Jump to content
NoNamed

World of Warcraft

Recommended Posts

Salut 2 all!Vreau sa ma reapuc de wow !Poate sa-mi spuna si mie cineva un server gratis cu multi jucatori ssi lantency mic va rog?

haideti mah nu stie nimeni un server?

il cumperi de la www.gameshop.ro

cam faci reclama la gameshop si sincer sal cumperi e o pierdere de $ !!!

De un iau si eu WoW in af de pe dc ...  ... pe site e WoW?

hmm cea mai buna varianta de a lua wow e oDC ,o a doua varianta e site-uri torrent(desi nu e recomandata),a-3a varianta e sal iei trial version de pe net da e valabil numa 10 zile asa ca recomand prima varianta

Edited by mad_eye
Link to comment
Guest TazzKeKo

Desi cred k s-a mai zis poti cauta servere gratis pe www.wowstatus.net/serverlist.php

Eu momentan m-am lasat de pirat si joc pe original.......am un lvl 24 elf druid + ca sunt cu niste prieteni romani si avem guilda mare numa de romani asa k e misto comp03.gif

btw joc si eu pe US pe realmul Agamaggan,aliance /w TazzKeKo

Link to comment

' date='Aug 1 2006, 10:35 AM'] Latest kills pics smile.gif

http://img146.imageshack.us/img146/2127/wowscrnshot071606011043ky4.jpg

http://img98.imageshack.us/img98/4835/wowscrnshot072506205555hu9.jpg

http://img132.imageshack.us/img132/1662/wowscrnshot073106215149py1.jpg

Man poti sa imi spui si mie pe ce server joci? Trimite`mi un pm te rog cu linkul eusa_pray.gifeusa_pray.gifeusa_pray.gif

Link to comment

Desi cred k s-a mai zis poti cauta servere gratis pe www.wowstatus.net/serverlist.php? ??

Eu momentan m-am lasat de pirat si joc pe original.......am un lvl 24 elf druid? + ca sunt cu niste prieteni romani si avem guilda mare numa de romani asa k e misto? comp03.gif

btw joc si eu pe US pe realmul Agamaggan,aliance /w TazzKeKo

un server romanesc nu gasesti pe site-ul ala!

cine stie un server romanesc bun de wow?

Joc pe Haomarush, server oficial, nu trebuie decat sa instalezi jocul original si o sa ai toate serverele la dispozitie.

Parca era un topic despre jocul original si nu despre piraterie...un moderator sa faca curat nu se gaseste?

Pai daca instalezi originalu, ce nu mai platesti taxa aia lunara sau de 60zile cum o fi ca sa joci?Ca daca nar fi taxa m-as baga si eu la original.

P.S.Pai noi nu vorbim de piraterie ci de servere private.ca nu toatalumea vrea sa dea bani pe original si sa mai plateasca si taxa lunara.eh ma rog da ce te deranjeaza asa tare ca se vorbeste de servere pirate ?Doar nu noi facem serverele!

P.S.2 cine binevoieste il rog sa posteze pe acestforum adresele la servere private sau pirate de wow!(ca sa nu postam pe linkmania ca se supara moderatori care nu au jucat un joc care sa nu fie original in viata lor)

Multumesc anticipat

Edited by mad_eye
Link to comment

Server privat este echivalent cu piraterie si este deja enervant ca pe fiecare pagina a unui topic "oficial" sa fie aceleasi intrebari legate de servere romanesti, intrebari care deja au avut un raspuns si daca tot iti place jocul poti sa pierzi cateva minute citind topicul si vei gasi raspunsul la intrebarile respective.

Taxa respectiva care sperie atata lume nu reprezinta nici macar banii de tigari pe o luna a unui fumator, sau banii pe care ii dai cand iesi o seara in discoteca.

Link to comment

Taxa respectiva care sperie atata lume nu reprezinta nici macar banii de tigari pe o luna a unui fumator, sau banii pe care ii dai cand iesi o seara in discoteca.

ok scuze ca am cerut servere pirat.Nu reprezinta bani aia asa mult da pentru cineva de 14-15 ani care nu fumeaza reprezinta destul de mult.

O intrebare ontopic voi ce lantency aveti asa in general pe oficial?

