Jump to content
nwradu

Fumati?

Fumati?  

660 members have voted

  1. 1. Fumati?

    • Da
      222
    • Nu
      440


Recommended Posts

Guest Blaidy

mdea .... de vreo 6 ani ...

si dak o sa mor ce ??? de murit 1 data tot mor .... makr mor d mana mea 

Pai da dar faza e ca pana mori de tigari iti faci plamani praf si dupa aia te miri de ce te doare capul iti e rau sau alte tampeni biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Clar nu. O sa muriti tuva-n ceapa voastra o sa ajungeti la 30 ani si o sa tusiti de va i-a mama focului. Scuze ma cam luat valea. tongue.gif

Am apropae 30 de ani , fumez de la 6 sau 7 ani nu mai tin minte , nu tusesc din cauza tigarilor inca si sper sa nu tusesc vreodata.

Totul depinde de ce fel de organism ai ,daca suporta acest tratament pe care il oferi sau nu . Normal ca nu este sanatos fumatul si chiar daunator dar vedeti voi cei care nu fumati vb usor in schimb noi cei care fumam nici nu va dati seama cat ne-am fi dorit sa nu invatam acest viciu si chiar ne-am dori sa ne lasam dar vedeti voi altii se lasa la indrumarea doctorilor altii prefera sa se bucure de viata din plin fara prejudecati si alte chestii de acest gen. Strabunicumeu a trait 104 ani si a fumat numa fara filtru si 2-3 pachete pe zii.

Nu uitati " ce se-afuma nu se strica" tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Din '98 fumez... am 18 ani... un calcul... merge un pachet la 24 de ore...asta in caz ca nu beau seara (alcool), daca beau...merg 2 lejer... biggrin.gif

P.S. Acum 2 luni mi-am facut film la plamani, shi nu am absolut nimika.... fumez Marlboro roshu scurt shi din cand in cand L&M roshu....

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...