Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vicentzo

Raportează un membru T&T

Recommended Posts

Din cate vad eu din primele poze, da au tras, dar nu cred ca au tras in tine... Viata full la masina, Viata full tu. + ca aia cu furatul masini, eu vad ca esti in masina iar ei erau in cealalta masina din cate-mi dau eu seama. Astept o noua explicatie sa ma lamuresti mai bine ca nu inteleg.

Link to comment
Share on other sites

Din cate vad eu din primele poze, da au tras, dar nu cred ca au tras in tine... Viata full la masina, Viata full tu. + ca aia cu furatul masini, eu vad ca esti in masina iar ei erau in cealalta masina din cate-mi dau eu seama. Astept o noua explicatie sa ma lamuresti mai bine ca nu inteleg.

http://postimg.org/image/i6o70o1qf/

 

 

nu se vede in celelalte poze ...dar in asta tu nu vezi ca face  driveby si ma ataca ? ce explicatie mai vrei ?? dc au venit dupa mn ?

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Hawnnibal
Numele membrului T&T pe care il reclami: rZv
Martori: Sayid, Mckellen si multi alti care erau la cai.
O scurta desciere a situatiei: Intru in cai si spun ca pun bilet apoi rZv incepe sa strige pe /s ca sunt "TEPAR".. de unde si puna unde ma face el pe mine tepar ?!?. 
Dovezi (screenshot-uri): 
http://imgur.com/a/w3tO9

Link to comment
Share on other sites

Nu ma asteptam la asemenea reclamatie, mai ales de la tine Hawnnibal, avand in vedere ca ati fost colegi si ati avut amandoi responsabilitati in aceasta factiune. Nu pot decat sa il avertizez verbal pentru limbajul avut in discutia cu McKellen. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: Priza
Numele membrului T&T pe care il reclami: PDlock
Martori: -
O scurta desciere a situatiei: M-a legat in masina si mi-a cerut bani sa ma dezlege (abuz de comanda /tie ) , nu e prima oara cand face asa .. prima oara m-a lasat in masina a trebuit sa dau relog .. dar pentru prima data nu am dovezi. + dupa ce i-am spus ca ii fac post mi-a dat eject si dupa m-a calcat cu masina , omorandu-ma .
Dovezi (screenshot-uri): 
http://imgur.com/a/WpCLl

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: heineken
Numele membrului T&T pe care il reclami: Lex
Martori: - 
O scurta desciere a situatiei: Ma ataca fara motiv.
Dovezi (screenshot-uri):  
http://s30.postimg.org/kflp9ghxt/sa_mp_726.png

http://s30.postimg.org/bw2bbp9ld/sa_mp_727.png

http://s30.postimg.org/vt88knsgh/sa_mp_728.png

 

Regulamentul este destul de clar Sorin, ma cunosti bine si sti ca nu fac post pentru orice prostie dar un membru de rank 4, sa faca dm aiurea nu cred ca este acceptabil.

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare foarte normal sa omor pe cine prind din triade de o saptamana ma farmati in continu nu conteaza pe unde ma prindeti sMokeR uiteti familia chiar ieri ca m-au prins si m-au omora  thttp://postimg.org/image/veo4o7i4f/  si acolo nu e prima oara nu stau sa pun toate ss-urile cu voi aici , daca voi va puteti distra cu mine omorandu-ma o saptamana eu dc sa nu pot sa ma distraz cu voi omorandu-va intr-o seara .

Cat despre heineken imi pare rau  , nu e vina mea ca te enumerai printre cei din alianta triadelor sti foarte bine ca, cu tine nu am avut nimic niciodata asa ca postul tau nu isi are rostul aici parerea mea ...

Link to comment
Share on other sites

Lex - Primeste doar un avertisment verbal, deoarece stim cu totii ca voi cei din Triads ati cam degenerat lucrurile pe server, cu kill-urile voastre.

 

Si legat de plangerea mea, Sorin ? Nu imi poti spune ca primeste doar un avertisment verbal, ma ataca pur si simplu fara motiv pe mine.

Eu sunt in grove, nu ma intereseaza nimic de ceea ce face  Triads, daca ei te ataca pe tine, e treaba lor,  nu ma ataci fara motiv, deja rivalii erau in 3, te mai bagi si tu pe langa? 