Link to comment

Am jucat foarte foarte putin acum recent pe oficial si nu se poate compara cu privatele, nu va mai complicati cu ele ca numa va stricati viziunea asupra jocului si dupa aia va dati cu parerea aiurea pe aici ca e naspa jocu.

Sugestia mea, angajati-va undeva faceti niste banuti si luati-va originalul ca veti fi multumit de el daca va plac acest gen de jocuri si daca v-a placut Warcraft. O solutie mai ieftina ar fi sa impartiti un abonament jumi-juma cu un prieten si sa jucati cand unul cand altul, in caz ca e unul liber dimineata si unu seara ar fi perfect, insa e nasol ca asa nu va veti intalni niciodata prin joc.

Dintre astia noi pe oficial ca si mine, daca jucati pe PvP Horde ma gasiti pe Boulderfist sub numele Kenji (troll hunter), vroiam sa raman pe Sylvanas cu romanasii de pe acolo dar am decis sa intru pe un low pop server unde nu sunt lucrurile asa dezvoltate inca, nu ca nu ar fi lvl 60 si pe aici dar macar deocamdata sunt mai rari si am si eu ocazia sa cresc putinel si sa imi imbunatatesc skillurile pana se aglomereaza realmu.

Link to comment

misto !cand apare burning crusade ma bag si eu pe oficial

care e amuzamentul sa te bagi pe un oficial abia cand intra BC ?

pe atunci 90% din playeri sunt deja full epic geared NaXX tier ceea ce va insemna ca atunci cand tu vei ajunge 70 ei deja vor avea epic gear tier 5 .....in mare timp de 6 luni de la BC ....they will kick ur *** all over the damn server smile.gif)

Link to comment

VREAU SI EU SA MA APUC DE WOW....DAR NU AM JOCUL. NU STITI DE UNDE AS PUTEA SA IL DOWNLOAD-EZ?

mai bine cumparal dry.gif

www.gameshop.ro

btw, am jucat free trialul de vreo 3 ori happy.gif ... in toamna ma apuc sa muncesc munca usoara dimineatza inainte de scoala, si poa atunci ma bag si eu pe blizz cu norma intreaga.

nu stiti cand apare burning crusade? s-a lansat vreo data sau ceva?

Link to comment

VREAU SI EU SA MA APUC DE WOW....DAR NU AM JOCUL. NU STITI DE UNDE AS PUTEA SA IL DOWNLOAD-EZ?

de pe DC++ sau oDC .tre sa iei unu din programe apoi intri pe un hub sau mai multe si dai la search World of Warcraft! wink.gif

care e amuzamentul sa te bagi pe un oficial abia cand intra BC ?

pe atunci 90% din playeri sunt deja full epic geared NaXX tier ceea ce va insemna ca atunci cand tu vei ajunge 70 ei deja vor avea epic gear tier 5 .....in mare timp de 6 luni de la BC ....they will kick ur *** all over the damn server )

shtiu da poate se mai ieftineste cartela aia de timp ca acum e scumpa e 130RON.

P.S.2cine binevoieste il rog sa posteze pe forum-ul acesta adresele la servere private sau pirate de wow!(ca sa nu postam pe linkmania ca se supara moderatori care nu au jucat un joc care sa nu fie original in viata lor)

Multumesc anticipat

Da Burning Crusade apare in acelasi timp si in America si in Europa sau mai intai apare in America?

Edited by mad_eye
Link to comment

Am si eu o rugaminte

Eu am WoWul meu adus din germania bineinteles l-am cumparat pt cdkey

anyway mi s-a ars hddul cu cu wowul instalat si nu mai gasesc pe nicaieri wow iso pt europa

daca instalez dupa cduri e totul in germana blink.gif

Ma poate ajuta si pe mine care sa-mi shereze wowul europa ? iso sau deja instalat nu conteaza

Conteaza sa il iau si eu daca se ofera cineva as fi recunoscator

a si 2...

Are cineva CC cu care poate plati WoW subscrip. everymonth for me ? ne intalnim va dau banii undeva la o sala ceva sau nush altfel cum si imi platiti si mie everymonth (si asa schimb parola din sapt in sapt)

Daca ma ajuta careva astept un raspuns sau un contact pe irc #linkmania user UchihaItachi

sau pe mess : heartneto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...