Jump to content
BiTDi

FarmingSimulator 19

Recommended Posts

Salutare tuturor !

De curand mi-am cumparat jocul FarmingSimulator 2019 pe steam, il joc de ceva timp " la negru ". De cand cu el cumparat pe steam am " gustat " putin si din online-ul jocului, foarte reusit !

Am decis sa deschid un server, unul hostat nu tinut in pc. Daca sunt doritori sa joace/implice in acest proiect ar fi frumos (serverul este deja online).

Astept raspunsuri de la voi aici, toate cele bune !

Edited by BiTDi
Link to comment
Share on other sites

A fost server de FS 19 pana anul trecut.

Am cautat in arhiva sa gasesc ce s-a intamplat cu el si am gasit acest reply de la un membru din staff responsabil cu sectiunea respectiva:

 
Citat

 

Din cauza numarului scazut de playeri serverul se va inchide.

Multumim tuturor celor care s-au implicat in acest proiect!

 

Cred ca ar trebui sa gasesti mai multi interesati sa se deschida iar. Incearca sa iei legatura cu @DanezuU

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

La 23.01.2020 la 20:09, BiTDi a spus:

Salutare tuturor !

De curand mi-am cumparat jocul FarmingSimulator 2019 pe steam, il joc de ceva timp " la negru ". De cand cu el cumparat pe steam am " gustat " putin si din online-ul jocului, foarte reusit !

Am decis sa deschid un server, unul hostat nu tinut in pc. Daca sunt doritori sa joace/implice in acest proiect ar fi frumos (serverul este deja online).

Astept raspunsuri de la voi aici, toate cele bune !

Salut, eu joc FS 19 de cea vreme, singur il joc pe single player, cum se numeste serverul care l-ai creat ? intru si eu daca se poate sa vad cum e multiplayer 😄

Link to comment
Share on other sites

La 25.01.2020 la 19:58, DEDI a spus:

Salut, eu joc FS 19 de cea vreme, singur il joc pe single player, cum se numeste serverul care l-ai creat ? intru si eu daca se poate sa vad cum e multiplayer 😄

Ti-am trimis PM cu numele serverului si modurile pe care trebuie sa le descarci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...