Jump to content
Taxare

Jee Jee Becali

Recommended Posts

GRESIT!NU e prost ptr. ca daca ar fi prost atunci acum n-ar avea o echipa de fotbal si un Maybach si o vila sau cine stie cate si o groaza de bani...!Daca ar fi prost atucni acum ar fi printre cersatori!IN rest sunt de acord cu tine!

Eu nu-l invidiez,il compatimesc,desi sint stelist pursinge.Daca n-ar avea atitia bani nu stiu cine i-ar mai calca pragul.Uneori(de cele mai multe ori)lipsa de caracter este asimilata cu prostia BangHead.gif la fel cum nu poti afirma despre un cersetor(la prima vedere)ca este prost.

Stiu una buna:Din betie te trezesti intotdeauna,din prostie...niciodata!

eusa_naughty.gif

Link to comment

Becali dpdv moral = 0, ceea ce dovedeste proverbul "nu haina face pe om" , in cazul nostru "haina" fiind reprezentata de bani. Insa la noi, in societatea noastra infecta, banul face totul, iar pe becali nu-l intereseaza ce face ce zice/face. Are bani multzi => are putere si isi permite sa faca orice, cu toate ca e un cioban. Asta e ... asta e romania in care traim.

Link to comment

nu m-as supara sa fiu incult ca becalli, dar sa am banii lui tongue.gif

cat despre interviu foarte bine i-a facut la ziarist, doar nu gigi l-a sunat sa-l injure. plus de asta antena 1 se cam leaga de el . sa fim seriosi, cine nu injura ? daca el a injurat un reporter inseamna ca-i mai prost decat noi ?

Link to comment

logic daca scriu numai chestii care strica imaginea stelei . nici eu nu mi-as lasa dusmanii sa-mi intre in casa. sunt si eu nebun ?

sa fim seriosi la noi tot mai este sa moara si capra vecinului si cred ca sunteti invidiosi ca un cioban va poate cumpara casa parinteasca si apoi darama doar sa va faca in ciuda biggrin.gif nu ziceti ca nu ati vrea sa aveti averea lui si ca nu duceti lipsa banilor. pana si gates o duce

Link to comment

Ori e dement de-a dreptul, ori e beat manga. Cert e ca e genial. biggrin.gif

ce poate fi genial la un comportament de taran?! ( aici imi pare rau ca jignesc taranii)

asta este megaloman, idiot, incult si mai ales nesimtit. crede ca daca are bani poate orice. intr-o zi o sa asistam la caderea lui in coor si atunci parca il si vad cu lacrimi in ochi jurand pe Biblie ca el nu a vrut decat sa faca bine si fortzele intunericului au sarit pe el.

Josnic. Mizerabil. Sila. Mila... sunt cateva cuvinte care imi vin in gand atunci cand aud de omul asta.

eusa_doh.gif

Link to comment

logic daca scriu numai chestii care strica imaginea stelei . nici eu nu mi-as lasa dusmanii sa-mi intre in casa. sunt si eu nebun ?

sa fim seriosi la noi tot mai este sa moara si capra vecinului si cred ca sunteti invidiosi ca un cioban va poate cumpara casa parinteasca si apoi darama doar sa va faca in ciuda biggrin.gif nu ziceti ca nu ati vrea sa aveti averea lui si ca nu duceti lipsa banilor. pana si gates o duce

nu iti poate cumpara nici Abramovici casa daca tu nu vrei. Dar romanul este slab la caracter si mai ales la buzunar din pacate si asta te face pe tine sa afirmi asemenea lucru. Oricum sunt si care mai au ceva tarie in ei si nu si-ar da casa numai asha sa-l vada cum isi rupe maxilarele de nervi.

Link to comment

Acum ca are o noua porecla cred ca va fi vazut si mai cu ochi urati.Este jenant ca o persoana ca "JIJI Botezatorul" sa se afle la conducerea stele.Injura pe oricine gaseste in drum...pe reporterii de la Antena 1...pe Huidu...chiar il scuipa si ii face un dush cu vin...Nu mai e nimic de spus despre o persoana ca aceasta...

Link to comment

@gEB - sunt 100% de acord cu tine, ba chiar cam asta am zis si eu, mai sus in thread. Genial insa in sensul ca nu multzi sunt in stare sa zica tot ce a zis el. Majoritatea nici "baga-mi-ash picioarele", sau ceva asemanator nu pot zice pe sticla. El totusi si-a bagat foarte mult biggrin.gif In sensul asta.

Link to comment

ati auzi melodia: Gigi Becali feat. 50 Cent - Sugi Pula (12 iulie 2005) biggrin.gif

II misto melodie..... eusa_whistle.gif

Doame mai mare taran ca asta nu so pomenit cred ca ii toata lumea.Si aia din africa care toata ziua sunt in copaci sunt mai destepti!

p.s. asi pune-o pe site dar nu stiu cum eusa_doh.gif

Link to comment

Cioban ajuns in fruntea unei echipe de fotbal...ca el tot cu bata si cu injuraturi ca pe tarla conduce turma (echipa). Este un analfabet, cica a facut facultatea de drept, banii o facut-o nu el, cica ii filozov...in ce? in prostia lui, ca nimeni nu ii la nivelu lui de filozov....ptu lovite-ar ciuma...sa ajungi in puscarie si sa scapi sapunul la dushuri...

Link to comment

RaulRo' date='Aug 23 2005, 07:11 PM'] ati auzi melodia: Gigi Becali feat. 50 Cent - Sugi Pula (12 iulie 2005) biggrin.gif

II misto melodie..... eusa_whistle.gif

Doame mai mare taran ca asta nu so pomenit cred ca ii toata lumea.Si aia din africa care toata ziua sunt in copaci sunt mai destepti!

p.s. asi pune-o pe site dar nu stiu cum eusa_doh.gif

Atat am ras 24.gif24.gif24.gif24.gif

Super tareeeeeeeeeeeee laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment

RaulRo,Aug 23 2005, 07:11 PM]ati auzi melodia: Gigi Becali feat. 50 Cent - Sugi Pula (12 iulie 2005) biggrin.gif

II misto melodie..... eusa_whistle.gif

Doame mai mare taran ca asta nu so pomenit cred ca ii toata lumea.Si aia din africa care toata ziua sunt in copaci sunt mai destepti!

p.s. asi pune-o pe site dar nu stiu cum eusa_doh.gif

Super cool melodia !

24.gif24.gif24.gif24.gif

Stiti cumva cine a facut-o ?

Sa il felicit !

Link to comment

RaulRo' date='Aug 23 2005, 07:11 PM'] ati auzi melodia: Gigi Becali feat. 50 Cent - Sugi Pula (12 iulie 2005) biggrin.gif

II misto melodie..... eusa_whistle.gif

Doame mai mare taran ca asta nu so pomenit cred ca ii toata lumea.Si aia din africa care toata ziua sunt in copaci sunt mai destepti!

p.s. asi pune-o pe site dar nu stiu cum eusa_doh.gif

Sunt super toate melodiile !

Ar trebui sa se faca un album

Jee jee - Intoarcerea ciobanului

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...