseala

2. de speed-ul care se folosesa atunci .... nu cred ca mai are sens sa vorbim ...

3. acuzatii nefondate -> pauza

mi-e sila..

am fost 2x mai multi decat erau ei, noi am spart 1 poarta in 1h azi, pe cand ei dupa 35 min au dat in statui

last post here, pupic :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

mi-e sila..

am fost 2x mai multi decat erau ei, noi am spart 1 poarta in 1h azi, pe cand ei dupa 35 min au dat in statui

last post here, pupic :tiphat:

ce ma?

mai era 1h si 25 min cand ati spart deci 35 min v-a luat

si mai mult nu ati putut... :))

Link to comment
Share on other sites

Frumos CS .

Paste fericit tuturor.

idem colegul meu...atat,restul nu comentez,detalii nu dau , discutati ce vreti..Felicitari adversarilor :clap: :clap: :clap:

Sarbatori fericite tuturor , sa aveti un Paste fericit :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

A fost o dezordine totala(fiecare pentru el) si cum nu era de-ajuns ne mai omoram si intre noi

Poate la cs-ul urmator vom avea mai multe sanse( spun asta pentru ca vom creste si nu vom mai sta la porti/statui/tower asa de mult timp).

Nu credeam ca 1 rr la bk face asa mare diferenta :P.

Cat despre bk: e cel mai bun la pk dar daca dadeam in poarta cei cu range dadeau toti in mine

Cateva poze:

http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen041819590025.jpg

http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen041820030027.jpg

http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen041821230062.jpg

http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen041821230063.jpg

http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen041821370073.jpg

http://img516.imageshack.us/my.php?image=screen041822000089.jpg

GG alianta Honey

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...