Jump to content
Dumnezeu

Nelamurire sanctiune(restrictie)

Recommended Posts

Dupa acest  

  post am  primit sanctiune ,De ce? Nu este voie sa spui  adevarul?

 

Se tot da vina pe unu si altu in legatura cu sw muonline ,insa nu se acepta esecul managerilor care  sunt pe aici,sau poate asa se vrea.

Ati distrus o comunitate de jocuri  si ati  creeat un forum  unde nu este voie sa scri mai nimic inpotriva  regimului.

@41nd  Ti se pare corect ?Ti se pare corect ce faci tu si echipa pe care o conduci? Te obliga cineva sa fi  manager?Te obliga  cineva sa ai o echipa de manageri care sunt doar cu numele pe aici?

 

@41nd  azi cine este linkmania.ro? si care este scopul acestui forum?

 

1.thumb.png.4c457c4a10969f79a948ea608610024a.png

 

 

  • LinkMania 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/23/2020 at 2:39 PM, Dumnezeu said:

Ti se pare corect ?

Dacă vrei o re-evaluare a sancțiunii poți să menționezi aici moderatorii MU și să-ți justifici purtarea cu argumente pentru ei. Eu n-am de gând să le suprascriu decizia cu altceva.

On 7/23/2020 at 2:39 PM, Dumnezeu said:

Ti se pare corect ce faci tu si echipa pe care o conduci?

Eu mă ocup de partea tehnică a forumului. Dacă ești nemulțumit de o anumită secțiune poți să deschizi o conversație (publică sau privată) cu voluntarii moderatori și manageri.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Acum 9 ore, 41nd a spus:

Dacă vrei o re-evaluare a sancțiunii poți să menționezi aici moderatorii MU și să-ți justifici purtarea cu argumente pentru ei. Eu n-am de gând să le suprascriu decizia cu altceva.

Eu mă ocup de partea tehnică a forumului. Dacă ești nemulțumit de o anumită secțiune poți să deschizi o conversație (publică sau privată) cu voluntarii moderatori și manageri.

Acel individ cu nickul Dumnezeu nu isi foloseste creierul pentru a gandi. A vrut sa posteze intr-o sectiune a forumului care fusese inchisa, nu mai erau permise posturile in Mu Online S15, si necesitau aprobarea de la moderator... iar individul a crezut ca a primit suspend.... atat duce saracul 🙂

  • România 1
  • Love 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...