Jump to content
Lancelot

Ce va atrage mai mult?

Fizic vs Caracter  

126 members have voted

  1. 1. Ce cautati mai mult intr-o relatie?

    • Fizic
      71
    • Caracter
      55


Recommended Posts

contrar a ceea ce cred cativa conform posturilor mele anterioare... aleg caracterul. asta pentru ca imi place oricum sa cunosc multa lume si inainte de a ma gandi sa fiu cu cineva trebuie sa cunosc macar binisor persoana respectiva. am obosit de cautari si-mi place sa merg la sigur. pentru siguranta, aleg caracterul. pentru dorinta de o noapte... as alege fizicul... doar ca nu-mi sta in caracter sa izolez noptile una de alta :)

Link to comment
Share on other sites

amandoua conteaza, dar cred ca pe o scala de la 1% la 100% dintre fizic si caracter, 60% conteaza caracterul :)

cam asa ceva, am votat caracterul... fizicul trebuie sa fie de la 'cat de cat' in sus, adica 25% > (fizic) si < 75% (caracter).

fara fizic nu incepe nicio relatie iar fara caracter nu poate continua.

nota 10 :D

Link to comment
Share on other sites

fara fizic nu incepe nicio relatie iar fara caracter nu poate continua.

GG ! :D Perfect ! :)

Dar, am patit si sa nu`mi placa de prima oara fizicul, sa ajung sa o cunosc mai bine, si sa`mi placa interiorul, caracterul, urmand sa imi placa si fizicul ulterior ! :)

Dar voted FIZICUL ! :D

Link to comment
Share on other sites

Pai acum, multi au votat fizicul, ca probabil s-au gandit ca daca voteaza caracterul, fizicul se va duce la extrema si isi imagineaza o stirba cu nas mare si un cos pe el, slaba, femeie snur fara sani si fara fund :)

Eu aleg caracterul si sustin ca asta e cel mai important intr-o relatie, deoarece eu gandesc asa, intr-o relatie de lunga durata, ajungi sa iubesti fizicul unei persoane care te amuza, care te sustine, pe care te poti baza si cu care poti discuta, deasemenea poti sa-ti displaca fizicul unei superbe domnisoare, daca aceasta de fiecare data cand iese pe strada te faci de ras cu cateva perle, flirteaza cu baietii prin autobuz si etc. :)

Link to comment
Share on other sites

fara fizic nu incepe nicio relatie iar fara caracter nu poate continua.

Cu totul de acord

OT : fizicul clar. O relatie intr-un cuplu se bazeaza pe atractia fizica. Pe urma daca si caracterul e cat de cat ok e super. Sa nu-mi spuneti ca stati cu o persoana care nu va atrage fizic pentru caracterul ei :blink: . Eu sigur nu :))

Link to comment
Share on other sites

Caut ca fata cu care stau sa aibe un fizic placut si un caracter cat mai pe placul meu , pentru ca nu poti sta langa un fotomodel care e prosta facuta gramada cum nu poti sta langa una urata cu spume orict de frumos ar fii caracterul ei

Link to comment
Share on other sites

Raspuns clar fizic...asta ma atrage la o fata

Si ma indoiesc ca cei care au ales caracter au fost sinceri..spun asta deoarece nu cred ca vreun baiat s'ar apropria d o fata uratica..si sa inceapa o conversatie cu ea doar pt ca, crede sau vrea sa vada daca are un caracter de "aur".

Link to comment
Share on other sites

prietene ultimele 5 posturi pe care ti le-am citit au fost aiurea. prin postul asta de asemenea nu zici nimic. vezi poate ai si tu o parere concreta, nu doar spam.

Arata-mi acele 5 posturi si eu iti arat inca pe atata de alti useri (daca vorbeai de spam). Imi fac posturile in functie de interes dar nu fac spam(sau nu intentionez) . Aici in loc sa spun fizic sau caracter ca restul (si nu voi face asta) , mi-am exprimat doar dezgustul , doar ca am taiat ultima parte, sper ca nu este vreo problema , dar altcumva nu am putut sa o pun .

Data viitoare nu o sa mai zic nimic . Sfarsit .

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...