Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

mai minteam si eu cand eram mai mic in varsta dar tu esti culmea !!!! acele masti le poti face cu o anumita classa cum zicea si speed mai sus asa ca te rog eu inceteaza cu minciunile astea sfrantite,iar daca ai dat esti n00bu n00bilor

asta seara dam lvl-up pe la 10-11 seara daca esti on dai un pm si te iau :tiphat:

asta crezi u nam ce sati fac :nanana: orcum mam aliat cu un prieten si facem si noi masti delea pacat ca e lvl 20 am dat pentru distractie noobi sunt eia de dau bani pe GT dar ei fac ce vor cu banii lor asa fac si eu cu ai mei numai ca sunt intrun jok cool si fii atent mam uitat ala avea staluu full 2.500 m si 3m chiar si 2 avea si dintro data sa unplut staluud e playeri si au icneput sa cumpere ramasesera 4 cand am vazut pe toti prin hotan ca erau mobi am zis WAW am uat banii din storage si leam luat suuper nu???? BANUS E FACE ORCUM si nu cred cas noob nu orcine faci atatia bani :P

Link to comment

hei. din cate am citit pe aici... inteleg ca lumea joaca chiar pe oficial...

ma bag si eu intr-o ora... nu sunt chiar noob, dar nici.... avansat, mai degraba mediocru si... anh :-??...

ceva indicatii cu privire la care din servere? adik ce si cum e cu lagul.... sau ... eventual ceva romanesc facut :) as fi bucuros... multumesc :)

Link to comment

am rezolvat problema cu viata putina am cumparat manusi sos pantaloni si haina tot sos armura si eam facu +3 si am pus str pe ele problema sa rezolvat de la 2003 viata pe care o aveam am 2600 akum si numai am probleme sii stiti un site unde sa dau un anunt ca vand char ?????

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...