Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

Furry dai dovada de slabiciune ..... avand in vede ca este primul CS ar fii ceva foarte naspa sa se amane din cazua neintelegilor voastre si pe langa asta dezamagirea playerilor care au tras saptamana asta sa creasca sa isi faca seturi etc.... Eu unu nu sunt de acord cu propunerea asta . Si in legatura cu sansele , cei care au muncit mai mult sa castige si au stiut sa se organizeze in privintza CS-ului .

O zii buna :tiphat:

ai dreptate , sunt foarte slab :)))

nicku meu : Hannibal cauta la status si sa vezi cat ma pasioneaza de mult exp :right:

Nu este niciun BUG.

Perioada de Armistitiu: Incepe de la terminarea Castle Siegului si dureaza pana la perioada de "Announcement". In cadrul acestei perioade se pot forma/reforma aliantele. (de sambata dupa CS pana duminica).

Perioada de anuntare a a participarii : Perioada in care guildele isi anunta intentia de a asedia castelul. (Duminica, luni).

Perioada de Inregistrare Perioada in care se subscriu Sign of Lord pentru a mari sansele aliantei de a ajunge in cele 3 ce ataca castelul. (marti, miercuri, joi)

Anuntarea aliantelor calificate : Guardsmenul va afisa cele 3 guilde calificate pentru event, Ziua si ora de incepe al asediului. (Vineri)

eu am zis un aspect pe care l-am primit de la GM meu , deci nu se punea sa minta aiurea in tranvai ....

Fury eu sant inscris chear daca Tu crezi ca alianta mea e mai slaba pe mine nu ma intereseaza. cistiga cei care sant organizati.

o fi si ei vedete si trebe amanat cs :=))

Nuu

ai facut desene pe hartie inainte cine pe unde sta? :))

Link to comment
Share on other sites

Spre bucuria ta,boom nu va participa,sper sa nu ma insel .

nu nu te inseli. am niste treburi exact la orele cand e programat cs-ul. intru pe la 1 sa vad ce ati facut :D

care guilda mai participa ca sa intru ii ea sa le rup mutrele lui boom si garrone

sa-mi dea un pm pe forum.

ai baut redbull si ti-ai injectat proteine? oricum un bobarnac iti dau si te desumfli. keep dreaming!

@ Honey & co.: E vorba de faptul ca guilda care castiga castelul creste si mai usor. Vad ca sunteti infatuati, spuneti ca spargeti in stanga si in dreapta. Daca intr-adevar v-ati fi crezut asa, ati fi luat asta ca pe o provocare si nu ati fi participat la Siege... "Uite, ba nene... eu vreau sa fie si mai interesant... Nu participam la primul Siege... le furam castelul asa, cu ei stapani pe castel, sa vada ca noi suntem buni."... ca tot va plangeati ca pe Beta nu ati avut rival.

Btw, HHunterZ nici macar nu au alianta, de abia suntem 15-20 in guild. Doar Ruthless, Rage si -ZES- sunt in acea alianta.

LE: Garrone, baga-ti coroana aia undeva, vad ca numai gargauni in cap. Cand nu o sa mai fiti infatuati si o sa acceptati provocari, atunci sa ai PAPAGAL. Pana atunci... fugi si viseaza coroana aia...

lexo incepi sa ma superi. te legi de garro te legi personal de mine.pana acum m-am abtinut da vad ca intreci orice masura.

Link to comment
Share on other sites

ok Cei mai buni sa castige

ok cei cu speed sa castige cum ba nene ala are 393 lvl sunteti nebuni?io am 325 si fac 5..max 6 lvl de dim pana seara...lasa dreak de vrajeala va faceti ca nu vedeti..ignoranta e o binecuvantare :beer:

Link to comment
Share on other sites

deci..6 cai

deci bv la toti cei care au participat HONEY chear ca au fost multi si UNITI +ca domnu dragosi cand vroia sa apere csu cand facea pk doar pe uni ce sa mai zic cei care vreti sa cresteti sa aveti iteme de lvl 38o intrati in alianta honey ca restu santem niste pioni :whistle:

Link to comment
Share on other sites

deci bv la toti cei care au participat HONEY chear ca au fost multi si UNITI +ca domnu dragosi cand vroia sa apere csu cand facea pk doar pe uni ce sa mai zic cei care vreti sa cresteti sa aveti iteme de lvl 38o intrati in alianta honey ca restu santem niste pioni :whistle:

Nu fi trist .

PK dadea la ingramadeala dragosh,si ai vazut prea bine ca am fost toti uzi pana in ultimele secunde,cand am vazut ca mai e 1 minut,si dragosh dadea pk in castel la switch !

Pot sa zic ca noi am luat Castelu,ca am fost uniti,am avut o tactica buna,au fost 7 party'uri .

Am stiut sa ne mobilizam cand trebuie .

Nu vad de ce sunteti ofticati ,a fost,a trecut,ve-ti avea sanse la urmatoru CS sa redobandanditi LoT .

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

felicitari , ati fost ..... multi ;)

p.s. batosai ... scuze , am observat tarziu ca nu ai str/ene :blush: (stie el de ce)

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

ca sa poata castiga si alte aliantza CS-u ! Aliantza trebuie sa arate ceva de genu :

http://img18.imageshack.us/my.php?image=screen041109400010.jpg

destul de greu nu ? :)))

de aceeasi alianta vorbim ?

http://img4.imageshack.us/my.php?image=screen041121580002.jpg

9 morti dintr`un combo si vreo 5 raniti ^_^ , 1 pt de 5 ar ajunge pt alianta Honey & blabla(din care 3 elfe) :rofl2:

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

deci tu erai ala cu speed -_-

vrei sa vezi si duel cu fratii tai 10-0 , 10-1 ?e ceva normal sa aratati cu degetul ... e singurul lucru la care va pricepeti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ShopingCenter

in sfarsit 2 ore de fun in jocul asta :). deja ma saturasem sa pazesc spoturi :D. super siege sper sa devina mai interesant pe viitor. Intradevar numarul a contat cel mai mult. Felicitari in special lui Blader si Ign0re, desi putini la numar au fost niste adversari pe masura.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blader_Slayer

fac duel cu orice caracter din guilda honey(alianta)

btw .. ma bufneste rasul cand te vad ce scri :)) , v`am dat clasa la duel pe beta , v`am dat si aici s`o sa va dau in continuare .. "voi astia care jucati doar sa consumati curentul" ... speed , speed DRAGOSSSSS =))

ps.ms Crisai :kiss:

pps.liquid .. nici tu nu stateai mai bine ca el .. cel\cea mai bun\a a fost Alizee[(elf)sper ca am scris corect nick`ul]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...