Jump to content
MrPITBULL

Limbaj Adolf

Recommended Posts

https://ibb.co/8zMCXvH

Chiar sper sa faceti o sedinta intre admini si discutati despre acest limbaj permis ,care de fapt ar trebuii taiat din radacini cum am mai spus demult, 

nu are aduce nimic benefic si se pare ca este tot mai rau pe zi ce trece 

sunt multi care au simtit-o pe pielea lor si am vota cu totii intr-un pol 

sa nu mai fie folosite niciunfel de cuvinte , ori jigniri asupra persoanei in viata reala, ce depasesc cu totul perimetrul jocului 

Link to comment
Share on other sites

Exact la fel a facut si cu mine domnul pitbull aici de fata .. am gresit si am pus itemele pe zen 2 minute si in loc sa fie un samaritean bun le-a cumparat ca un OM cu un "caracter extraordinar" si dupa ce i-am spus ,

nu i-am cerut itemele inapoi, sa le foloseasca sanatos a inceput cu jigniri subtile.

Nu ai ce sa te astepti de la astfel de caractere. Plus ca domnul aici de fata tot incearca sa te faca sa injuri ca sa te posteze ceea ce eu consider vanat...

 

Link to comment
Share on other sites

MrPitbull, dragi admini, intarateaza pe toată lumea și vânează pe oricine considera el. Antecedentele lui își spun cuvântul. Provoacă pe oricine să își piardă răbdarea și sa zică ceva rău să îl posteze. Va rog luați în calcul și varianta vânatului 

Link to comment
Share on other sites

tu ai fost scamerul in urma cu vreo 3 zile fata de neplacerea mea de a cumpara pe credite de la tine ,uitandu-ma clar la zenul meu si nu s-a miscat ,

pe 3 amarate de iteme ce le-ai avut am dat cred 50 credite 

la care tu foarte promt si online ai dat direct pm sa ma jignesti de nici nu am apucat sa zic nimic si ai sarit sa jignesti, la care  ti-am spus ca, am cumparat

clar pe credite doar am fost atent la zen , nu ai vrut sa auzi nimic ca doar stiai ca umblii cu scam, tot asa i-ai facut la cineva  si scriai pe post ca te-a inselat

te dadeai victima si l-ai impins de la spate sa iti dea inapoi itemele si ti le-a dat omul pe buna credinta, cu mine nu a mers ca a fost atent

si cand am zis ca ti le dau inapoi sa vad ce zici  dar sa imi dai creditele inapoi , iar ai inceput cu jigniri si te-ai facut ca ploua ca nu mai vrei inapoi 

Vezi cum iasa adevarul la suprafata ? eu il stiam si atunci dar mai vede si alta lume cum esti tu de fapt

mincinos , scamer cu fazele astea 2 , si obraznic fata de cum si cate ori m-ai jignit pe nedrept.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...