Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

mie mi-ar fi rusine sa iau bataie de la oricine acolo ^^ cu tot cu arma ta malefica xD

prefer un server CHEAP, cu mult fun, long live, no bots

si mie mi-ar fi rusine, dar ca sa vezi chestie dubioasa.... m-a batut ShiTaNa la scor ca are +5 legend cu toate stats 61% si FB 100%.(si el la critical si reflect)

in rest... la scor niciunul;)

deci faza e ca eu nici pe oricinal nu iau bataie iar in schimb tu si pe privat ti-o iei.

btw, daca e super fun acolo ce cauti pe topicul asta?

random pls un suspend mic pt frustratii din esro gen n3vermore... iar abereaza pe aici... s-au plictisit de camarazii lor fara buletin si mai vin si ei pe aici sa se bage in seama cu un useless spam.

exo 10 flotari. executareea.

bai tovarase, eu zic sa stai in banca ta ca stii si tu despre ce vorbesc...

intotdeauna ai fost si vei ramane un slab exo, tu aspiri la ceea ce e mai bun, dar niciodata nu ajungi si nici nu vei ajunge, insa eu m-am multumit si ma multumesc cu mai putin si am fost cu mult mai bun ca tine din toate punctele de vedere si asa voi fi mereu :)) chiar te crezi superior ca ma vorbesti pe la spate cu kidu? asta crezi ca ma afecteaza?:)) unde sunt faptele tale marete care te fac sa ai un ego asa mare?:))

srsly exo, grow up ca doar vorbele sunt de tine, daca cumva vi cu mihai in TM vara asta, vei putea sa-mi vorbesti la fel si face to face?

nu mai fa offftopic nu e mesenger ;)

macar am fost cat de politicos am putut sa il trezesc din lumea roackerilor.

decat manelist mai bine roacker :)

On: sa micsorat dropu la comander si la sirenes ca pe venus sa dublat pretu...

nu stiu ce s-a micsorat la tine dar acum o luna pe tibet, un commander costa 1.5-1.8b si sereness 2.5-3b....chestia e ca pica commander mult mai greu decat sereness

6b comander si 4 b sirenes.. e la noi

Link to comment

baieti am nevoie de ajutor..am instalat silkroad versiune mai veche ca asta noua nu merge sa o downloadez..intru pe exe ca sa fac update si imi da dirdct don't send

Problem signature:

Problem Event Name: BEX

Application Name: Silkroad.exe

Application Version: 1.4.1.1

Application Timestamp: 4d7980ba

Fault Module Name: StackHash_0a9e

Fault Module Version: 0.0.0.0

Fault Module Timestamp: 00000000

Exception Offset: 0325aebc

Exception Code: c0000005

Exception Data: 00000008

OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.4

Locale ID: 1033

Additional Information 1: 0a9e

Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Additional Information 3: 0a9e

Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Read our privacy statement online:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:

C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

asta imi da:( help pls si cat mai repede..ms:D

Link to comment

zicetimi si mie +cat tre sa fie un shield ca sa il sparg si sa imi dea adv elix ?

daca e normal iti da la plezneala char daca e +5 sau +3... numai la sox e rata mai mare. daca e sos sa fie +5 si ai sanse sa iti dea si b daca e som +5 sansele is de 70% b si daca e sun b daca e nova nu stiu daca iti da

Link to comment

zicetimi si mie +cat tre sa fie un shield ca sa il sparg si sa imi dea adv elix ?

daca e normal iti da la plezneala char daca e +5 sau +3... numai la sox e rata mai mare. daca e sos sa fie +5 si ai sanse sa iti dea si b daca e som +5 sansele is de 70% b si daca e sun b daca e nova nu stiu daca iti da

WTF?

normal e atat de random in cat nici nu stim cat trebuie sa fie.. eu am luat B 12D din item 11D cu 4blues pe el...

sos- A class 99% b class 1%(indiferent de plus si blue)

