Jump to content
nwradu

Fumati?

Fumati?  

660 members have voted

  1. 1. Fumati?

    • Da
      222
    • Nu
      440


Recommended Posts

Nu fumezi si nici nu am fumat niciodata

In Italia este interzis fumatul in locale publice si cred ca toate tarile civilzate ar trebui sa introduca legea asta.I-mi aduc aminte cand umblam la discoteca,ajungeam acasa cu hainele pline de fum,cred ca multi dintre voi cunoasteti mirosul ala gretos.Fumatul pasiv este mai daunator decat fumatul in sine

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca e foarte multa lume desteapta care nu isi arunca banii si anii pe chestiile alea care nu fac decat fum.

Asta o pot afirma dupa cate am vazut in rezultatele sondajului.

Eu fumez, asta inseamna ca sunt prost? Nu 'arunci' banii ca asa vrei tu. Ii arunci pentru ca ai nevoie si nu controlezi asta asa usor, nu mai vorbi sa te afli in treaba. E greu sa te lasi si regret ca am inceput sa fumez. Dar asta e, deocamdata banii alor mei imi acopera nevoile de tutun deci n-am motive sa ma las. Cand o sa ma preseze bugetul, da, o sa ma las (desi 3 milioane pe luna in plus nu mi se pare mare lucru din moment ce fumez 1 pachet pe zi).

Nici eu nu suport fumul de tigara, dar cel mai important e ca e nesanatos.

Fumul nefiltrat de tigara nici eu nu-l suport, dar totusi fumez. Sa nu credeti ca fumatorii pot sta in fum de tigara fara nicio problema. Cand inspiri fum de tigara se irita mucoasa nazala si sinusurile, si din cate ati vazut nu se fumeaza pe nas sa zici ca rezisti la fum de tigara fara nicio problema.

Link to comment
Share on other sites

Guest OnyManss

as vrea eu sa se faca tigarile peste 100 mii sa ii vad atunci daca mai dau banii aiurea ... NU fumez si sunt MANDRU

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...