Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Va recomand sa (re)cititi acest topic. Nu ma intereseaza ca x sau y e in alianta z, dupa reply-ul meu daca (mai) vad insulte sau atacuri se va lasa cu suspend. Sper ca ne intelegem de vorba buna :crazy:

Topicul nu fost facut pentru ca honey sa le rada in nas celor de la rage, sau ce cei din rage sa acuze pe cei din honey ca fac nu stiu ce naiba. Oameni buni, realizati ca serverul nu are numai 2 aliante si tot ce se intampla se invarte in jurul lor. In loc sa va agitati atat pentru un rahat de putere virtuala, mai bine v-ati relaxa... e doar un joc, cand iesiti afara din casa nu mai sunteti GM sau Battle master sau mai stiu eu ce "putere" aveti voi.

Link to comment
Share on other sites

ok am citit si eu ce si cum :) parerea mea despre primul cs nu o voi scrie aici pentru ca nu vreau sa mai inflamez spiritele..DAR as aprecia ca cei care cau castigat sa nu se mai bata cu pumnii in piept starnind si alte discutii pe aceasta tema

Despre al doilea cs nu sunt multe de spus :) nu a existat organizare iar cei cau caractere si seturi mai bune au jucat in aparare..restul nu conteaza

Abtineti-va de la flame si provocari..nu pot zice ca imi plac asa mult ;)

Link to comment
Share on other sites

ok am citit si eu ce si cum :) parerea mea despre primul cs nu o voi scrie aici pentru ca nu vreau sa mai inflamez spiritele..DAR as aprecia ca cei care cau castigat sa nu se mai bata cu pumnii in piept starnind si alte discutii pe aceasta tema

Despre al doilea cs nu sunt multe de spus :) nu a existat organizare iar cei cau caractere si seturi mai bune au jucat in aparare..restul nu conteaza

Abtineti-va de la flame si provocari..nu pot zice ca imi plac asa mult ;)

deci realizezi si tu ca l-au "castigat" intr-un mod corect, pe propriile "puteri"

Link to comment
Share on other sites

deci realizezi si tu ca l-au "castigat" intr-un mod corect, pe propriile "puteri"

Vrei sa spui ca dragos l-a dat lui honey ? S-a luptat pentru el iar cei din honey l-au castigat... daca tin eu minte a mai fost si alta alianta inscrisa. Nu e vina nimanui ca bogz a rupt guildul si in felul asta s-a produs un "dezavantaj" fata de alianta voastra.

Eram si eu pe admin la primul cs si chiar i-am zis lui dragos sa nu mai atace pentru ca vor iesii discutii insa el a zis ca apara castelul si trage in continuare cu nova. :-?

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa spui ca dragos l-a dat lui honey ? S-a luptat pentru el iar cei din honey l-au castigat... daca tin eu minte a mai fost si alta alianta inscrisa. Nu e vina nimanui ca bogz a rupt guildul si in felul asta s-a produs un "dezavantaj" fata de alianta voastra.

Eram si eu pe admin la primul cs si chiar i-am zis lui dragos sa nu mai atace pentru ca vor iesii discutii insa el a zis ca apara castelul si trage in continuare cu nova. :-?

Nu poate spune nimeni asa ceva pentru ca va primi suspend cum am primit eu :crazy:

'''''daca tin eu minte a mai fost si alta alianta inscrisa'''am fost dar muream sau ma omara garone fugind de mine

portile csului pot fi cuparate si de alta alianta daca da in ce interval ?

Link to comment
Share on other sites

Vrei sa spui ca dragos l-a dat lui honey ? S-a luptat pentru el iar cei din honey l-au castigat...

exact asa a fost , corecteaza`ma daca gresesc :

-lea deschis portile

-la lasat pe garrone sa ia coroana

p.s. nu acuzam pe nimeni , nu cerem sa se faca dreptate , doar speram spre un viitor mai corect :tiphat:

anyway e prea tarziu sa mai faceti ceva

true :)

ok am citit si eu ce si cum :) parerea mea despre primul cs nu o voi scrie aici pentru ca nu vreau sa mai inflamez spiritele..DAR as aprecia ca cei care cau castigat sa nu se mai bata cu pumnii in piept starnind si alte discutii pe aceasta tema

nu trebe zis aici , trebe explicat dincolo ;)

Link to comment
Share on other sites

exact asa a fost , corecteaza`ma daca gresesc :

-lea deschis portile

-la lasat pe garrone sa ia coroana

p.s. nu acuzam pe nimeni , nu cerem sa se faca dreptate , doar speram spre un viitor mai corect :tiphat:

true :)

nu trebe zis aici , trebe explicat dincolo ;)

