Jump to content
Taxare

Jee Jee Becali

Recommended Posts

ideea era ca o sa apara multi dinamovisti si rapidisti care vor da aiurea din clanta.  sad.gif

Pai dinamovistii si rapidistii nu au voie sa dea din clanta? numai stelistii au voie? biggrin.gif

BTW:

(afaradinghencea)

Gigi Becali este un analfabet, redus mintal, complexat, oligofren care strica imaginea Stelei si a fotbalului romanesc. I se face prea multa mediatizare unui taran care nici sa vorbeasca nu stie. Numai in Romania pot aparea asemenea persoane la tv. Sper sa plece cat mai repede si sa nu-l mai vedem vreodata la tv. Adio Gigi Infect Becali.

Bine zice, astia da suporteri adevarati, macar vad adevarul...

Link to comment

Pe cat facem pariu ca daca vine si iti da nea jiji 100 de dolari(poate chiar mai mult) moca o sa uiti instant asta? In lumea asta un singur lucru conteaza banul, cine are bani are si putere si cu cat are mai multi bani are si mai multa putere (doar daca acesta o doreste) asa ca nu stiu dc va tot agitati atata ca nu faceti nik o fi el prost dar are bani multi si ii investeste in ceva deci .... trageti voi concluzi mai departe daca e bine sau rau.

Link to comment

Am auzit si eu azi inregistrarea. Mi-a fost rusine sa o ascult cu volumul tare, dar am ras de n-am mai putut... E super hazlie, cand la orice chestie zicea de Voiculescu. Imi aduce aminte de niste conversatii de la scoala, cand orice am fi zis ne luam toti de mama cuiva... oricum, sunt astia fraieri ca n-o dau la televizor, sa vada toti.

Link to comment

Acum chiar ca a dovedit ca e MARE DOBITOC...oameni ca asta ne fac tara si asa saraca de RAS.

Na la MUMU BeJali...ca nici nu merita sa ii scriu numele...eu sunt dinamovist...dar un comportament ca asta..e depravat....nu-i de mirare ca sta in ilfov....ca sa fie mai aproape de animale in mediul lui naturall...la fatza care o are parca e porc de guineea. wink.gif

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...