Jump to content
Kitte

Linkmania Event - Zilele Dragostei - Filme pentru indragostiti

Recommended Posts

Romanta, iubire, sex s.a.m.d. dar nu era acest site un site family friendly? Family friendly in Romania inca nu este aceptat gay family friendly. Este a 2 a oara cand un film cu gay este promovat pe un site family friendly(LM) in aceste saptamani de dragoste si pasiune muribunda. Sa nu mai aduc aminte ca Ellena nu este nici majora. Pe bune? S-a dat lumea peste cap 🙂

Link to comment
Share on other sites

Acum 54 minute, Closed a spus:

Romanta, iubire, sex s.a.m.d. dar nu era acest site un site family friendly? Family friendly in Romania inca nu este aceptat gay family friendly. Este a 2 a oara cand un film cu gay este promovat pe un site family friendly(LM) in aceste saptamani de dragoste si pasiune muribunda. Sa nu mai aduc aminte ca Ellena nu este nici majora. Pe bune? S-a dat lumea peste cap 🙂

Nu acceptam chestiuni explicite indiferent de sexul participantilor, dar nu voi penaliza pe cineva ca a postat un film "gay friendly". Daca este rated 18+ atunci sunt de acord, dar pe IMDB nu este rated deloc si sincer nu am acum timp sa ma uit la film sa judec singura. Banuiesc ca este un +12 sau +15.

Link to comment
Share on other sites

La 13.02.2019 la 14:56, Kitte a spus:

 

In zilele dragostei va invitam sa postati linkuri catre trailere pentru filme cu tema romantica. 1 post/user/4 ore

Fara trailere cu exprimari vizuale sau verbale vulgare / obscene / injuraturi etc.

Imi pare rau ca nici eu nu am fost suficient de vigilenta si nu am observat ca s-au postat filme intregi. Nu avem voie sa le postam, incalca drepturile de copy right.

Sumarizare puncte (cu cele scazute datorita linkurilor care nu merg sau filmelor full)

@BeStrong  25 postari - 12 pcte

@Ellena 12 postari - 6 pcte

@Claudiu 6 postari - 3 puncte

@Loki Laufeyson 6 postari - 3 puncte

@Deea95 ti-am scazut toate postarile, erau linkuri la filme full. Zero puncte

@Luci @Claudiuu @Dumnezeu1 postare

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Ellena said:

 

 

On 2/13/2019 at 2:56 PM, Kitte said:

 

Filmele nu au voie sa se repete si trebuie sa respecte tema. 

 

 

On 2/17/2019 at 3:00 PM, BeStrong said:

 

@Ellena A mai fost postat. 

Edited by BeStrong
Am uitat sa pun mentionarea.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...