Jump to content
Fury

Castle Siege

Recommended Posts

copile tu te auzi ce strigi ?"sunt golgheter" cand tu defapt joci volei ... favorizata sau nu daca ar fi sa plang , v`ash plange de mila :) .. auzi undercover :)) am impresia ca tu vorbesti doar sa nu taci .. care parte din "FAC DUEL CU ORICARE DIN ALIANTA HONEY " n`ai inteleso ?

btw "nu te pune cu prostu ca are mintea odihnita"

esti inscris astazi. esti un pustan dornic de afirmare. iti inteleg frustrarile. te compatimesc. spot la lvl!

Link to comment
Share on other sites

Guest The_Law

diferenta intre mine si tine e urmatoarea : eu am avut castelul tot db-ul,exceptie prima sapt si sapt in care vi l-a dat dragosh...acum il am din nou, plangi

uitativ-va la voi cum plangeti ca HONEY e favorizata.peste tot numai honey,se vede unde am adus alianta si unde ai adus-o tu pe a ta, sa intri undecover de rusine.app plangi iar.

stii cum arata coroana?

baietzica esti o nulitate, te lauzi ca ai CS ul ?? CS unde VDRAGOSH a intervenit ca sa puteti trece ?

Apropo domnule VDRAGOSH te asteptam si next CS siege sa ne spargi si la restu portile daca tot ai spart acuma ca sa aduci o guilda neaparat ca sa detina Castelul..

Tu Garrone nu te mai lauda cu munca altuia, daca nu era vdragosh sa va distruga portile te dadeai si acum cu capu de acele porti si faceai spume la gura.

tot ce pot spune este ca esti un orgolios plin de sine, iar adminii au incalcat un important factor din toata frumusetea CS ului, au intervenit ingame ..

BV adminilor sunteti tari . Uhuuu multumim pt participare sunteti niste ZEI .. va onoram

Link to comment
Share on other sites

baietzica esti o nulitate, te lauzi ca ai CS ul ?? CS unde VDRAGOSH a intervenit ca sa puteti trece ?

Apropo domnule VDRAGOSH te asteptam si next CS siege sa ne spargi si la restu portile daca tot ai spart acuma ca sa aduci o guilda neaparat ca sa detina Castelul..

Tu Garrone nu te mai lauda cu munca altuia, daca nu era vdragosh sa va distruga portile te dadeai si acum cu capu de acele porti si faceai spume la gura.

tot ce pot spune este ca esti un orgolios plin de sine, iar adminii au incalcat un important factor din toata frumusetea CS ului, au intervenit ingame ..

BV adminilor sunteti tari . Uhuuu multumim pt participare sunteti niste ZEI .. va onoram

Se pare ca esti cam prost informat prietene,vdragosh a pacut pk pe cei care se chinuiau sa sparga portile

PS:Este o mica mare diferenta ce citesti tu pe forum si ce sa petrecut in CS

Link to comment
Share on other sites

felicitari honey :) !!lasati invidia bai ca o dati la amenintari la moarte pana la urma...

si app din invazii faci soluri multe...nu ii mai acuzati de altele...o dati in basme

orikm noi acum o sa fim clar dezavantajati si o saq ne uitam ca berbecii la ancienturile lor :(

presupun ca nu o sa scoata ancient din alianta

Link to comment
Share on other sites

Guest The_Law

Se pare ca esti cam prost informat prietene,vdragosh a pacut pk pe cei care se chinuiau sa sparga portile

PS:Este o mica mare diferenta ce citesti tu pe forum si ce sa petrecut in CS

eram ingame cand vdragosh a dat post ca hai ca v am spart si portile si tot , ce mai asteptati, vrei sa spui ca portile au fost sparte de playeri ? si daca le facea PK celor ce vroiau sa detina castelul cu ce drept au avut ca sa intervina ? acum luam si ce anume playeri a favorizat la PK ? de ce se da motive de indoiala ?

