Jump to content
Lancelot

Ce va atrage mai mult?

Fizic vs Caracter  

126 members have voted

  1. 1. Ce cautati mai mult intr-o relatie?

    • Fizic
      71
    • Caracter
      55


Recommended Posts

Pacat..te atrage prezenta..esti influentat de fizic..dar daca nu vz si un caracter pe masura..

Ma rog :) cine sunt eu sa dau sfaturi ? :dontknow:

prima si prima oara e normal ca iti atrage privirea un aspect placut, dar daca da dovada de un IQ scazut... degeaba-i frumos/frumoasa :))

parerea mea :D

Link to comment
Share on other sites

pai na..caracterul are si bune si rele..se mai poate modela..Fizicul cam ala ramane..ma rog cu mici ajustari :)

Crezi ca se poate modela atat de usor?

Eu zic ca cel mai bine e atunci cand accepti pers. de langa tine asa cum e ea.

Dupa ce modelezi caracterul unei pers. realizezi ca nu mai este pers. de care te`ai indragostit.

Link to comment
Share on other sites

Guest jack_of_hearts

prima oara te uiti cum arata bineinteles si daca-ti place intri in vorba cu ea incepi sa te cunosti si vezi: daca merita ceva mai mult decat sa te prostesti cu ea vreo saptamana, atunci e bine, daca nu:" so long and good night" B)

Link to comment
Share on other sites

de`acord cu Iri.. degeaba e fizicul perfect daca e proast(a) de rupe Pamantul.. desi pt mine conteaza ce are in suflet, ce are in cap si cum arata la fata.. pe mine nu m`a interesat niciodata ca e slabuta (nici chiar f slaba) sau mai plinuta (nu grasa).. nu cum arati conteaza.. ci cum gandesti.. dar pt multi conteaza fizicul ceea ce mi se pare o prostie.. multe femei sunt "angajate" ca directoare datorita faptului ca sunt sexy si stiu sa manance o banana.. asta este.. asta e omenirea.. n`ai cum s`o schimbi..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...