Jump to content
Guest axelutz1

Interdictie - axelutz

Recommended Posts

Guest axelutz1

Salut. Sunt aici pentru a imi discuta perioada restrictiei, daca considerati ca pot primi o a doua sansa si imi va fi scoasă restrictia. Recunosc si imi pare rau ca m-am purtat urat si copilareste cu anumite persoane si ca probabil nu mai sunt bine venit. L-am rugat pe Smoker pe Whats App daca imi poate scoate restrictia si acesta mi-a spus sa fac o reevaluare aici si ca totul depinde de 41nd. Doresc sa continui prin a spune ca nu am facut vreodata reclama pe un server al Linkmaniei sau prin intermediul forumului ci prin intermediul Whats App-ului. Nu am fost vreodata rau voitor sau sa creez probleme, ma adresez in special Cristinei care m-a sustinut mereu si probabil ca am dezamagit-o si lui 41nd daca imi poate permite sa joc samp pe serverul comunitatii ca cine stie cat o sa mai tina jocul si e pacat sa nu pot fi si eu. Linkmania a fost pentru mine comunitatea pe care am facut primul contact cu un forum profesionist de gaming, in anul 2009. Am prins poate chiar generatii de jucatori. Cat am putut, am ajutat in permanenta chiar si pe forum. Va cer sa imi scoateti restrictia de pe samp macar, mai stau si eu la o vorba cu baietii.

 

Va multumesc!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...