Jump to content
GReedy

Internaţional SilkRoad Online

Recommended Posts

imi poate explica cineva in detalii cum functzioneaza Academya......stiu de cumulative buff si k dak omori se aduna si k ca sa faci itzi trebe lvl 60 si k primesti Honor pts......dar aprentice cum fac ei mai mult xp....k asa am auzit.....prima mea teorie era k cu cat strangi mai mult cumulative buff ii dai la lider si tzi se ofera xp in schimb....dar na fost asa cand iam dat punctele. A doua a fost k pur si simplu e k si cum ai avea un tiket doar k nutzi iei chiar asa de mult cum ar fi 60% sau 100% doar vreo 30%,dar nici asa nu a fost

Pls explicatzi

Link to comment

Nu exista cel mai bun. 2Handed sword wielder are damage ceva mai mare dar un attack speed infect. Sword+shield wielder are ceva mai mult protectie(dooh) si niste skilluri super misto cu care tine mobii la distanta. Iar axe wielder are un attack speed mai mare dar da damage ceva mai mic decat 2handed sword warrior :) Sper sa te ajute cat de cat ^_^ Eu totusi recemand sa te faci cleric. Astia primesc invite in party fara sa ceara :))

Link to comment

smuggster faci un party cu exp shared , si faci asa de exemplu tu esti lvl 10 , ala care te creste trebuie sa bata mobi in raza de 11 lvl;e ca daca bate mobi de lvl 22 e o penalitate , trebuie sa bata de lvl 20 si pe masura ce cresti sa se mute la altii ...

Link to comment

Iar axe wielder are un attack speed mai mare dar da damage ceva mai mic decat 2handed sword warrior :)

Pai da ca se imparte damage-ul in doua, dar mie imi place. A si app de party play sistem e super, am fost in pty cu piratu, Yz, Xmts si altii si am fost la crabi care erau lvl 23 iar eu 16:D si am facut aproape 3 lvl acolo in aproape o ora, ar trebuis a incercati!!!

Link to comment

nu stiu cat de bun e ala cu 2 topoare... a venit unu ieri la jan de lvl 20+ (nu mai arata semnu de noob) io cu bladerul de lvl 18 i-am rupt cau' si am iteme naspa pe mine doar scutu (br 18) si bladeul (+3) sunt ceva mai bune

edit: ce s-a intamplat de toate serverele sunt doar "populate" ?

Edited by The_Wizard
Link to comment

(nu mai arata semnu de noob) (br 18) si bladeul (+3) sunt ceva mai bune

edit: ce s-a intamplat de toate serverele sunt doar "populate" ?

am selectat cate ceva chestii interesante din reply-ul tau ai acuma sa-ti explic...

- "(nu mai arata semnul de noob)" aia o pot face eu si la lvl 1, il pot scoate cand vreau, deci saracu a fost poate lvl 10

- "(br 18)" mi se pare ceva foarte bun, nici unu nu ar fi avut snase la un asemenea scut :|

- iar cu serverele, asta s-a intamplat demult, nu mai pot intra botii.

Link to comment

1. Nimeni numi raspunde la intrebare?? :(

2.

gata lam gasit waw mia looat cva
zimi si mie unde lai gasit

3. spidy, dak chiar ai fost hekuit cea ce nu prea cred decat dak ai luat un bot hekuit

sau un program 3rd pty, sa stii k astia ink mai pot intra la tine pe char. Dak tszii schimbat parola nu cont k u ink mai ai keylogerul in pc asa k fii antena. tzias sugera sa dai un format la PC si sa schimbi parola. Bafta

Link to comment

1. Nimeni numi raspunde la intrebare?? :(

2. zimi si mie unde lai gasit

3. spidy, dak chiar ai fost hekuit cea ce nu prea cred decat dak ai luat un bot hekuit

sau un program 3rd pty, sa stii k astia ink mai pot intra la tine pe char. Dak tszii schimbat parola nu cont k u ink mai ai keylogerul in pc asa k fii antena. tzias sugera sa dai un format la PC si sa schimbi parola. Bafta

intra aici http://www.silkroadonline.net/gameinfo/npc_euro_area.asp# dute la city si dai wiew map si trebuie in jok sa te duci la guilt din pearl harbour

Link to comment

am reinst windowsu..asa e dash...am muscat un keylogger ca prostu:(

blue...te anunt ca a aparut uru...si...

http://imageshack.us

Shot at 2007-07-27

theo e guild masteru meu...lvl 73...si si-a dat zerk cand uru mai avea juma de hp...nu mi-e rusine de ce am zis...muream daca-l pierdeam pe uru :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...