Jump to content
Taxare

Jee Jee Becali

Recommended Posts

Vai de **** mea mah ... is io fan al stelei dar nici in halu asta ... bah ... asta face manastiri shi injura ca in coltzu strazii BangHead.gif wai de **** mea ... cioabanu ... bah descreieratu ala tre bagat la balamuc ... sau la scoala de corectie ... waaaaaaai ......... razi cat razi ... dar ii tampit asta mah ... jalnic ... asta pe langa ca isi distruge numele ... distruge si echipa ...

Bagasiar banii undeva ... sa lase steaua in pace ... masa de cioban jegos

HUOOOOOOOOOOOOOO BECALII!!!!!!

HAI STEAUA!!!!!

warn level up pentru limbaj

Edited by Ahilosu
Link to comment

scuzati pentru limbaj blink.gif ... dar supa ce am auzit ce a zis becali am fost in totalmente dezgustat angry9.gif amul acela nu merita sa fie in conducerea Stelei ...

Sper ca adminii de la link ma iarta pt limbaj ... i'll be good angel5.gif

oricum ... sper ca omu ala sa dispara ..si sa nu mai aibe ce face cu staua cat va trai

in rest cheers al ... ms taxare banana.gif

Link to comment

LOL, chiar nu ma asteptam ca poate sa spuna becali asa ceva m-am prapadit de ras cand l-am azuit ce tot ii spunea lu reporteru ala de la antena 1, cred ca era ori beat ori prost cand a vorbit (mai deegraba prost tongue.gif ) scuzati-mi limbajul dar altfel nu pot sa-i spun; Anyway partea cea mai marpha a fost cam pe la mijocul convorbirei cand tot ii dadea cu s**i p*** puncte puncte in frunte cu voiculescu etc.etc.etc si tot asa smile.gifsmile.gif RUSHINIKA RUSHINIKA biggrin.gif

Link to comment

Cati dintre voi n-ati injurat vreodata asa cum a injurat asta?

eu n-am injurat niciodata cu atata patima cum face jiji, poate un fmm desfasurat si altele dar cum o face jiji...numai el putea, si in primul rand cand esti cunoscut si candidezi pt presedentie nu ai cum sa vb asa pt ca sigur inregistreaza cineva...

banii sunt buni, se pare ca toti se iau dupa bani....

Link to comment

"tata l-a scuipat pe stalin", "pe piatra mea de mormant va scrie : demnitate, onoare, credintza", "pac pac pac, mureau 3 comunisti", "pac i-a taiat capu`" si alte faze de genul. Cel mai tare era cand se chinuia diaconescu cate 20 de minute sa bage publicitate si jeejee tot vorbea. tongue.gif

Link to comment

Pe cat facem pariu ca daca vine si iti da nea jiji 100 de dolari(poate chiar mai mult) moca o sa uiti instant asta? In lumea asta un singur lucru conteaza banul, cine are bani are si putere si cu cat are mai multi bani are si mai multa putere (doar daca acesta o doreste) asa ca nu stiu dc va tot agitati atata ca nu faceti nik o fi el prost dar are bani multi si ii investeste in ceva deci .... trageti voi concluzi mai departe daca e bine sau rau.

ai dreptate omu' fire-ai sa fii...Am ras bine de tot ...da totusi, ciobanelul de la antena 1 de ce n-a inchis telefonul cand a auzit de la celalalt cioban primele doua ,trei cuvinte care necesita bip in momentul pronuntarii?

Cred ,cu tarie ca au fost nu unul ci doi berbeci la telefon(si baiatul de la antena din pacate a fost mai fraier ,de-a stat sa-l injure "berbecali" in halu asta)

si scot OFICIAL o porecla: JIJI BERBECALI !!! eusa_dance.gif

BANU FACE PE OM ,din pacate...

Porecla Jiji Berbecali a fost scoasa de autorul acestui reply

occasion14.gifbiggrin.gif

Link to comment
Guest F#R┼A_╬

imi pare rau sa va zic insa eu l-as bate rau pe becali si nu pentru ca sunt dinamovist ci pentru ca imi da impresia ca n-are creier (acuma daca e s-o luam asa poate si mie imi lipseste ala mic tongue.gif ) . Degeaba are bani daca n-are creier . Norocul lui ca in Romania iti trebuie banu si nu creierul ca sa iti duci viata insa va dati seama cat de smecher se crede daca a inceput sa injure jurnalisti (faza cu Dan Voiculescu eusa_dance.gif ) si sa arunce cu bani in oameni mai precis in fanii stelei ....

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...