Jump to content
LucianCP

Salut

Recommended Posts

Sper ca am postat bine aici.As vrea sa cumpar un svfiles de MuOnline .Am domeniu,am vps.Sunt stabilit in Uk.Problema este ca am un sv de cei de la MUEMU,nu stiu daca ati auzit de ei,dar ei mi-au facut doar instalarea programelor ce am nevoie si a svfile,acum mi-a cazut DB si ma cert cu ei de 2 zile ca sa ma ajute sa il refac dar ei nu fac tehnic nimic,imi dau niste linkuri si trebuie sa il fac singur si sincer nu ma pricep.Intrebarea mea este urmatoarea : Daca se poate cat ma costa sa iau un svfiles de la voi dar sa fie si cineva care sa ma ajute in momentul in care se intampla ceva ,nu doar sa imi zica google it. Va multumesc frumos ! asta e sv [link removed]

 

Edited by morf
Link to comment
Share on other sites

@LucianCPNu ai ce sa faci cu MuEmu Season12 , este plin de bugguri si foarte greu de  configurat , daca chiar vrei sa faci ceva incerca sa iei de aici https://jogandomu.com.br/ [nu este foarte scump si scoate updateuri constant] , sau daca iti permiti si ai un nivel mai  avansat poti incerca https://www.igcn.mu/ [undeva la 1500euro pe an te costa intertinerea + serverul + web +  setari ,etc ] spor la treaba . 

@LucianCP poti sa-mi lasi un mesaj privat si iti pot face eu srv files sa mearga , dar nu mai mult . 

Link to comment
Share on other sites

On 8/11/2021 at 3:11 PM, LucianCP said:

Daca se poate cat ma costa sa iau un svfiles de la voi dar sa fie si cineva care sa ma ajute in momentul in care se intampla ceva

Salut,

LinkMania nu detine server files & nu ofera suport tehnic, mai ales daca acel server nu este afiliat cu noi.

Daca cineva este dispus sa te ajute, o sa va rog sa continuati discutia in privat.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...