Jump to content
nwradu

Mai mancati pui?

Recommended Posts

Guest Blaidy

acum conteaza si ce fel de pui mananci ?

Nici nu merita sa imi bat capul cu tine.........posteaza in continuare ca sa nu te plictisesti ! La cei 28 de ani pe care ii ai, mi-ar fi rusine sa mai postez, dupa ce un "pusti" de 16 ani ti-a atras atentia asupra optimismului pe care il prezinti in posturile tale. Nu mai imi da quote la ce am scris eu, ca nu mai pot sa "urc" inca odata la nivelul tau intelectual !

Nu stiu, n-am incercat sa mananc de acolo acuma smile.gif eu ziceam ca si un prieten a mancat shaorma si acuma e bolnav dar nu s-a dus la doctor ...

Link to comment
Share on other sites

Da mai mananc pui si o sa mananc in continuare hamburghere de pui si alte alea smile.gif ,daca tot e deschis topicu puteti sa spuneti si simtomele si ce trebuie sa facem in caz de le avem? smile.gif ca nu vreau sa risc nimic sa fie si educativ acest thread

Link to comment
Share on other sites

cei care manaca nu au mari shanse sa se pricopseasca cu gripa aviara...pt ca din cate ati vazut virusul moare la temperaturi ridicate ( prin fierbere, frigere ..etc) ....dar cu cei care gatesc puiul cum ramane ? blink.gif ...vin in contact direct cu carnea acestuia si sunt predispusi virusarii sad.gif ... eu gatesc ..si am gatit acum cateva zile pui...pana acum vad ca nu am nimic biggrin.gif ...dar ma feresc de carnea cruda nanana.gif ....sper sa ne mai auzim biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Da mai mananc pui... nu cred ca patesti ceva tongue.gif

P.S: dak un pui il faci la o temp. de peste 70 g. C ala n'are nici o boala garantat!

Sry de duble post sa stergeti unu din ele.. am avut o 'problema la comp' sry

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...