Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Salut am descarcat si eu jocul mi sa parut destul de interesant insa nu stiu pe care server sa intru :D sunt prea multe...Imi puteti da si mie niste sfaturi?

Si chiar niste sfaturi despre ce regat,caracter sa aleg:D..tot ce poate fi de folos unui incepator

Link to comment
Guest edycinho1

Salut am descarcat si eu jocul mi sa parut destul de interesant insa nu stiu pe care server sa intru :D sunt prea multe...Imi puteti da si mie niste sfaturi?

Toate-s la fel . Unele mai vechi , altele mai noi :P .

Link to comment
Guest edycinho1

Salut am descarcat si eu jocul mi sa parut destul de interesant insa nu stiu pe care server sa intru :D sunt prea multe...Imi puteti da si mie niste sfaturi?

Toate-s la fel . Unele mai vechi , altele mai noi :P .

Nu-i nicio diferenta intre ele .

EDIT: In 2172 pagini gasesti raspunsul la orice :D . Oricum , sunt tutoriale si la inceput , in joc . In romana? nu cred .

Link to comment
Guest edycinho1

Elite Silkroad are licenta oferinta de JoyMax?

BlackRogue a cumparat licenta de la joymax, cei care se ocupa si de joc.

Oh, interesanta treaba. Atunci n-ar trebui sa fie de mirare chestiile pe care le au ei fata de alte servere private.

probabil ca sunt singurul care a mentionat asta pe aici, sa nu mai planga exo ca serverul va fi inchis maine poimaine, cry me a river boy.

man unu e licienta si una e copyright daca incalca copyright poate fi inchis

ai IQ prea mare ca sa existi dragule, judeci ce spui ?

eu judec macar sti care e diferenta intre licienta si copyright ? exemplu eu daca cumpar windows cu licienta nu are ce sa imi faca da? dar daca modific in windows niste schesti si in loc de windows scrie alt ceva atunci poate sa ma dea in judecata pentru incalcarea copyright corect? a si inca ceva parca te laudai ca nu mai postezi in acest topic asa ca teleporteaza-te la topicu tau de esro.

N-are gold pentru teleport

Link to comment

+1 la post count desteptule? *edycinho1*

B00mer esti din canada si vrei neaparat tutorial in romana, hm trolling at max.

@badfist duh. a cumparat licenta ca sa poata modifica filele sa le faca cum vor ei. so basicaly e acelasi joc doar ca se numeste altfel si joymax nu are nici o legatura asupra lui.

asa ar putea face si Ksro Csro etc etc dar ei prefera sa nu deoarece SRO a devenit o marca mondiala destul de cunoscuta.

Link to comment
Guest edycinho1

+1 la post count desteptule? *edycinho1*

B00mer esti din canada si vrei neaparat tutorial in romana, hm trolling at max.

@badfist duh. a cumparat licenta ca sa poata modifica filele sa le faca cum vor ei. so basicaly e acelasi joc doar ca se numeste altfel si joymax nu are nici o legatura asupra lui.

asa ar putea face si Ksro Csro etc etc dar ei prefera sa nu deoarece SRO a devenit o marca mondiala destul de cunoscuta.

+2 chiar . Unde-i superstar sa-mi dea suspend? -.-

Doar pentru ca ai insistat. :)

Edited by Random Hero
Link to comment

+1 la post count desteptule? *edycinho1*

B00mer esti din canada si vrei neaparat tutorial in romana, hm trolling at max.

@badfist duh. a cumparat licenta ca sa poata modifica filele sa le faca cum vor ei. so basicaly e acelasi joc doar ca se numeste altfel si joymax nu are nici o legatura asupra lui.

asa ar putea face si Ksro Csro etc etc dar ei prefera sa nu deoarece SRO a devenit o marca mondiala destul de cunoscuta.

Cel care tine ESro de unu dala smart :) cand bagi cookies aka silk-points iti spun donate nu buy :tiphat:

Link to comment

stiu asta dude. eu ce spuneam au cumparat licenta OVER copyright.. adica au cumparat copyright de la ei. ca sa poata sa faca ce vor cu filele fara consecinte.. de aceea joymax NU se poate atinge de esro si de aceea esro NU se va inchide..

off topic : doamne cum dracu ai reusit sa postezi la ora aia..

Link to comment

stiu asta dude. eu ce spuneam au cumparat licenta OVER copyright.. adica au cumparat copyright de la ei. ca sa poata sa faca ce vor cu filele fara consecinte.. de aceea joymax NU se poate atinge de esro si de aceea esro NU se va inchide..

off topic : doamne cum dracu ai reusit sa postezi la ora aia..

ma duceam la antrenament desi trebuia sa fiu la 6 jumate :)

eu stiu care e diferenta dintre licenta si copyright, nu licienta. cum ai luat bacu` la romana ?

