Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

Am o intrebare pentru aia care folosesc sbo*t.De exemplu am 2 charactere cu care butez si o pagina de google chrome deschisa, si cateodata cand isi da teleport un character,mi se blocheaza ecranu pe acel character,si nu mai merge sa dau de exemplu alt tab sa ma uit pe pagina de google chrome.Trebe sa ies cu characteru ala si sa intru din nou...si e deja enervant.Nu exista ceva solutie,sau la voi nu vi se intampla asta?

Link to comment

Am o intrebare pentru aia care folosesc sbo*t.De exemplu am 2 charactere cu care butez si o pagina de google chrome deschisa, si cateodata cand isi da teleport un character,mi se blocheaza ecranu pe acel character,si nu mai merge sa dau de exemplu alt tab sa ma uit pe pagina de google chrome.Trebe sa ies cu characteru ala si sa intru din nou...si e deja enervant.Nu exista ceva solutie,sau la voi nu vi se intampla asta?

eu pe pc vechi si am inceput sa jpc cu clientele hide si nu mai aveam probleme faza e ca ai pc slab(cred)

Link to comment

Hello. This is Silkroad Online.

In order to maintain a pleasant gaming and smooth patching experience, all servers will be undergoing weekly server inspection.

Weekly server inspection will occur every Tuesday.

Game Inspection Period : Aug 02, 2011 13:00 ~ 20:00 Joymax Standard Time (7 hours duration)

[Game Update]

Legend VIII ‘Mysterious Temple of Jupiter’ Update (Level update 120Lv)

- Jupiter Temple related quests will be added

- Jupiter Dungeon will be added (High, Middle, Low and Field)

- Skill Update (~ 120Lv)

- New Monsters will be added

- Jupiter Temple Update Event will be applied (players who never logged in for more than one month)

- Dark Warrior Avatar will be added (8/2 ~ 8/30)

- Ramadan Event will be opened (8/2 ~ 8/30)

- GM Event The Perilous Journey to the Gods (PVP, Summit) will be opened (8/2 ~ 8/30)

- Event prize for Jupiter Update OBT & 12D Reinforcement Event will be provided

- The problem that party matching was automatically deleted will be fixed

- Region will be relocated (The problem that slave watcher was summoned in inappropriate areas will be fixed)

- Arabic IME will be applied to the client

- The problem with the counter for entering dungeons being initialized will be fixed

- The problem with battle arena time exceeding for 30 sec will be fixed

- The problem when solo/single party enters dungeon and party monsters spawn will be fixed

12D item skill amendments

- Cool time will be shared no matter what skills or levels are

Jupiter Temple improvements

- Jupiter Temple Field and dungeon for low level difficulty will be adjusted

- Forests near the dimensional mirror will be removed

- Arrows/bolts from NPC near dimensional mirror will be added

Regarding Alchemy

- Some effects for specific items related in alchemy will be added when dropping

- Description regarding Alchemy upgrade will be added

- Description regarding Alchemy reinforcement will be added

- Magic Proof stone pop up window will be added

- Quick slot minor bug will be fixed

[Web Update]

- Winners of ‘Prisoner of the Dead Event’ will be posted

Link to comment

ma gandeam si yo cu ce sa bat la uniques ma cu crossbow sau daggers pentru ca e mai nasol sa fiu acolo langa el mai bine dau de la distanta intelegi? ma gandeam ce arma sa imi fac daggere sau crossbow k pt un +7 egy nu e de aici de acolo + k dp ce il schimb trb alti bani investiti in proofs si alte cacaturi stiam sho dreastu k daggerele au attack rate mare dar nah combo blow da dmg mai mare knd e kd butterfly blow nu are dmg foarte mare...si dasta intrebam intelegi?nu vreau sa ma duc sa atac si sa il ia altii :right:

Uniques nu prind kd niciodata :tiphat:

E mai bine sa dai de la distanta pentru ca are multi moby pe langa si cu daggdesp poate sa iti prinda dmg mare si iti trebuie heal...

300k sp :whistle:

da frate stiu k nu iau kb 8-| tocmai de asta spuneam....k da dmg mare daca are kb...etc in fine raman tot dagger cleric nu cred k mai ridic crossbow xcum ms all pt sfaturi, jigniri,ignoranta :blink:

new av dress ? :whistle: http://www.silkroadforums.com/viewtopic.php?f=2&t=129157

Link to comment

Am o intrebare pentru aia care folosesc sbo*t.De exemplu am 2 charactere cu care butez si o pagina de google chrome deschisa, si cateodata cand isi da teleport un character,mi se blocheaza ecranu pe acel character,si nu mai merge sa dau de exemplu alt tab sa ma uit pe pagina de google chrome.Trebe sa ies cu characteru ala si sa intru din nou...si e deja enervant.Nu exista ceva solutie,sau la voi nu vi se intampla asta?

Cand se blocheaza si nu merge cu nimic , intra in option la sro si schimba rezolutia , dupa ce ai schimbat-o , o schimbi iar pe cea normala si problema e fixata :D . Cel putin eu asa faceam.... :tiphat:

Link to comment

Precum spuneam ...Failmax ... plin de buguri . Am intrat in templu iar un membru din pt nu era de gasit... am mai incercat de 3 x si la fel. Am mai intrat si singur cu ltp iar acolo mi-a dat mobi de pt. Iteme drop nik. Alchemia ... numai stonuri si atat. Au pus npc de pots si atat , nu trebuie sa ne reparam nu avem nevoie de speed pots... Are si niste parti bune dar mai au de lucru. Faina treaba cu questurile 2% pe quest... la lvl-ul asta ...

Link to comment

Precum spuneam ...Failmax ... plin de buguri . Am intrat in templu iar un membru din pt nu era de gasit... am mai incercat de 3 x si la fel. Am mai intrat si singur cu ltp iar acolo mi-a dat mobi de pt. Iteme drop nik. Alchemia ... numai stonuri si atat. Au pus npc de pots si atat , nu trebuie sa ne reparam nu avem nevoie de speed pots... Are si niste parti bune dar mai au de lucru. Faina treaba cu questurile 2% pe quest... la lvl-ul asta ...

de unde se pot incepe questurile pt 12D? sau tre sa ai lv 111? pt ca eu sunt lv 110 :D

Link to comment

Precum spuneam ...Failmax ... plin de buguri . Am intrat in templu iar un membru din pt nu era de gasit... am mai incercat de 3 x si la fel. Am mai intrat si singur cu ltp iar acolo mi-a dat mobi de pt. Iteme drop nik. Alchemia ... numai stonuri si atat. Au pus npc de pots si atat , nu trebuie sa ne reparam nu avem nevoie de speed pots... Are si niste parti bune dar mai au de lucru. Faina treaba cu questurile 2% pe quest... la lvl-ul asta ...

de unde se pot incepe questurile pt 12D? sau tre sa ai lv 111? pt ca eu sunt lv 110 :D

Cred ca trebe sa ai lvl 111.Pentru ca cu nukeru de111 am putut sa iau questuri,dar cu boweru de 110 nu am putut ! :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...