Jump to content
Rothschild

Liverpool - Real Madrid

Liverpool - Real Madrid  

15 members have voted

  1. 1. Cine credeti ca va castiga finala ?

    • Liverpool
      8
    • Real Madrid
      7


Recommended Posts

Am votat Liverpool. 

Dupa parerea mea Liverpool este mult mai in forma. Dar ținând cont de avantajele pe care le are Real Madrid si cat de norocosi sunt, Real Madrid poate face eventul de 3 finale castigate la rand.

Edited by Billo
Pe care
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Billo a spus:

Am votat Liverpool. 

Dupa parerea mea Liverpool este mult mai in forma. Dar ținând cont de avantajele care le are Real Madrid si cat de norocosi sunt, Real Madrid poate face eventul de 3 finale castigate la rand.

Probabil cu putin ajutor din partea arbitrilor vor castiga a 3-a finala consecutiva. :ca-dexter4:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2018 at 1:58 PM, Rothschild said:

Probabil cu putin ajutor din partea arbitrilor vor castiga a 3-a finala consecutiva. :ca-dexter4:

A fost o finala controversata, cum se astepta a fi. Cu bune, cu rele, Realul a castigat si de aceasta data. Dupa parerea mea echipa din Madrid reprezinta o mare putere ce va fi mereu comentata. Daca stam sa ne gandim la fel se intampla si cu Vladimir Putin, Dragnea sau Trump. Cand ajungi la un anumit nivel aduni foarte multi inamici care nu vor decat sa te opreasca din drum. 

Link to comment
Share on other sites

Meciul s-a incheiat, Real Madrid s-a impus cu scorul de 3-1 in fata celor de la Liverpool castigand ulterior trofeul Uefa Champions League!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...