Jump to content
SkilleT

Mu Online Server S12

Recommended Posts

Va salut, Linkmania!

De cateva luni tot vreau sa joc un MU bun. Din pacate am tot intrat pe diferite servere dar nimic special.

Am mai urmarit din cat in cand sectiunea de proiecte aici pe forum sa vad daca ceva se deschide sau nu. Am vazut multe topicuri dar nimic pana in prezent. 

Doresc sa fac o propunere:

Am pe un VPS din Franta un server Season 12. A fost configurat de mine cam 90%. Site-ul este facut custom tot de mine cu diferite functionalitati. 

Nu a fost dat niciodata drumul, doar am facut teste pe el. De vreo 4 luni nu am mai platit hosting-ul.  

Daca sunteti interesati, pot plati hosting-ul si ii putem da drumul la un testing impreuna sa fie configurat pe preferintele voastre. Desi configuratia lui a fost facuta in asa fel incat sa fie un server low-medium rate dar in care sa te tina tot timpul activ prin diferite questuri, event-uri, bosi etc.

 

As fi vrut sa va dau mai multe detalii despre toata configuratia server-ului dar din pacate nu mai stiu exact pentru ca nu am mai intrat pe el de cateva luni. 

Va mai pot spune ca serverul va dispune de update-uri continuu de la programatori, incat sa fie un server cat mai stabil.

 

Cat despre suport tehnic, ma pot ocupa eu dar nu tot timpul pentru ca si lucrez. In caz de mai e nevoie de ajutor, mai am 2 admini de pe Ragezone care ma pot ajuta.

 

Astept si propuneri din partea voastra care sunteti interesati.

 

Va multumesc!

 

 

 

Edited by SkilleT
Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, MuTechGuy a spus:

Eu am spus mereu, mai intai un BETA de 2 luni si porma se trag concluziile. BETA e sfant.

Asa este. 

Daca doriti, putem da drumul la un beta.

Sa-mi spuneti care vor fi persoanele implicate. Oricum sunt sigur ca va mai trebui facute mici configurari si testate. Eu am testat cat am putut in 2 persoane dar din pacate nu e indeajuns. 

Astept raspunsul vostru. 

O seara faina!

Link to comment
Share on other sites

Buna

Nu pot sa zic un hotarat "da, ne intereseaza", dar n-am motive sa zic nici nu. Daca esti dispus sa investesti intr-un beta fara nici o garantie din partea noastra (nu pot sa zic da fara testare si feedbackul atat colegilor cat si jucatorilor), in principiu ne intereseaza sa discutam. Pana sa ajungem la beta mai sunt totusi aspecte de discutat. Eu si @morf o sa te contactam pentru o discutie. Si vedem de acolo. 

Merci

Kitte

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...