Link to comment

pana la urma se inchide serveru sau nu?de esro....

da pe 12 -12-2012 ...

Ca are ca nu are voi chiar ati crezut ca Joymax a dat in judecata ECSRO? eu ma indoiesc acela a fost un fake total sa se inchida ala sa numere $$$$$$$ si prostii sa se uite pe geam. Si referitor la Esro cred ca e sub patronajul BlackRogue deoarece Synx a spus ca , clientul nu terbuie sa fie modificat fata de cel original. de aceea au log-ul BlackRogue.

Link to comment

@koila thats what i was trying to say.

prima oara au incercat ei sa schimbe imaginile cu blackrouge ca lumea se tot intreba .. asta se intampla pe vremea cand synx era user.. cand l-a facut moderator a scos alt client dar cu sigla blackrouge.

repet.. cam cat e un son spear +11 fb toate stats 80%?

Link to comment

@koila thats what i was trying to say.

prima oara au incercat ei sa schimbe imaginile cu blackrouge ca lumea se tot intreba .. asta se intampla pe vremea cand synx era user.. cand l-a facut moderator a scos alt client dar cu sigla blackrouge.

repet.. cam cat e un son spear +11 fb toate stats 80%?

cinj mii si o guma :D

Link to comment

mie mi-ar fi rusine sa iau bataie de la oricine acolo ^^ cu tot cu arma ta malefica xD

prefer un server CHEAP, cu mult fun, long live, no bots

si mie mi-ar fi rusine, dar ca sa vezi chestie dubioasa.... m-a batut ShiTaNa la scor ca are +5 legend cu toate stats 61% si FB 100%.(si el la critical si reflect)

in rest... la scor niciunul;)

deci faza e ca eu nici pe oricinal nu iau bataie iar in schimb tu si pe privat ti-o iei.

btw, daca e super fun acolo ce cauti pe topicul asta?

random pls un suspend mic pt frustratii din esro gen n3vermore... iar abereaza pe aici... s-au plictisit de camarazii lor fara buletin si mai vin si ei pe aici sa se bage in seama cu un useless spam.

exo 10 flotari. executareea.

bai tovarase, eu zic sa stai in banca ta ca stii si tu despre ce vorbesc...

Link to comment

mie mi-ar fi rusine sa iau bataie de la oricine acolo ^^ cu tot cu arma ta malefica xD

prefer un server CHEAP, cu mult fun, long live, no bots

si mie mi-ar fi rusine, dar ca sa vezi chestie dubioasa.... m-a batut ShiTaNa la scor ca are +5 legend cu toate stats 61% si FB 100%.(si el la critical si reflect)

in rest... la scor niciunul;)

deci faza e ca eu nici pe oricinal nu iau bataie iar in schimb tu si pe privat ti-o iei.

btw, daca e super fun acolo ce cauti pe topicul asta?

random pls un suspend mic pt frustratii din esro gen n3vermore... iar abereaza pe aici... s-au plictisit de camarazii lor fara buletin si mai vin si ei pe aici sa se bage in seama cu un useless spam.

exo 10 flotari. executareea.

bai tovarase, eu zic sa stai in banca ta ca stii si tu despre ce vorbesc...

intotdeauna ai fost si vei ramane un slab exo, tu aspiri la ceea ce e mai bun, dar niciodata nu ajungi si nici nu vei ajunge, insa eu m-am multumit si ma multumesc cu mai putin si am fost cu mult mai bun ca tine din toate punctele de vedere si asa voi fi mereu :)) chiar te crezi superior ca ma vorbesti pe la spate cu kidu? asta crezi ca ma afecteaza?:)) unde sunt faptele tale marete care te fac sa ai un ego asa mare?:))

srsly exo, grow up ca doar vorbele sunt de tine, daca cumva vi cu mihai in TM vara asta, vei putea sa-mi vorbesti la fel si face to face?

