Jump to content

Recommended Posts

nu am injurat niciodata  , si la prima abatere  direct ban  5 zile ?:)))) pare absurd  mai ales ca in acest print se vede ca am fost provocat ... 

si in printurile mele  se vede   pk repatat   mie si  la partyu meu .... 

ori  se trece cu vederea ca e prima abatere   ori isi ia si pepsi/juny ban .. asa  este corect

Link to comment
Share on other sites

Ce ai fost provocat ma ? Vii swamp si dai pk! Da inteleg ca e o harta battle dar ne-am inteles ceva! Ne batem la cs ni nu ne dam pk! Provocat nu ai fost invata sa ai ce-i 7 ani de acasa! Nu team injurat nu trebuia sa ma înjuri daca esti prost de mic nu am ce sa iti fac eu ca ai crescut degeaba!

1 hour ago, Ghenea Vasile Aurel said:

din pozele postate de pepsi  se vede  ca ma provocat  ...  citeste   in chat  ce sa vb in printurile lui pepsi

https://freeimage.host/i/h0ZsGR

Da te-am ars in tark ti-am dat pk! Am tot dreptul sa dau pk arena te-am ars aia e 😂😂😂

Hai sa ne punem toti si sa ne înjuram pe sv! Sau ce nu mai exista bunul simt pe linkmania! Joc de 3 db-uri pe linkmania nu am postat pe nimeni! Nu mi-a stat in caracter dar uni deja sunt prea nesimtiti! Si-o cauta cu mana lor guilda (InSpirit) majoritatea cauta anturaj! O zi frumoasa! Daca se va scoate banul o sa ma pun sa înjur si eu!  
 
 

Si as dori sa intre si un admin sa ii dea dissconect asa putem stat toti luam ban si stam in joc! Nu mi se pare normal acest lucru!

Link to comment
Share on other sites

in primul rand  nu am dat pk  nebunule swamp ce nu intelegi  ce e  asa de greu de inteles. iti spuneam da am fost eu  cu pk  swamp    ca nu ma feresc. dar nu am  fost la pk swamp butule  ..  ce e greu de inteles

am si alte conturi  si daca iau ban  din cauza ca dai tu pk  si eu te injur ca dai pk .. atunci intru pe alte conturi  si fac sa fie bn  ..  ca vad ca o arzi aiurea.. joci de  3 db pe linkmania  .. si ce ai rezolvat ?  ca  mihai a rupt  guildul  sa faca altu ca  tu  dai pk repetat  la toti    desi  sau inteles s a nu mai dea nimeni .. tu ai zis ca nu te intereseaza si ca dai in continuare  

ce comportament  este asta ???  si dupa mergi pe forum si plangi ca te injura lumea   halal

https://im.ge/i/rpMl9P
https://im.ge/i/rpMXup

uite ce zice mihai despre tine  ..

Link to comment
Share on other sites

ai spus   ca ai dat pk ca  eu am  dat pk in swam.

te rog arata print cu pk   in swamp si my name ..:)))))))

sau asta  e  doar asa  sa ai motiv  sa dai pk si dupa  daca esti injurat  mergi rpd pe forum   sa  te plangi  ca o rufa mica ... halal

tu esti ca  aia  din trafic  care pune frana  brusca   sai faca de bani pe aia  ce intra in spatele tau ..  asta rezulta din  topicul tau ..  ca tiganii aia faci  .... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ghenea Vasile Aurel said:

in primul rand  nu am dat pk  nebunule swamp ce nu intelegi  ce e  asa de greu de inteles. iti spuneam da am fost eu  cu pk  swamp    ca nu ma feresc. dar nu am  fost la pk swamp butule  ..  ce e greu de inteles

am si alte conturi  si daca iau ban  din cauza ca dai tu pk  si eu te injur ca dai pk .. atunci intru pe alte conturi  si fac sa fie bn  ..  ca vad ca o arzi aiurea.. joci de  3 db pe linkmania  .. si ce ai rezolvat ?  ca  mihai a rupt  guildul  sa faca altu ca  tu  dai pk repetat  la toti    desi  sau inteles s a nu mai dea nimeni .. tu ai zis ca nu te intereseaza si ca dai in continuare  

ce comportament  este asta ???  si dupa mergi pe forum si plangi ca te injura lumea   halal

https://im.ge/i/rpMl9P
https://im.ge/i/rpMXup

uite ce zice mihai despre tine  ..

