Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

deci pana la urma dropuri normale la 12D nu sunt nu?nici tabs,nici iteme......decat stones huh?

da ceva de genu. am trimis eu la support ca si cum a fi bug sa vad ce o sa imi raspunda.

Edit:

Hi. This is JOYMAX.COM.

Your question is answered. Answer is here.

Dear badfist08,

Greetings from Joymax Customer Support Team!

We received your email regarding item drop.

Please be advised that the chance of acquiring items from monsters is determined randomly, we cannot definitely say or assure you that you could or could not acquire the desired item, nor can we enhance or affect the chances of players in getting any other items.

We hope this addresses your concern. We hope that you will get your desired item soon. Feel free to email us if you have any other concerns regarding Silkroad Online. Thank you very much for your continuous support and happy hunting.

* Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

* To prevent the loss of accounts, we strongly recommend our users change password frequently.

Thank you for emailing Joymax Customer Support. For further details and support, kindly visit our website at http://www.joymax.com/silkroad.

Sincerely yours,

Joymax Customer Support Team

Link to comment

Pai sa ii intrebi cum de se face ca din toti ppl de pe sv nu au avut nici un drop... cel putin la mine pe Hera... e vrajeala , probabil o sa fixeze asta la inspectie. Nici de la Earth nu a dropat , si au trecut deja 4 zile si nik nik...

Link to comment

Pai sa ii intrebi cum de se face ca din toti ppl de pe sv nu au avut nici un drop... cel putin la mine pe Hera... e vrajeala , probabil o sa fixeze asta la inspectie. Nici de la Earth nu a dropat , si au trecut deja 4 zile si nik nik...

eu zic ca or sa bage astia update cu dropuri pe 30 august, pana atunci trebuie sa facem 112 pt nu stiu ce event.

sa gandim logic, dropuri ca dropuri... or cadea greu.. dar si tabletele? las-o dracu`... eu asa zic, ca de pe 30 august incep si dropurile :)

Link to comment

It sux sux sux :)) daca nu or sa schimbe ceva...sa cada drops & tabs .... o sa fie aiurea rau,eu am revenit cu gandul ca o sa fie mai bine....dar asa nu prea imi convine, BTW...solo grind ca warlock/cleric sux :)) ...need euro party @ rome :D si daca are cineva un set de robe 11D female mai bun de imprumutat....primesc donatii sa stiti :D

Link to comment

It sux sux sux :)) daca nu or sa schimbe ceva...sa cada drops & tabs .... o sa fie aiurea rau,eu am revenit cu gandul ca o sa fie mai bine....dar asa nu prea imi convine, BTW...solo grind ca warlock/cleric sux :)) ...need euro party @ rome :D si daca are cineva un set de robe 11D female mai bun de imprumutat....primesc donatii sa stiti :D

Iti pot imprumuta eu set robe 11 deg female :P dar fara head care a facut boom :tiphat:

Link to comment

kev....ce set ai mai exact de robe +....blues?son? :)) details pls :D

Vreo 2 piese +3 , restu +5 , aproape FullBlue , adica e full blue dar si cu +83% nu numai 100

no son :(

pnm...cam tot aia e....eu am setul LA +5,except hands....alea sunt son +0 cam clean.....si legs care sunt sos 12D sau cum dracu se numesc,deci cred ca mai bine raman cu LA....si asa am prins un party la moobs 120...care cred ca dau mai mult cu phy att....sau muma' lor,dracu sa-i ia cu ce nu dau astia :|

oricum mersi ca te-ai oferit sa imi imprumuti setul :P ,tu mai joci?pe MaxBluu?sau pe care?

Link to comment

pnm...cam tot aia e....eu am setul LA +5,except hands....alea sunt son +0 cam clean.....si legs care sunt sos 12D sau cum dracu se numesc,deci cred ca mai bine raman cu LA....si asa am prins un party la moobs 120...care cred ca dau mai mult cu phy att....sau muma' lor,dracu sa-i ia cu ce nu dau astia :|

oricum mersi ca te-ai oferit sa imi imprumuti setul :P ,tu mai joci?pe MaxBluu?sau pe care?

Pai pe dsK joc... Adica tine b*tul un prieten si acum farmez un china :D ! O sa stau mai mult de 10 min pe sro de prin septembrie :tiphat:

Tie cum iti merge cu warlok'ul?

Link to comment

Tie cum iti merge cu warlok'ul?

imi merge bine cu warlockul lui =))

ms de intrebare... xD

new dress : http://imageshack.us/f/696/sro2011080913390675.jpg/

so fking HOT !!!!! <3

[random pls uneste si tu posturile ca arata urat xD]

Done

Link to comment

Din nou nik la update ... parca vad ca dupa ce imi termin set de pimpat cu stonuri de 0% da drumu la tablete . dsK cum se numeste charu asta cu poza ca am vrut sa il vad pe rev mai bine ...

Charul se numeste Agent_11 , este al lui si 2hand'ul la fel , daca te uiti pe rev6 nu apare 2hand dar ii apare shield'ul :tiphat:

Link to comment

Din nou nik la update ... parca vad ca dupa ce imi termin set de pimpat cu stonuri de 0% da drumu la tablete . dsK cum se numeste charu asta cu poza ca am vrut sa il vad pe rev mai bine ...

dai click pe poza din link si se va face mai mare, asa vei putea vedea numele characterului :P

Link to comment

Din nou nik la update ... parca vad ca dupa ce imi termin set de pimpat cu stonuri de 0% da drumu la tablete . dsK cum se numeste charu asta cu poza ca am vrut sa il vad pe rev mai bine ...

dai click pe poza din link si se va face mai mare, asa vei putea vedea numele characterului :P

Din nefericire filtrul de la lucu nu ma lasa ... iar pe tel se vede mai rau...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...