Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

si io am gasit un sos shield lv 1 si tot cu 200k lam dat :(

@Dash dupa cum ziceam nu am keylogger am scris ca daca as aveam mas invinovati pe mine :banghead:

dar nu am

poti sa fi luat keylogger fara sa stii...exista unii oameni care pun link-uri de poze,filmulete,etc. care contin keylogger sau virusi...asa ca fiti atenti pe unde intrati... :angry1:

Link to comment
Guest _Sketch_

Trebuie sa astepti un anumit interval de timp ca sa-ti apara in inventory... :D

Nu trebuie sa astepti deloc... Dupa ce omori monstrul si dai cu skill-ul pentru a face masca...iti apare ceva pe jos . Aia-i masca.

Link to comment

am facut pana la lvl 47 manual am jucat pana la 5 dimineata daca nu ma crezi poti sami **** **** joaca tu 20 de ore pe zi sa vedem daca poti

am facut lvl 72 fata bot in 4 luni cu 5 gturi pe vremuri cand nu aveam bot asa ca shh daca inca nu ai invatat jocu

intai invatal si dupaia treci la comentarii

ps: CRESC CARACTERE DE LVL 40+ PE EUROPA 25$/ CARACTER PE RED SEA daca e interesat cineva sa viziteze forumul http://forumredsea.freeforums.org IN DOUA ZILE

AVETI LVL 40 GARANTAT

Link to comment

ma.. nu mai face atata reclama cu site-u ala.. eu zic ca e mai bine sa te chinui singur.. decat sa dai bani pt un joc... ce naiba tot cu reclama aia.. si in plus ce ne tat intereseaza pe noi ca ejti u lvl 52??? sau ceva.. nu te mai lauda atata. daca altii sunt incepatori lasai sa invete da nu te mai lauda atata ca nu rezolvi nimic...

Link to comment

ma.. nu mai face atata reclama cu site-u ala.. eu zic ca e mai bine sa te chinui singur.. decat sa dai bani pt un joc... ce naiba tot cu reclama aia.. si in plus ce ne tat intereseaza pe noi ca ejti u lvl 52??? sau ceva.. nu te mai lauda atata. daca altii sunt incepatori lasai sa invete da nu te mai lauda atata ca nu rezolvi nimic...

+1

Total de acord........si parerea mea este k sia facut power lvl nu k a jucat singur k chiar el a ziso doar.

Acuma o intoarce sa zik el k e bun si k face singur si k nu e bot

Link to comment

si tu nu esti mod k sa zici asta ;)

daca tu crezi ca trebuia sa ii dau pm lui Shade ca sa zica el ce am zis eu e problema ta nu cred ca am facut o "crima" spunandu-i unde sa isi faca reclama sau daca am gresit o sa primesc warn.

btw am incercat sa imi fac un alt caracter cu numele The_Wizard si zice ca e luat id, dar am incercat pe toate serverele si imi vine greu sa cred ca pe toate e luat. pe rome si hercules am caractere cu the_wizard asta sa fie problema? sau nu mai permit astia mai multe id de pe acelasi ip?

Link to comment

am facut pana la lvl 47 manual am jucat pana la 5 dimineata daca nu ma crezi poti sami **** **** joaca tu 20 de ore pe zi sa vedem daca poti

am facut lvl 72 fata bot in 4 luni cu 5 gturi pe vremuri cand nu aveam bot asa ca shh daca inca nu ai invatat jocu

intai invatal si dupaia treci la comentarii

ps: CRESC CARACTERE DE LVL 40+ PE EUROPA 25$/ CARACTER PE RED SEA daca e interesat cineva sa viziteze forumul http://forumredsea.freeforums.org IN DOUA ZILE

AVETI LVL 40 GARANTAT

navem nevoie de powerlevel ..si sa avem si incredere in tine ? stim si noi sa ne facem caractere asa invatzam nu alti sa ne faca

Link to comment

da alti cum au incredere in bot369 sau bot258? sau 0x33 sau botsmall

eu am postat ca sunt care ii intereseaza

aia sunt boti din cate stiu eu. acolo mai intai iti dld botu dupa care iti cumperi cum ar veni un premium ca si la silk.

si inca un plus pt cei enumerati mai sus de tine, oamenii au incredere in ei fiindca( scuzati cacofonia :() dak cei de la bot369 ( ex:) ar fraieri oameni ar pierde foarte multi bani, si cum ei nu vor sa piarda bani nu fraieresc oameni, si uite asa a capatat lumea incredere in ei :).

Incantat sa ajut!

Daca am un item care are blue lucky ..daca folosesc si lucky poweder pe langa ..va fi degeaba sau vor fi sansele si mai mari?

Teoretic... practic nu prea am avut iteme cu lucky si sa le fac cu plus, nush, mai vezi si parerea altora.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...