Nu am fost prezent decat la primul cs dupa ce trecuse mai bine de o ora de joc si din cate imi amintesc eu dragos a spart decat 2 din primele 3 porti ( una a fost sparta de catre toti ), de restu nu stiu

De lasat sa ia coroana ti-o spun f sincer ca nu a fost deloc asa... cred ca am murit cu adminul de 30 de ori :dooh: dadeam /usertracking sa ajung langa el si dadea numai nova la switch. Stii ca in timpul ala vorbeam cu tine si ziceam ca nu mai au sanse cei din honey sa il ia...

Link to comment
Share on other sites

Nu am fost prezent decat la primul cs dupa ce trecuse mai bine de o ora de joc si din cate imi amintesc eu dragos a spart decat 2 din primele 3 porti ( una a fost sparta de catre toti ), de restu nu stiu

De lasat sa ia coroana ti-o spun f sincer ca nu a fost deloc asa... cred ca am murit cu adminul de 30 de ori :dooh: dadeam /usertracking sa ajung langa el si dadea numai nova la switch. Stii ca in timpul ala vorbeam cu tine si ziceam ca nu mai au sanse cei din honey sa il ia...

dureaza vreo 30sec pana se incarca inregistrarea :beer:

mda la om i sa facut sila de voi si v`a lasat sa`l luati , daca nu se baga nu ati fi ajuns la ultima poarta

tot la parerea mea raman !. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu vad ca ma afecteaza ^_^ Folositi voi ancienturile alea =)) sa-l mai aud pe bogz cum vinde apollo staff cu 500 de s =))

tsu, am zis LA BAZA, la caterinca - cum ziceti voi astia din capitala , miejii tarii, ca vand apollo staff. dar banuiesc ca tu ai ochelarii tai de cal pe nas , si nu vezi decat ce vrei.

ai dat-o-n diverse. au venit extraterestrii si ti-au nivelat circumvolutiunile de le aveai acum 2-3 ani cand te-am cunoscut? hai noroc .

Link to comment
Share on other sites

garrone astept pmul tau cand esti gata sa dau open la hall of fame cs. ;) sa scrii acolo

E frumos bogzule ? :|

Nu ma supar ce te-ai dus la HONEY , dar nu te mai certa cu tsu :| hai sis ce dracu one big family

Link to comment
Share on other sites

Va recomand sa (re)cititi acest topic. Nu ma intereseaza ca x sau y e in alianta z, dupa reply-ul meu daca (mai) vad insulte se va lasa cu suspend. Sper ca ne intelegem de vorba buna :crazy:

Topicul nu fost facut pentru ca honey sa le rada in nas celor de la rage, sau ce cei din rage sa acuze pe cei din honey ca fac nu stiu ce naiba. Oameni buni, realizati ca serverul nu are numai 2 aliante si tot ce se intampla se invarte in jurul lor. In loc sa va agitati atat pentru un rahat de putere virtuala, mai bine v-ati relaxa... e doar un joc, cand iesiti afara din casa nu mai sunteti GM sau Battle master sau mai stiu eu ce "putere" aveti voi.

tu esti in honey

nu inteleg de ce vorbesti la persoana a3a plural si nu la persoana a2-a plural despre cei din honey

Link to comment
Share on other sites

tu esti in honey

nu inteleg de ce vorbesti la persoana a3a plural si nu la persoana a2-a plural despre cei din honey

In caz ca nu ai observat a postat dupa moderator si un moderator e impartial ceea ce a si dat dovada . :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

garrone astept pmul tau cand esti gata sa dau open la hall of fame cs. ;) sa scrii acolo

E frumos bogzule ? :|

Nu ma supar ce te-ai dus la HONEY , dar nu te mai certa cu tsu :| hai sis ce dracu one big family

daca te-ai uita mai bine in toate posturile mele in care faceam referire la tsu , ai vedea ca nu am facut nimic decat sa-i raspund la niste acuzatii total nefondate si idioate. nu ma cert cu tsu , el arunca cu rahat in mine.

Link to comment
Share on other sites

incetati ? ca nu prea mai am rabdare cu prostioarele astea .Vedeti-va de joc. De aliante.De guild.Dar nu mai filozofati si nu mai intaratati lumea pe aici..Ma repet:) circumstantele primului cs sunt mai speciale si eu refuz sa le discut pe forum.Dar in rest limbajul/provocarile/flames le voi pedepsi ca atare :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...