Jump to content
ureqqe

MuOnline Season 15 - REDESCHIDERE. Fara Donatii / Seal XP

Recommended Posts

Salut,

Aparent am problema cu fontul ales de tine (vezi screenshots). Si totodata daca incerci sa pui o parola mai complexa, da o eroare generica ca trebuie sa ma incadrez intre 4 si 32 caractere parca. 

ss3.jpg

ss2.png

ss1.png

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca lipseste o rezolutie 1280x800 (16x10) unile lansatoarere parca au lipsa rezolutia asta si o fi din setari probabil. In fine o sa incerc sa va ajut si eu de aici de pe forum. 

Drept sa spun mi-ar fi placut sa am si eu un servar de  Mu in posesie dar deocamdata vad ca nu detin toate informatile potrivite.

In fine acum am realizat ca nu conteaza X100, X500, X1.000, X5.000, X10.000 si chiar si X99.999 adica maxim.

Conteaza doar cum e setat dificultatea jocului daca setati jocul la x100 si dificultatea e prea mare o sa avem probleme cu jucatori care prefera reset sau grand reset. care e vorba de viteza defapt daia prefer peste X100 sau si peste X500 chiar.

De data aceasta Sezonul 15 este prea incarcat pentru un prea low XP.

Eu fac teste pe un servar mult mai simplu. pt ca nu vreau sa trec prin toate procesele din nou si din nou e prea multa munca cum spuneti voi dar bine ca poate se merita dar si simplu e bine.

Daca se modifica live tot jocul MU pana si cu adaugarea de noi Sezoane atunci era misto detot.

 

Miar fi placut ca jocul cu GM inauntru sa poata aranja locul LIVE ar fi fost parfum...

PS: nu e nevoie de test ca S15 e destul de stabil fiabil si etc.... si cred ca poate rezista aproape chiar si fara mentenanta cea ce e foarte inmpresionant pana in moentul actual a crescut frumos jocul si e bine.

Va ajut ca poate reusiti sa setati peste toate servarele de MU si bineinteles suntem singuri Romani care am inceput de mult aceasta era cu acest proiect pe care toti il tot testam.

Ce stiti se poate modifica dupa lansarea voastra Experienta din joc ?? Daca da e parfum in continuare sper sa se poate modificat tot din joc dupa...

Sunt cateva jocuri pe care leam tot ajutat dar nu au reusi pana acum sper sa reusim ceva ceva si voi ati vazut si eu am vazut ca ati avut dificultati cu jocul sa nu zicem probleme sau conflicte ca nu mai suntem copi din pacate... dar e bine si asa sper...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...