Jump to content
PePe

ESET Nod32 - Tu iti protejezi sistemul?

Ce tip de Antivirus folosesti?  

32 members have voted

  1. 1. Ce tip de Antivirus folosesti?

    • ESET Nod32
      7
    • Kaspersky
      1
    • Bitdefender
      4
    • Avast
      5
    • Avira
      0
    • AVG
      0
    • Panda
      0
    • Norton
      3
    • Alt Antivirus (Specificati intr-un reply)
      0
    • Nu folosesc
      12


Recommended Posts

 

ESET Nod32 - Antivirus premiat pentru Windows
Protectie esentiala impotriva malware-ului, gratie tehnologiei ESET bazate pe un echilibru optim intre detectie, viteza si usurinta de utilizare.
1132747364_esetnod32.png.382c309aea2ec4eb4b3a61a82bd7676f.png



PROTECTIE ESENTIALA!
1182604013_esetnod32.thumb.png.6fb7a074d0fd7578e7f8fe46b3316b66.png

 

PACHETE:
WINDOWS:

ESET Multi-Device Security
Securitate completa pe internet pentru PC, Mac si dispozitive Android.

ESET Internet Security
Protectie completa pentru utilziatorii zilnici de internet, multumita tehnologiei ESET bazata pe echilibrul optim intre detectie, viteza si usurinta in utilizare.

ESET NOD32 Antivirus
Protectia esentiala impotriva malware-ului, multumita tehnologiei ESET bazata pe echilibrul optim intre detectie, viteza si usurinta de utilizare.

ESET Smart Security Premium
Cea mai avansata protectie pentru utilizatori, multumita tehnologiei ESET bazata pe echilibrul optim intre detectie, viteza si usurinta de utilizare.

ESET Smart Security
Solutie de securitate All-in-one care elimina toate tipurile de amenintari ciebrnetice.

MAC:
ESET Cyber Security Pro

Solutie de securitate all-in-one pentru Mac, ce include firewall personal si control parental.

ESET Cyber Security
Protectie rapida, eficienta pentru Mac-ul dumnevoastra impotriva malware-ului si phishing-ului.

ANDROID:
ESET Mobile Security for Android

Solutie de securitate completa ce include Anti-Theft, pentru smartphone-uri si tablete Android.

ESET Parental Control for Android
O aplicatie prietenoasa care va ajuta sa va mentineti copiii in siguranta - include sistem de localizare pentru copii.

LINUX:
ESET NOD32 Antivirus 4 pentru Linux Desktop

Protectie anti-malware multi-platforma pentru masina dvs. Linux si mediile de stocare externe.

 

Pachetele de mai sus pot fi achizitionate sau descarcate de pe site-ul oficial ESET.


question.png.73c3949ee7b6faa6603d44714a7ae07b.pngTu iti protejezi computerul sau telefonul mobil?

 

 

 

Edited by PePe
editare imagine.
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

La 14.09.2018 la 23:56, kenezzu a spus:

Este mai bun decat Avast? Gen.. sa verifice orice fisier descarcat de virusi? 

Este cu mult mai bun decat Avast, inca un plus este ca nu consuma foarte mult din resursele computer-ului, eu l-am folosit acum ceva ani, si era foarte bun, in momentul actual nu mai folosesc software pentru anti-virus, consider ca am invatat cum sa navighez corect pe internet, insa virusi apar si fara sa vrei, dar revenind la intrebarea ta, este cu mult mai bun decat Avast, daca ai un buget ok, si un computer acceptabil recomand sa cumperi bitdefender, l-am folosit pana anul trecut, este superb.

Link to comment
Share on other sites

La 13.04.2020 la 20:58, Aka a spus:

Bitdefender (Total Security) 

Recomand cu mare drag, cel mai bun, după părerea mea. 

Eu unul nu prea am fost multumit de el, “mi-au sarit in ochi” cateva alerte false despre cateva fisiere...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...