Ar fi de preferat ca adminii sa nu mai poata da hit si sa nu mai intervina, lasati ne cu caarcterele voastre editate , lasati nesa jucam noi dupa puterea noastra si sa fie totul fairplay, chiar nau avem nevoie de admini care sa participe direct la CS

Link to comment
Share on other sites

mdea...vezi Paul de ce nu stau eu la discutii si nu mai fac compromisuri ?

damian,fac duel oricand cu tine...habar nu ai cum arata un castel si tu si lexa..ce cacat crezi ca faci daca te bagi intr-o alianta,daca tu nu stii CS ? vorbiti so voi sa va aflati in treaba..app gravidule, cum se ia coroana ? explica-mi si mie tu sau damian,daca tot va dati cunoscatori...

rpd intrebati in alianta ca habar nu aveti

Tu ai impresia ca toti au invatat pe S1 Beta ce si cum cu CS ???

Sunt destui printre care si cei doi pe care ii acuzi tu ca nu stiu despre CS care au jucat pe alte servere si sunt satui de CS .

Fury nu va cerea impetuos sa se amane CS ... ci doar a facut o sugestie ,care ar fi putut fi respinsa cu un simplu nu sau eventual insotita de o motivatie clara si la obiect ... nu cu provocari .

Bft

Se pare ca esti cam prost informat prietene,vdragosh a pacut pk pe cei care se chinuiau sa sparga portile

PS:Este o mica mare diferenta ce citesti tu pe forum si ce sa petrecut in CS

Da ma ....??? jura-te... ca nu te cred ;;))

eram ingame cand vdragosh a dat post ca hai ca v am spart si portile si tot , ce mai asteptati, vrei sa spui ca portile au fost sparte de playeri ? si daca le facea PK celor ce vroiau sa detina castelul cu ce drept au avut ca sa intervina ? acum luam si ce anume playeri a favorizat la PK ? de ce se da motive de indoiala ?

Ar fi de preferat ca adminii sa nu mai poata da hit si sa nu mai intervina, lasati ne cu caarcterele voastre editate , lasati nesa jucam noi dupa puterea noastra si sa fie totul fairplay, chiar nau avem nevoie de admini care sa participe direct la CS

foarte corect. subscriu... chiar nu avem nevoie de admini care sa intervina direct asupra jocului .

ar fi fost corect ca CS sa fie castigat numai prin forte proprii , si nu sa fie sparte portile de catre Dragosh, daca s-a intampla asha cum zice cel de mai sus .

Aici nu mai suntem pe serverul Beta .

Aici CS trebuia castigat atunci cand o aliantsa era in stare sa sparga si portile .

Era foarte clar cum stau lucrurile ... Honey era aliantsa cea mai puternica ( la prima vedere ) si hai sa ii ajutam sa ia CS acum .

Nu m-ar mira daca s-ar produce repede si cateva spoturi ... asha vreo 20- 30 sa va ajunga si poate sa creasca si dropul la anciente . :blink:

Link to comment
Share on other sites

Stii vorba:La toti ne e greu

PS:Daca gm-ul dansator este in vacanta ce sa-i faci

foarte corect. subscriu... chiar nu avem nevoie de admini sa intervina direct asupra jocului .

ar fi fost corect ca CS sa fie castigat numai prin forte proprii , si nu sa fie sparte portile de catre Dragosh.

Aici nu mai suntem pe serverul Beta .

Aici CS trebuia castigat atunci cabd o aliantsa era in stare sa sparga si portile .

Era foarte clar cum stau lucrurile ... Honey era aliantsa cea mai puternica ( la prima vedere ) si hai sa ii ajutam sa ia CS acum .

Nu m-ar mira daca s-ar produce repede si cateva spoturi ... asha vreo 20- 30 sa va ajunga si poate sa creasca si dropul la anciente . :blink:

Poate ai si niste dovezi la ce acuzatii faci?

Link to comment
Share on other sites

Stii vorba:La toti ne e greu

PS:Daca gm-ul dansator este in vacanta ce sa-i faci

Poate ai si niste dovezi la ce acuzatii faci?

Du-te ma cu acuzatiile tale ....

Ce acuzatii am facut ... stai ca te sun sa te spurc de dimineatsa .

