Jump to content
Guest

Dinamo - FCSB 2-1 // meci cu controverse

Recommended Posts

 Întrebarea care l-a scos din sărite pe Bogdan Vintilă: "Am raţionamentele mele"

 

FOTBAL:DINAMO BUCURESTI-FCSB, LIGA 1 CASA PARIURILOR (16.02.2020)

 

Golgheterul campionatului a fost înlocuit practic în toate meciurile din 2020, de la reluarea campionatului. La finalul partidei cu Dinamo, antrenorul Bogdan Vintilă s-a enervat când a fost întrebat de ce l-a schimbat mereu.

"Eu am o explicaţie, nu trebuie să le expun în public, am raţionamentele mele şi nu le comentez în presă. Foarte bine (n.r.: că e golgheter), nu vreau să comentez public", a precizat Vintilă, vizibil nervos.

 

Răspunsul lui Vintilă ar putea avea legătură cu faptul că e posibil ca Gigi Becali să fi fost cel care i-a spus să facă această schimbare, mai ales că patronul de la FCSB nu s-a mai ferit și a recunoscut, anul trecut, că el face schimbările în echipă.

 

Florinel Coman a fost schimbat în toate cele 4 meciuri ale celor de la FCSB din acest an

minutul 85 al meciului cu CFR, înlocuit cu Gnohere.

minutul 89 al meciului cu Voluntari, înlocuit cu Adi Popa.

minutul 79 al meciului cu Academica, înlocuit cu Adi Popa.

minutul 68 al meciului cu Dinamo, înlocuit cu Gnohere.

Apoi, întrebat dacă l-a dorit pe Adrian Petre, transferat recent de Gigi Becali, Vintilă a replicat scurt "Da", vizibil deranjat de întrebare. După ce a fost întrebat cum îl va integra pe atacant, Vintilă a continuat : "Nu ştiu, vom vedea în continuare cum se pregăteşte şi cum îl putem integra în programul echipei".

 

 

 

 

click aici pentru sursa

Link to comment
Share on other sites

Acum 25 minute, Claudiuu a spus:

 

Ma gandeam ca stii deja fara sa mai trebuiasca sa dau citare, dar ok.

 

Acum 56 minute, Claudiuu a spus:

Ce se vrea asta, o experimare obscena, cand regulamentul specifica clar ca este interzis un astfel de limbaj? te ocupi tu de postare, sau intervin?

de asta nu aveti activitate la posturi.... :))

https://dexonline.ro/definitie/pișa

 

?????? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...