Jump to content
Chameleon_

Brili KS Golden

Recommended Posts

in poza 1 nu ai hit la golden in poza 2 dam impreuna la golden, cum imi dau seama ca tu ai facut primul hit?

ce post e asta ?

as fi putu sa am delai de 2 secunde... si nu ai poza ca eu am luat bok sau ca eu am omorat goldenul nu stiu ce sa zic da mi se pare o porcarie...

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 14 minute, Brili a spus:

in poza 1 nu ai hit la golden in poza 2 dam impreuna la golden, cum imi dau seama ca tu ai facut primul hit?

ce post e asta ?

11. KS (Kill Stealing) la invazii pentru BOK / Boss reward

  • Cel care a venit primul la golden” sau boss castiga dreptul de primul venit (screenshot in care este singur).
  • Primul venit isi pierde acest drept daca moare in timp ce se bate cu golden”-ul.
  • NU ajutati (nici daca vi s-a solicitat acest lucru), in caz de reclamatie nu va functiona sub nici o forma scuza "Doar l-am ajutat, i-am dat item-ul/BOK-ul"!
  • Un jucator (party) nu poate ataca doi sau mai multi goldeni” simultan.
  • NU este obligatoriu să atenționați persoana că face KS

 

nu are nici o treaba cine a facut primul hit. practic poti sa si stai langa golden fara sa ataci ...tot "Cel care a venit primul la golden” sau boss castiga dreptul de primul venit" (se vede destul de clar cine e primul venit totusi)

discutia este daca prima poza este valida sau nu cu mg-ul tau in coltul ecranului zoomed out la maxim. Eu zic ca erai destul de departe..la distanta aia caracterul tau nu il vedea pe al meu meu caci jocul randeaza mai mult in partea de sus decat in aia de jos.. Dar asta va ramane la decizia adminului

 

LE: uite inca un print facut acum cu caracterul meu la coordonatele respective dar fara zoom..erai foarte departe

Edited by Chameleon_
later edit
Link to comment
Share on other sites

cum imi pot eu da seama ca tu erai primul? cum am zis eram impreuna  probabil eu am 2 secunde de delay...  atunci nu mai merg la invazi ca risc sa iau ban? 

 

si cred ca ar trebui sa ai print cu goldenul singur eu apar in poza putin mai in spate dar apar... in fine ... lasam ultimul cuvant adminului

 

Link to comment
Share on other sites

Acum 4 minute, Brili a spus:

cum imi pot eu da seama ca tu erai primul? cum am zis eram impreuna  probabil eu am 2 secunde de delay...  atunci nu mai merg la invazi ca risc sa iau ban? 

 

nu le mai fa cu nesimtire si atunci riscul e zero ..... pune o poza asemanatoare la timeframe cu prima mea poza sa vedem unde se vedea exact charul tau...da nu pui ca.....alte scuze xD

 

eu inchei, astept adminu sa vedem ce spune

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...