Asa poate sa vorbeasca cine vrea despre mine! Ca vad ca iti place sa te dai tare in gura la tot serverul si sa te plangi! Si dau pk cand vreau dar nu înjur ca si tine! Un copil frustrat care nu are ce.i 7 ani de acasa ! Si in battle n-am cum sa iti dau print cu numele tau! Daca esti asa de destept ! Primdata cauta ti vorbele si apoi vii sa vb cu mine! Am vrut sa te iert dar vad ca esti prea tare cu gura pe sus! Hai sa ne înjuram toti sa vedem ce iese!

Link to comment
Share on other sites

pai si in battle daca nu ai cum sa dai print cu name  de unde dracu stii ca am fost eu ?:)))))))))))))))))))))))

 

esti penibil  sincer

sincer  sa ajuns  aici  din cauza  ca tu ai dat pk   :)))))  ca ai crezut sau ai vazut  sau ti sa parut   ca eu am dat   pk :)))) nam fost in swamp deloc  :))))  daca nu stii cine  a dat pk in swamp  de ce dracu vii  sami dai pk mie si la party si sa ma faci sa te injur?:))) 

Link to comment
Share on other sites

Pepsi nu provoaca pe nimeni , doar jigneste usor si ii face noobi , cersetori si etc.. Tot felul de lucruri ca sa instige, apoi vine pe forum si face plangeri ca a fost injurat. Este patetic acest copil. Nu tin partea nimanui dar sincer vad si eu ce se intampla pe server, este ca o femeie de la tv , face figuri apoi se victimizeaza si tot asa , zilnic aceeasi poveste.

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, drg23 said:

Pepsi nu provoaca pe nimeni , doar jigneste usor si ii face noobi , cersetori si etc.. Tot felul de lucruri ca sa instige, apoi vine pe forum si face plangeri ca a fost injurat. Este patetic acest copil. Nu tin partea nimanui dar sincer vad si eu ce se intampla pe server, este ca o femeie de la tv , face figuri apoi se victimizeaza si tot asa , zilnic aceeasi poveste.

Eu joc se pe 97d si nu am postat in viata mea pe nimeni iti dai seama ce ma plang ce forum 😂😂 mai ales acuma cand is tare multi pe sv😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

nai postat pe nimeni in viata  ta   dar ma postezi pe mine ca am injurat  la pk urile  tale repetate..  si aceste pk uri ale tale  sunt din cauza ca  cica  eu am dat pk  swamp :))))))))))))))))))))))  si noi cu 1-2 zile inainte am hotarat  sa nu mai dam pk  ...chiar eu am vb cu mihai ....

si eu joc   de pe 97 d 99 i si sincer ma uimesti :)))  .

jucam pe interkasa .lucram in interkasa cafe:))

asa ca    mucles   hologramo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ti-am zis ca esti boot! Il bagi si pe Mihai in discutia asta! Mihai e o alta persoana eu sunt (pepsi) ce legatura are ce zice Mihai! Si stiu demult de cand a iesit Mihai din guilda de ce a iesit! Asa ca stai si plangi si executa pedeapsa!

 

 

Vii si te plangi ca ti-ai luat ban ? Pentru greselile tale ? Ti-am dat pk da-mi pk inapoi dar nu înjură!

1 minute ago, Pepsi41 said:
Edited by Pepsi41
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Ghenea Vasile Aurel said:

nu am injurat niciodata  , si la prima abatere  direct ban  5 zile ?:)))) pare absurd  mai ales ca in acest print se vede ca am fost provocat ... 

Salut,

Nu stiu de unde ai facut tu conexiunea ca PK provoaca limbaj, suspendul ramane, nu exista reevaluare in acest caz.

Si da, prima abatere, conform regulament, rezulta 5 zile. ->>  Regulament MU 

 

@MuTechGuy , te rog activeaza suspend & d/c

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...