Jump to content
Lancelot

Ce va atrage mai mult?

Fizic vs Caracter  

126 members have voted

  1. 1. Ce cautati mai mult intr-o relatie?

    • Fizic
      71
    • Caracter
      55


Recommended Posts

So. ca sa concretizam in urma topicurilor despre dragoste si relatii.. Ce va oiate determina sa incepeti o relatie? Ce va place mai mult sa gasiti la persoana de langa voi? Un fizic placut sau un caracter care sa va motiveze?

Nu uitati cazurile ideala in care le gasim pe ambele sunt foarte rare :) Probabil ca toti cautam o cale de mijloc dar fiecare are "boala" lui

Link to comment
Share on other sites

uhm... caracterul... masculii nu sunt oricum "construiti" sa arate bine, asa ca alte...caracteristici primeaza... iar una dintre ele este caracterul... prefer un mascul cu care sa ma simt bine decat unul dupa care sa se uite fetele din jurul meu... plus ca in cazul unul mascul mai aratos, apar si conflicte, cu prietene care "prea" il admira (dap am patit ca o "prietena" de`a mea sa imi sarute masculul in timp ce se presupunea ca nu eram atenta... ) asa ca prefer un mascul care nu exceleaza prin looks, dar care stie sa ma faca sa il iubesc...

Link to comment
Share on other sites

=))))))))))))))) esti pueril :D

problema aia se rezolva ori la doctor ori la stomatolog... ori pur si simplu printr-o vizita la baie (a se citi periuta de dinti). Nu mi se pare a fi o chestie de fumusete sau fizic daca vreti sa-i spuneti asa, ci mai mult o chestie de ingrijire personala. (care oricum trebuie sa fie impecabila oricum ai arata)

Eu ma refeream la trasaturile fizice care nu pot fi schimbate- fara operatii estetice si alte minuni-

Link to comment
Share on other sites

pai cum zicea si thade:"de obicei fizic dar daca nu-mi place caracterul nu-mi mai place nici fizicul"

poate sa fie si cea mai frumoasa femeie din lume daca are caracter de b.... o las balta

fizicu se schimba,operatii si dastea caracteru nu-l prea poti schimba asa usor

Link to comment
Share on other sites

* Prefer fizicul, deoarece poate avea caracter daca nu are fizic, dar daca are un fizic excelent trebuie sa aiba si ceva caracter :banana:

* Dar avand in vedere ca la varsta asta nu am de gand sa ma insor =)) sa fie FIZIC ca de caracter vedem noi mai tarziu :bananadance2:

Link to comment
Share on other sites

uhm... caracterul... masculii nu sunt oricum "construiti" sa arate bine, asa ca alte...caracteristici primeaza... iar una dintre ele este caracterul... prefer un mascul cu care sa ma simt bine decat unul dupa care sa se uite fetele din jurul meu... plus ca in cazul unul mascul mai aratos, apar si conflicte, cu prietene care "prea" il admira (dap am patit ca o "prietena" de`a mea sa imi sarute masculul in timp ce se presupunea ca nu eram atenta... ) asa ca prefer un mascul care nu exceleaza prin looks, dar care stie sa ma faca sa il iubesc...

M'ai gasit. (MontBlank's Believe It Or Not)

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...