Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Panther

Propuneri schimbări în regulamentul facţiunii School Instructors

Recommended Posts

12. Daca in cerere, solicitantul nu pune un motiv serios, nu pune pretul corect, greseste nick-ul sau level-ul, i se va respinge cererea si va avea dreptul sa faca cerere pentru licenta respectiva peste 2 zile, dar va ramane cu cele 2 licente valabile la 7 zile.

 

 

Vreau ca sa fie scoasa aceasta regula , deoarece unora le este lene sa verifice pretul licentei ( sau se grabesc ) si nu pun pretul si motiv serios .

 

 

Sau cei care nu pun pret sau motiv corespunzator : - cand iti da  pm il intrebi :Vei fii taxat ( $$$ ) pt ca nu ai pus pretul si motivul serios ,                                                                                   iar daca nu vrea sa plateasca sa abea atunci sa i fie respinsa cererea  i fie respinsa cererea

Link to comment
Share on other sites

În opinia mea, regula cu numărul 12 din regulamentul "School Instructors" nu trebuie scoasă. De ce? Atât timp cât cumpărătorul, în cel mai bun caz, pune un alt preţ decât cel afişat în topic-ul cu preţurile licenţelor, atunci când trebuie să vă întalniţi tu îi vei cere alt preţ şi, automat, se vor isca certuri. Regula este bine gândită. Atât timp căt se "oboseşte" să facă o cerere pentru o licenţă anume, să arunce o privire şi in topic-ul cu preţurile licenţelor ca să ia la cunoştiinţă şi câţi bani trebuie să plătească cu adevărat.

Link to comment
Share on other sites

După cum am spus și mai sus, voi discuta acest aspect - cel al prețurilor licențelor - cu coordonatorii mei. Până una alta, propune 3 pachete promoționale noi, chit că, în opinia mea, sunt destule și acoperă mai toate licențele.

Link to comment
Share on other sites

Sincer, m-am saturat sa fiu omorat fara nici un motiv. Regulile pentru blacklist trebuie sa fie mult mai drastice.

 

Acuma ca economia creste, pe nimeni nu intereseaza daca plateste dublu sau mai putin.. tot te omoara fara motiv!  

Propun sa fie schimbata regula si cei care sunt pe blacklist sa nu primeasca licenta pentru o perioada destul de lunga sau daca membrul mai face parte din factiune sa decida el daca poate sa primeasca licenta la pret dublu sau mai sta pe blacklist. 

 

Pentru licente:

 

Pachetul 1 sa fie schimbat.
 
In loc de licenta de condus sa fie cea de zbor.
 
Pachetul 1
Licenta de pescuit
Licenta de navigat
Licenta de zbor
 
Pachet complet:
 
Licenta de pescuit.
Licenta de navigat
Licenta de zbor
Licenta pentru shamal
Licenta de port de arma
Pasaportul
 
Bineinteles,un pret foarte mare.
 
Pachetul 8
 
Licenta de condus
Licenta de zbor
Licenta de navigat
Licenta de port de arma
Licenta de pescuit
Link to comment
Share on other sites

Nu vom adaugă niciun pachet promoțional din cele propuse de către heineken. După cum spuneam și în rândurile de mai sus, sunt destule pachete ce acoperă mai toate licențele.
 
Voi discută cu coordonatorii mei următoarele lucruri:
1. Mărirea prețurilor licențelor, cât și a pachetelor promoționale.
2. Suspendarea unor drepturi a celor de pe blacklist.
 

Link to comment
Share on other sites

Salut, ieri eram online pe sa-mp cu 5 membrii, 3 cu rank 1, eu cu rank 2 si nitoi cu rank 4..am vazut ca la nitoi clientii dau /w doar la cel mai mare rank..asa am facut si eu prima data cand aveam lv 2 .. noi stam si abea de 3-4 ori pe saptamana mai avem un client..

Propun sa se scoata.. : Nu contactezi tu clientii,ei pe tine.. adica ma refer ca noi stam deageaba cei 4 membrii si nitoi baga la bani de rupe..

 

 

                                                                                                                                                                   Cu drag, 

                                                                                                                                                                             Tonyy

Link to comment
Share on other sites

Clientul contacteaza pe cine vrea , nu trebuie sa te bagi tu !

Daca el a stat in factiune pana a ajuns la rank 5 , si tu poti sta pana la rank 3 sa poti da licente , si atunci te va contacta si pe tine cineva !

 

Edit: Regula nu va fi scoasa!

Link to comment
Share on other sites

Propun dublarea pretului licentelor si marirea pretului la pachetele promotionale. Economia server-ului creste destul de mult, si numai cu un castig la cai ti-ai asigurat aproximativ 4 licente. Dublarea lor ar fi suficienta momentan :). 

Link to comment
Share on other sites

Propun dublarea pretului licentelor si marirea pretului la pachetele promotionale. Economia server-ului creste destul de mult, si numai cu un castig la cai ti-ai asigurat aproximativ 4 licente. Dublarea lor ar fi suficienta momentan :). 

 

Am propus dar nu a vrut vechiul coordonator, voi prupune din nou.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...