Jump to content
JerryBlue

Aion Online

Recommended Posts

Normal ca folosesc ce sunt prost ca altii sa inlemnesc in fata pcului sa fac grind ...Daca tu preferi sa iti pierzi viata in fata PCULUI ca sa faci cateva levele si sa renunti la viata ta...esti demn de plans

Atunci de ce ai cumparat jocul? Eu imi cresc incet incet charul, dupa cum vezi e 32 si am jocul de o luna jumatate. Tu si cu aia de la silkroad, va laudati cu capacitatile unor programe de boting xD Eu stiu ca ma joc cand am chef si ma distrez facand asta.

Quote la un post de al tau de la atlantica:

"Omul imi fura toate itemele ,imi da delete la caractere ,imi da delete la itemele bounded , ma lasa fara 1000$ Mall Iteme "

Scuza-ma, daca bagi 1000$ intr-un joc, tu esti cel demn de plans.

Hai, astept sa o intorci si pe asta. Canta-mi frumos, spune-mi ca de fapt nu erau banii tau sau ceva.

Link to comment

Atunci de ce ai cumparat jocul? Eu imi cresc incet incet charul, dupa cum vezi e 32 si am jocul de o luna jumatate. Tu si cu aia de la silkroad, va laudati cu capacitatile unor programe de boting xD Eu stiu ca ma joc cand am chef si ma distrez facand asta.

Qtlanticauote la un post de al tau de la a:

"Omul imi fura toate itemele ,imi da delete la caractere ,imi da delete la itemele bounded , ma lasa fara 1000$ Mall Iteme "

Scuza-ma, daca bagi 1000$ intr-un joc, tu esti cel demn de plans.

Hai, astept sa o intorci si pe asta. Canta-mi frumos, spune-mi ca de fapt nu erau banii tau sau ceva.

Fiecare cu stilul lui de viata eu prefer sa o traiesc si sa joc cateva momente in weekend cu un caracter deja crescut nu ma intereseaza partea de grind ci doar partea sa ma distrez ceea ce faci tu chiar nu ma intereseaza dar in cluburile noastre de discutii cand se aminteste de oamenii care isi pierd viata in fata Pcului ..radem si noi si spunem alte cuvinte adevarate care nu o sa le relatez aic ica se supara clickerii de adevar :nanana:

Eu prefer :

Sa merg la sala , sa am o viata sociala zilnic si sunt impotriva a sta 10-15 ore in jocuri cand am alte alternative sa cresc caracterul ...Prefer sa am caracter de level mare deja facut sa ma distrez cu el cum am mai spus nugasesc distractie in grind ci in PvP ...

Tin sa mentionez ca ceea ce ti se pare tie o suma mare pentru mine e o suma mica...numai ne compara cu tine ca realitatea ta nu e la fel ca realitatea celorlalti

Link to comment

Sa merg la sala , sa am o viata sociala zilnic si sunt impotriva a sta 10-15 ore in jocuri

Deaia exista casual gaming :) Joaca de dragul de a te juca. Asa cum fac si eu si probabil multii altii de pe aici. Can you wrap your tiny brain around that,lad?

Mai are rost sa zic ceva?

Ai raspuns? Ma mir.

Sa merg la sala

Nu stiu ce vi se pare voua ca mergand la sala apareti nu stiu cum pe forum. Asa, te duci sala, tu si inca 30% din populatia Romaniei, printre care si eu. Nu sunt impresionat.

sa am o viata sociala zilnic

Poti sa ai si cu pauza intre zile? Interesant.

Tin sa mentionez ca ceea ce ti se pare tie o suma mare pentru mine e o suma mica

Ahh, ma scuzati domnule Carlos Slim Helu. Oricati bani ai avea, daca mi-ai spune ca ai bagat 1000$ intr-un joc te-as eticheta ori prost ori retard automat.

Deocamdata tot un fraier esti in fata mea. Succes pe viitor.

Link to comment

Deaia exista casual gaming :) Joaca de dragul de a te juca. Asa cum fac si eu si probabil multii altii de pe aici. Can you wrap your tiny brain around that,lad?

Mai are rost sa zic ceva?

Ai raspuns? Ma mir.

Nu stiu ce vi se pare voua ca mergand la sala apareti nu stiu cum pe forum. Asa, te duci sala, tu si inca 30% din populatia Romaniei, printre care si eu. Nu sunt impresionat.

Poti sa ai si cu pauza intre zile? Interesant.

Ahh, ma scuzati domnule Carlos Slim Hel?. Oricati bani ai avea, daca mi-ai spune ca ai bagat 1000$ intr-un joc te-as eticheta ori prost ori retard automat.

Esti suparat ?

Vad ca ai inceput sa scoti venin pe nari si ai inceput sa o dai in discutii care nu au treaba cu AION .

Incearca sa te limitezi la discutia despre AION ok ?

Link to comment

Fiecare cu stilul lui de viata eu prefer sa o traiesc si sa joc cateva momente in weekend cu un caracter deja crescut nu ma intereseaza partea de grind ci doar partea sa ma distrez ceea ce faci tu chiar nu ma intereseaza dar in cluburile noastre de discutii cand se aminteste de oamenii care isi pierd viata in fata Pcului ..radem si noi si spunem alte cuvinte adevarate care nu o sa le relatez aic ica se supara clickerii de adevar :nanana:

Eu prefer :

Sa merg la sala , sa am o viata sociala zilnic si sunt impotriva a sta 10-15 ore in jocuri cand am alte alternative sa cresc caracterul ...Prefer sa am caracter de level mare deja facut sa ma distrez cu el cum am mai spus nugasesc distractie in grind ci in PvP ...

Tin sa mentionez ca ceea ce ti se pare tie o suma mare pentru mine e o suma mica...numai ne compara cu tine ca realitatea ta nu e la fel ca realitatea celorlalti

Bun,am inteles,nu stii sa te distrezi jucand un mmo...sa stii ca nu numai PvP conteaza+ca tu facand botting iti bati joc de atmosfera jocului si de ceilalti playeri care joaca legit.Nu exista numai end-game fun asa pentru cultura ta,dar nu inteleg care-i legatura cu viata sociala sala si $$$.Daca el vrea sa joace 24/7 care-i problema ta?Tu botteaza acolo si lasa-ne pe noi ca la ce bani,sala valoare ai tu nu o sa intelegi jocul asta nici daca stergi botul =))

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...