Link to comment

mie mi-ar fi rusine sa iau bataie de la oricine acolo ^^ cu tot cu arma ta malefica xD

prefer un server CHEAP, cu mult fun, long live, no bots

si mie mi-ar fi rusine, dar ca sa vezi chestie dubioasa.... m-a batut ShiTaNa la scor ca are +5 legend cu toate stats 61% si FB 100%.(si el la critical si reflect)

in rest... la scor niciunul;)

deci faza e ca eu nici pe oricinal nu iau bataie iar in schimb tu si pe privat ti-o iei.

btw, daca e super fun acolo ce cauti pe topicul asta?

random pls un suspend mic pt frustratii din esro gen n3vermore... iar abereaza pe aici... s-au plictisit de camarazii lor fara buletin si mai vin si ei pe aici sa se bage in seama cu un useless spam.

exo 10 flotari. executareea.

bai tovarase, eu zic sa stai in banca ta ca stii si tu despre ce vorbesc...

intotdeauna ai fost si vei ramane un slab exo, tu aspiri la ceea ce e mai bun, dar niciodata nu ajungi si nici nu vei ajunge, insa eu m-am multumit si ma multumesc cu mai putin si am fost cu mult mai bun ca tine din toate punctele de vedere si asa voi fi mereu :)) chiar te crezi superior ca ma vorbesti pe la spate cu kidu? asta crezi ca ma afecteaza?:)) unde sunt faptele tale marete care te fac sa ai un ego asa mare?:))

srsly exo, grow up ca doar vorbele sunt de tine, daca cumva vi cu mihai in TM vara asta, vei putea sa-mi vorbesti la fel si face to face?

nu mai fa offftopic nu e mesenger ;)

macar am fost cat de politicos am putut sa il trezesc din lumea roackerilor.

Link to comment

mie mi-ar fi rusine sa iau bataie de la oricine acolo ^^ cu tot cu arma ta malefica xD

prefer un server CHEAP, cu mult fun, long live, no bots

si mie mi-ar fi rusine, dar ca sa vezi chestie dubioasa.... m-a batut ShiTaNa la scor ca are +5 legend cu toate stats 61% si FB 100%.(si el la critical si reflect)

in rest... la scor niciunul;)

deci faza e ca eu nici pe oricinal nu iau bataie iar in schimb tu si pe privat ti-o iei.

btw, daca e super fun acolo ce cauti pe topicul asta?

random pls un suspend mic pt frustratii din esro gen n3vermore... iar abereaza pe aici... s-au plictisit de camarazii lor fara buletin si mai vin si ei pe aici sa se bage in seama cu un useless spam.

exo 10 flotari. executareea.

bai tovarase, eu zic sa stai in banca ta ca stii si tu despre ce vorbesc...

intotdeauna ai fost si vei ramane un slab exo, tu aspiri la ceea ce e mai bun, dar niciodata nu ajungi si nici nu vei ajunge, insa eu m-am multumit si ma multumesc cu mai putin si am fost cu mult mai bun ca tine din toate punctele de vedere si asa voi fi mereu :)) chiar te crezi superior ca ma vorbesti pe la spate cu kidu? asta crezi ca ma afecteaza?:)) unde sunt faptele tale marete care te fac sa ai un ego asa mare?:))

srsly exo, grow up ca doar vorbele sunt de tine, daca cumva vi cu mihai in TM vara asta, vei putea sa-mi vorbesti la fel si face to face?

nu mai fa offftopic nu e mesenger ;)

macar am fost cat de politicos am putut sa il trezesc din lumea roackerilor.

decat manelist mai bine roacker :)

On: sa micsorat dropu la comander si la sirenes ca pe venus sa dublat pretu...

nu stiu ce s-a micsorat la tine dar acum o luna pe tibet, un commander costa 1.5-1.8b si sereness 2.5-3b....chestia e ca pica commander mult mai greu decat sereness

Link to comment

intotdeauna ai fost si vei ramane un slab exo, tu aspiri la ceea ce e mai bun, dar niciodata nu ajungi si nici nu vei ajunge, insa eu m-am multumit si ma multumesc cu mai putin si am fost cu mult mai bun ca tine din toate punctele de vedere si asa voi fi mereu :)) chiar te crezi superior ca ma vorbesti pe la spate cu kidu? asta crezi ca ma afecteaza?:)) unde sunt faptele tale marete care te fac sa ai un ego asa mare?:))

srsly exo, grow up ca doar vorbele sunt de tine, daca cumva vi cu mihai in TM vara asta, vei putea sa-mi vorbesti la fel si face to face?

hai tu la bucuresti si iti spun tot ce vrei in fata, eu nu ma deranjez sa ajung la TM.

eu ti-am mai spus tie ca esti prost, dar tu nu m-ai crezit... faci spam intreband de ce.

zi-mi si mie la ce am aspirat si ce nu am resit ?

am 2h+7 facut din 200 silk ... si la pvp nu ma bate nimeni except ShiTaNa.(dintre cei care au fost pe la pvp gen : EroticataK , _QuikSilver_ , MR_aallloo, LadyEvil etc)

nu uita cand m-a enervat kidu cu ceva, i-ai luat apararea si dupaia mi-a zis "lasa-l ma pe brani, nu il lua in seama, ca e prost"

tu joaca acolo pe privat si fii fericit...sa nu mai postezi prostii pe aici.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...