Vad ca iar ti-ai luat nasul la purtare . :P

Link to comment
Share on other sites

RoyalGARD o sa mori iar sperantza ca pe beta :)) te-ai zahardat la inceput dupaia tu impreuna cu tovarasii tai va-ti lasat la mana voastra ! #-o

in numele limbii romane! OPRESTE-TE!

amice, ati fost minim 60 de insi, si garrone a stiut sa va imparta, stai lin ca nu ai facut nimic la cs-u asta TU

Link to comment
Share on other sites

exista o diferenta , blader tu veneai si dadeai ca inecatu combo la pk , noi nici nu te-am prea bagat in seama .. pt ca nu meriti interes din partea noastra , toti eram concentrati la un singur obiectiv > sa luam castelul , nu sa facem pk .. cam atat e de zis aci.

Link to comment
Share on other sites

dragos a spart o poarta, intr-adevar, din cate am vazut eu. poate o mai fi spart inca una, si`nca una, si`nca una. nu am de unde sa stiu. dar de-aici pana la a spune ca dragos a tinut cu noi..lung drum. jumatate de ora ne-a dat pk la poarta a doua , cu nova. astepta sa ne strangem 20 si-apoi ne crapa pe toti. cred ca am facut scurta la deget de cat m-am plimbat back and forth through VOL.

in ceea ce-i priveste pe cei din ruthless, zes, etc - singurul care punea probleme era blader. care la un duel/war cel putin pe mine ma face praf. si e normal sa omoare cate 10 charuri deodata, venea, facea combo si trecea mai departe. era greu de pus tinta pe el si greu de omorat (pici din 2 combo-uri, nu?) ..si de-aici tot haosul pe care-l provoca .

garrone a stiut sa ne imparta, insa multi au fost pe langa . in momentul in care am spart prima poarta stanga (si deja ajunseseram la al doilea rand de porti sau chiar la al treilea) - unele charuri inca erau la primul rand de porti. incercau sa sparga poarta din mijloc .

Link to comment
Share on other sites

baietzica esti o nulitate, te lauzi ca ai CS ul ?? CS unde VDRAGOSH a intervenit ca sa puteti trece ?

Apropo domnule VDRAGOSH te asteptam si next CS siege sa ne spargi si la restu portile daca tot ai spart acuma ca sa aduci o guilda neaparat ca sa detina Castelul..

Tu Garrone nu te mai lauda cu munca altuia, daca nu era vdragosh sa va distruga portile te dadeai si acum cu capu de acele porti si faceai spume la gura.

tot ce pot spune este ca esti un orgolios plin de sine, iar adminii au incalcat un important factor din toata frumusetea CS ului, au intervenit ingame ..

BV adminilor sunteti tari . Uhuuu multumim pt participare sunteti niste ZEI .. va onoram

:))

eram ingame cand vdragosh a dat post ca hai ca v am spart si portile si tot , ce mai asteptati, vrei sa spui ca portile au fost sparte de playeri ? si daca le facea PK celor ce vroiau sa detina castelul cu ce drept au avut ca sa intervina ? acum luam si ce anume playeri a favorizat la PK ? de ce se da motive de indoiala ?

Ar fi de preferat ca adminii sa nu mai poata da hit si sa nu mai intervina, lasati ne cu caarcterele voastre editate , lasati nesa jucam noi dupa puterea noastra si sa fie totul fairplay, chiar nau avem nevoie de admini care sa participe direct la CS

:))

bravoooooo,maine ne intalnim dupa'amiaza sa'ti dau o ciocoscurta ca ai realizat ceva macar intr-un joc,daca rl e la pamant.

abtine-te cuc.

Link to comment
Share on other sites

abtine-te cuc.

doar stii ca nu mi'am jignit niciodata prietenii sau vreo guilda in care am fost,dar unii intrec cu mult limitele prostiei.

daca ma iau de o anumita persoana din HONEY/KnighT/Addicted(cu motiv),nu inseamna ca ma iau de tot guildul,cum zicea bogdan :)

Link to comment
Share on other sites

ba...n-am jucat eu prea mult versiuni d-astea cu castle siege, dar pot asocia spiritul competitional cu un war 97d pe un server strain. in momentul in care unul din ei pierde sau castiga, il felicita pe celalalt si merge mai departe...o lasa cu tiganismele astea ca "eoooo am faqt pe totsi dar in penisul meu la pubertate, atsi avut ajuthor"

luati exemplu de reply de la fade

apropo, nici cu lauda nu va sta bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...