Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Guest Blader_Slayer

cui i-ai dat tu clasa pe beta ? presupun ca esti RoyalGuard ala , nu ?

presupui bine , cat am jucat pe el n`a fost in stare sa`l culce nimeni , decat dany(Ctrl) cu speed :)

blader vb la urmatoru cs:) singura faza e ca ai 300 vit bagat atat in rest nu esti cu nimic special

stiu .. apare la status .. daca nu ati fi mers in continuare pe ideea "CODAT,SPEED,AUTOCOMBO,99" , asa e .. vedem la urmatorul :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

mama ce de fani am ... "hai sa facem alte conturi si sa`l injuram ca ne`a spart la cs" ... geniala idee :-j

p.s. 6 mesaje clasice :-?

Link to comment
Share on other sites

Guest Conviction

fac duel cu orice caracter din guilda honey(alianta)

btw .. ma bufneste rasul cand te vad ce scri :)) , v`am dat clasa la duel pe beta , v`am dat si aici s`o sa va dau in continuare .. "voi astia care jucati doar sa consumati curentul" ... speed , speed DRAGOSSSSS =))

ps.ms Crisai :kiss:

pps.liquid .. nici tu nu stateai mai bine ca el .. cel\cea mai bun\a a fost Alizee[(elf)sper ca am scris corect nick`ul]

Vai tu esti asa de bun incat nu te-ai putut inregistra la cs b-(,Abtine-te de la alte comentarii ca esti pe langa .

Link to comment
Share on other sites

wow,s-a trezit royalGARD ...de ce intri ma cu alt nick,te ascundeai cumva? povesteste-le la baieti ca pe beta nu erai in stare sa iei o coroana,habar nu aveai ce se face...ai uitat cand iti dadeam lectii si acum comentezi ? aia loc la coada si nu iti mai da atatea aere , facem si duel ma,nu e problema...

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

wow,s-a trezit royalGARD ...de ce intri ma cu alt nick,te ascundeai cumva? povesteste-le la baieti ca pe beta nu erai in stare sa iei o coroana,habar nu aveai ce se face...ai uitat cand iti dadeam lectii si acum comentezi ? aia loc la coada si nu iti mai da atatea aere , facem si duel ma,nu e problema...

ce sa le povestesc la baieti , eram gm aveam 17 rr bk RoyalGuard si voi o duzina de rriti tu 30+,dany aproape full , spoitoru(pe care juca boom)30+ si nu erati in stare sa omorati un bk de 17 rr ? mi`ar fi rusine sa vorbesc ... tu lectii ma ? care erai sm si stiai ce poate manashild , dadeai 300 dmg in mine si strigai CODURI !!! ca si aici SPEED ? .. v`am aratat ce pot ma si nu ma ascund , tu n`ai aratat nimic decat ca esti un milog , strigai la dragos sa nu se mai bage , cereai mila .. indurare :)) , fac duel cu tine oricand la orice ora rezultatul e ca la fratii tai 10-0 :-j

L.E.am gresit strigai "ARE GOD MODE !!" hahahahaha :crazy:

Link to comment
Share on other sites

diferenta intre mine si tine e urmatoarea : eu am avut castelul tot db-ul,exceptie prima sapt si sapt in care vi l-a dat dragosh...acum il am din nou, plangi

uitativ-va la voi cum plangeti ca HONEY e favorizata.peste tot numai honey,se vede unde am adus alianta si unde ai adus-o tu pe a ta, sa intri undecover de rusine.app plangi iar.

stii cum arata coroana?

Link to comment
Share on other sites

ce sa le povestesc la baieti , eram gm aveam 17 rr bk RoyalGuard si voi o duzina de rriti tu 30+,dany aproape full , spoitoru(pe care juca boom)30+ si nu erati in stare sa omorati un bk de 17 rr ? mi`ar fi rusine sa vorbesc ... tu lectii ma ? care erai sm si stiai ce poate manashild , dadeai 300 dmg in mine si strigai CODURI !!! ca si aici SPEED ? .. v`am aratat ce pot ma si nu ma ascund , tu n`ai aratat nimic decat ca esti un milog , strigai la dragos sa nu se mai bage , cereai mila .. indurare :)) , fac duel cu tine oricand la orice ora rezultatul e ca la fratii tai 10-0 :-j

L.E.am gresit strigai "ARE GOD MODE !!" hahahahaha :crazy:

slayere vezi ca vorbesti mult si prost din dorinta de afirmare.te inteleg.. dar vezi ca eu am inceput pe beta abea cand avea garro vreo 15 rr. pe spoitoru n-am jucat in viatza mea. -boom- a fost charu meu de la inceput pana la sfarsit - giuliano si bogdan au mai jucat pe el. deci -boom- a fost impartit la 3 pe season1 BETA, iar acum pe oficial joc singur la xp.

0ldSun a fost cel care a jucat pe -boom- la CS-ul asta ca n-am putut fi prezent.

PS: felicitari baieti!

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

diferenta intre mine si tine e urmatoarea : eu am avut castelul tot db-ul,exceptie prima sapt si sapt in care vi l-a dat dragosh...acum il am din nou, plangi

uitativ-va la voi cum plangeti ca HONEY e favorizata.peste tot numai honey,se vede unde am adus alianta si unde ai adus-o tu pe a ta, sa intri undecover de rusine.app plangi iar.

stii cum arata coroana?

copile tu te auzi ce strigi ?"sunt golgheter" cand tu defapt joci volei ... favorizata sau nu daca ar fi sa plang , v`ash plange de mila :) .. auzi undercover :)) am impresia ca tu vorbesti doar sa nu taci .. care parte din "FAC DUEL CU ORICARE DIN ALIANTA HONEY " n`ai inteleso ?

btw "nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita"

slayere vezi ca vorbesti mult si prost din dorinta de afirmare.te inteleg.. dar vezi ca eu am inceput pe beta abea cand avea garro vreo 15 rr. pe spoitoru n-am jucat in viatza mea. -boom- a fost charu meu de la inceput pana la sfarsit - giuliano si bogdan au mai jucat pe el. deci -boom- a fost impartit la 3 pe season1 BETA, iar acum pe oficial joc singur la xp.

in fine , nu "omu din paranteza era ideea" numarul de reseturi .. "dorinta de afirmare?" in fata cui ? glumetz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...