Jump to content
Velasquez

Elevii vor sta mai puţine ore la şcoală

Recommended Posts

Gata ar trebui sa numai comentati si sa mergeti la scoala

Mi-a spus o doamna profesoara de la mine din liceu ca sa fakut un sondaj si spunea acolo ca suntem pintre ultimele tari din europa la invatatura.

Deci puneti mana si invatati :D

Am impresia ca e adevarat...

In romania jumatate din elevi sunt foarte buni si restul sunt foarte prosti, in alte tari sunt foarte putini care sa fie foarte prosti, majoriatate au rezultate medii si foarte putini sunt foarte buni, asa ca daca facum media normal ca suntem in urma celorlte tari...

Link to comment

sa ma laud si eu? :))

4 zile din 5 de la 7 la 3 ... vinerea de la 8 la 1 :-j

de saptamana viitoare incep sa fac de la 7 la 12

bafta

asa si?eu am 3 zile 7 ore si 2 zile 6 ore parca dar de cand ma stiu la liceu nu stau la toate orele.

eu intru la 8 (teoretic pt ca profi vin pe la 8 jum , 9 fara) si la 12-1 maxim acasa cand la 2 ar trebui sa ies de la scoala.la noi in liceu profii nu prea au chef de sc.se termina prima saptamana de scoala si profii de educatie antreprenoriala/muzica/desen/romana nici n-au trecut pe la sc=)):)))....aia de romana e in vacanta in italia vine pe 1 octombrie=)):))

Link to comment

vroiam sa ma descarc..cu niste injuraturi da nu vreau alt warn....fac 7 ore pe zi si voi va plangeti cu 5 6 ore...stati draq la ore ca nu mergeti la scoala din obligatie copii fara viitor ce sunteti...

Suferi? Ai mai invatat sa pui cratima aia unde ii este locul? Sau te duci degeaba alea 7 ore/zi la scoala?

ps: Ferice de voi ma, dar ati dat de naiba la bac. :)

Link to comment

asa si?eu am 3 zile 7 ore si 2 zile 6 ore parca dar de cand ma stiu la liceu nu stau la toate orele.

eu intru la 8 (teoretic pt ca profi vin pe la 8 jum , 9 fara) si la 12-1 maxim acasa cand la 2 ar trebui sa ies de la scoala.la noi in liceu profii nu prea au chef de sc.se termina prima saptamana de scoala si profii de educatie antreprenoriala/muzica/desen/romana nici n-au trecut pe la sc=)):)))....aia de romana e in vacanta in italia vine pe 1 octombrie=)):))

asa si ? io am de luni pana joi 8 ore :-j

da de cand ma stiu si eu n-am stat la mai mult de 5-6

profa de mate e in concediu medical .. :dance:

Link to comment

@ bunny te rog mult nu te baga in seama....pur si simplu nu ma baga in seama..mie nu imi pasa opinia ta parerea ta etc...fa la fel...

Nu inteleg de ce te ataci la 2 intrebari ironice. Puteai raspunde la fel. In fine, mi-ai raspuns totusi, indirect. ;) Iti cam place sa bati pamantul cu barosul, dar sa-ti bata unu cu barosul in cap nu prea-ti place. Ia mai bine mobilizeaza-te si poarta-te frumos, nu ca te apuci tu sa injuri anumiti useri doar pentru ca au mai putine ore la scoala decat tine.

Link to comment

Mda,macar tu ai sportul ultima ora (sau penultima),dar noi avem prima ora de la 7 -_-

De la 07:00 educatie.... au inebunit...

La mine e teroare JOI... 2 ore de mate(un prof foarte "bun"), 2 ore de info (diligentie cu diriga de info tot informatica e), fizica... rau de tot, religie cateodata e bine si cateodata e rau, biologie ma adoarme... si dupaia imi da 4

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...