Jump to content
Taxare

Jee Jee Becali

Recommended Posts

Un reporter al Antenei 1, care încerca să afle amanunte despre anexele financiare ale fotbaliştilor stelişti, a fost înjurat ca la uşa cortului la telefon de Gigi Becali. Patronul Stelei, fost candidat la Preşedinţia României şi aspirant la un loc în Parlament, s-a dezlănţuit într-un recital grotesc de mizerii verbale, care a durat 5 minute!

"Interviul" il puteti downloada de AICI

Eu unul am ramas tampit, si nu cred ca va scapa nedat in judecata ph34r.gif

Edit : pt cei cu viteza mai mare, am uploadat sub forma arhivata,impartit in 2, mp3-ul. Eu unul am asteptat pe fibra down cu 10-20kb/sec, ceea ce e extrem de putzin tongue.gif

Part 1

Part 2

Link to comment

A fost pe realitatea teve o emisiune .. in care era invitat Cristian Topescu, iar tema era Gigi Becali, si publicitatea care i se face. Se pare ca aveau dreptate, ca din cauza publicitatzii Jee Jee e acum deasupra tuturor, si isi permite. De ex, pe GSP pe pagina principala sunt 4 titluri cu cuvintele "Gigi Becali" "intiparite". Iar cu asta va shoca in continuare mai mult decat pana acum, si cu sigurantza va fi pe toate ziarele de maine.

Oricum in cel mai rau caz probabil se alege cu amenda, asta in cazul in care nu il dau "victimele" Antenei 1 in judecata, insa de amenda, i se rupe aia ce-si baga in ei tongue.gif

Link to comment

Begali asta-i ultimul dobitoc!!!Cum plm l-au votat atatzia oameni, nu shtiu?! BangHead.gif Oricum potzi sa te duci din usa-n usa sa asculte recitalul lui obisnuit de iobag ca tot nu o sa conteze!!!asta-i produsul societatzii noastre si nu ar trebui sa ne mire...doamne ce dobitoc!!! qleft1.gif

Link to comment

Patronul echipei Steaua, Gigi Becali, a fost amendat cu suma de 8.000 de euro şi suspendat pe o perioadă de 10 luni de zile de către Comisia de Disciplină a Federaţiei Române de Fotbal. Din partea lui Becali la întâlnirea de la FRF au participat directorul executiv Valeriu Argăseală şi avocatul Cătălin Ciubotă. Patronul Stelei a fost suspendat şi amendat în urma declaraţiilor publice făcute la adresa medicului echipei naţionale, antrenorului primei reprezentative şi a celoralţi oficiali ai FRF.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...