Som - 50% A class 50% B class(+5 si FB 100% poate ai sanse la B class)

Sun - 100% B (indiferent de plus si blue)

Nova -> _|_ indiferent de plus si blue

FB inseamna inclusiv 6 lucky 6 steady adica maxim

Link to comment

zicetimi si mie +cat tre sa fie un shield ca sa il sparg si sa imi dea adv elix ?

daca e normal iti da la plezneala char daca e +5 sau +3... numai la sox e rata mai mare. daca e sos sa fie +5 si ai sanse sa iti dea si b daca e som +5 sansele is de 70% b si daca e sun b daca e nova nu stiu daca iti da

WTF?

normal e atat de random in cat nici nu stim cat trebuie sa fie.. eu am luat B 12D din item 11D cu 4blues pe el...

sos- A class 99% b class 1%(indiferent de plus si blue)

Som - 50% A class 50% B class(+5 si FB 100% poate ai sanse la B class)

Sun - 100% B (indiferent de plus si blue)

Nova -> _|_ indiferent de plus si blue

FB inseamna inclusiv 6 lucky 6 steady adica maxim

sper sa imi dea dintr-un shield +5 cu vreo 5 blues un adv :) cheers :beer:

Link to comment

depinde de noroc.. dar da la 1 star ai cele mai putine sanse sa iti pice ceva.. la 4 star sau cat e maxim aproape de fiecare data pica ceva..

da dar in 4* trebe sa intri cu 2 party :)

si atunci care sunt sansele ca itemele sa fie ale tale :-? ?

Link to comment

depinde de noroc.. dar da la 1 star ai cele mai putine sanse sa iti pice ceva.. la 4 star sau cat e maxim aproape de fiecare data pica ceva..

da dar in 4* trebe sa intri cu 2 party :)

si atunci care sunt sansele ca itemele sa fie ale tale :-? ?

ai fost vreo data in 4*? dul buf ei 11k ca wizz...

Link to comment

Salut !

As vrea sa ma apuc si eu de silkroad ( pe official ) cu voi ...

Daca incep ( o sa ma tin de joc ) ma puteti ajuta cu niste plvl sau ceva ?

As vrea daca se poate sa imi spuneti o clasa usor de jucat si un build bun DOAR pt pve , pvp nu ma prea intereseaza ...

Aaaaa ... si pe ce server jucati ? :P

Astept un raspuns ..

Link to comment

depinde de noroc.. dar da la 1 star ai cele mai putine sanse sa iti pice ceva.. la 4 star sau cat e maxim aproape de fiecare data pica ceva..

da dar in 4* trebe sa intri cu 2 party :)

si atunci care sunt sansele ca itemele sa fie ale tale :-? ?

ai fost vreo data in 4*? dul buf ei 11k ca wizz...

am fost de mai multe ori un singur party dar eram bard:P si am rezistat dar bne aveam si nukeri s/s :gun: ca atackeri B-)

Salut !

As vrea sa ma apuc si eu de silkroad ( pe official ) cu voi ...

Daca incep ( o sa ma tin de joc ) ma puteti ajuta cu niste plvl sau ceva ?

As vrea daca se poate sa imi spuneti o clasa usor de jucat si un build bun DOAR pt pve , pvp nu ma prea intereseaza ...

Aaaaa ... si pe ce server jucati ? :P

Astept un raspuns ..

dupa cum observi fiecare cam cu serverul lui, iti sugerez sa te uiti pe rev6 si sa vezi cam ce server e populated mereu si sa joci acolo :right:

dar asa parca cei mai multi erau pe rome :-? am impresia

ca si caracter de start usor este wizzul/cleric // nuker swordshield/spear // warrior/cleric // xbow/cleric orice combinatie la euro cu cleric :P dar acum toate sunt bune iti alegi si tu ce te reprezinta

si jocu de unde as putea sa il iau ?

nu de alta , dar , de la joymax se ia super greu prin metoda p2p ...

alt site nu este ?

din pacate nu :((

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...