Link to comment
Share on other sites

 

Lex - Primeste doar un avertisment verbal, deoarece stim cu totii ca voi cei din Triads ati cam degenerat lucrurile pe server, cu kill-urile voastre.

 

Si legat de plangerea mea, Sorin ? Nu imi poti spune ca primeste doar un avertisment verbal, ma ataca pur si simplu fara motiv pe mine.

Eu sunt in grove, nu ma intereseaza nimic de ceea ce face  Triads, daca ei te ataca pe tine, e treaba lor,  nu ma ataci fara motiv, deja rivalii erau in 3, te mai bagi si tu pe langa? 

 

Ma scuzi n-am fost atent la plangerea ta. Mai sus am luat decizia pt plangerea lui Smoker, deci Lex - Primeste un avertisment pentru DM aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Numele tau in joc: selldrugstokids
Numele membrului T&T pe care il reclami: rZv & Hit.
Martori: The_staR
O scurta desciere a situatiei: Primul e mare gangster , iar al-2-lea abuser.
Dovezi (screenshot-uri):

 

@ rZv

 

gta_sa_2014_01_29_06_20_40_39.jpg

 

+ postul si dovezile de la "Propuneri BL LSV"

 

@Hit.

Ne-a busit si l-am urmarit sa-i dam ce merita, cand i-a luat foc masina , pac repair.

 

gta_sa_2014_01_29_07_21_19_54.png

gta_sa_2014_01_29_07_21_21_76.png

Link to comment
Share on other sites

Atat timp cat sunt atacat , am voie sa ma apar .

 

NU aveti voie sa faceti Death-Match, in schimb aveti voie sa detineti o arma legala pentru a va apara;

 

 

The_Star la tine nu mai zic ca ne-ai atacat toata ziua astazi .. se vede chiar si in pozele puse de tine .. 

Link to comment
Share on other sites

Atata timp cat esti atacat,cine te-a atacat?

In ambele cazuri, si cand eram pe star tower si cand eram la 10 stice noi ne bateam cu rivalii iar voi trageati in noi

Daca tu imi arati o poza in care noi te-am atacat retrag plangerea si imi cer si scuze fata de amandoi ( nu aveti de unde,stati linistiti)

Atata timp cat nu aduceti alte dovezi, nu are rost sa mai postati

 

Edit: Cica v-am atacat toata ziua =))), esti patetit omule

Crezi ca alta treaba nu am decat sa va omor pe voi ? Ti-am zis,astept niste dovezi(stiu ca asta suna vanatoreste,dar nu e deloc asa...doar ma gandesc ca liderii o sa mearga pe cuvantu lor )

 

##In pozele de la 10 sticle,mai erau rivali acolo...crezi ca stateam sa trag in voi daca nu imi faceati nimic?

La gsls, la fel

Iar pe star tower, eu trageam in negru iar voi zmei

Link to comment
Share on other sites

Nu defapt voi ati inceput cu porcariile astea chiar azi ma rugat unu de la voi sa ii dau refil si iam dat cu 2 k si fara sa zica mai nimic a inceput sa traga in mine era si rzv si a vazut aia  . La bar acolo am venit cu rzv sa lom 2 pistoale de la cineva sa facem un 1v1 intre noi ,  nam ajuns bine si ati inceput sa trageti in mine si in razvan si normal ca am inceput sa tragem si noi in voi am facut auto aparare si pe bloc ai venit dupa amndoi cum ai urcat ai inceput sa tragi in noi , nu mai face posturi fara rost .

Link to comment
Share on other sites

La star tower am venit ca l-am vazut pe mapa pe negru langa star tower iar apoi a suit la voi 

La gsls am iesit de la event si la fel m-am intalnit cu negru iar voi mare zmei erati acolo si a-ti inceput sa trageti

La 10 sticle era war de ceva timp iar voi tot ajutati alianta adversa

 

Si inainte sa ma faci pe mine vanator uitete cate posturi am pe la reclamatii si alte topicuri asemanatoare

V-am facut post ca nu suport nesimtirea, daca vrei dm dute intr-un gang/mafie nu fa tu pe smecheru ca ai rank 5 in tnt si nu vrei sa-l pierzi

 

#Lex la tine nu e nevoie de reply ca oricum te incurci singur in cuvinte

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...