Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vicentzo

Discuții T&T

Recommended Posts

Salutare, m-am uitat putin pe la sectiunea voastra si am vazut ca nu prea aveti ceea ce doresc eu sa propun liderilor.

Este vorba de o sectiune a "Contractelor" unde fiecare factiune poate sa faca o cerere catre factiunea voastra, in care sa solicite umplerea rezervoarelor de la masinile factiunilor respective.Mai precis, voi faceti un topic special, in care fiecare lider de factiune sau membru poate sa solicite un contract pe termen de o zi/o saptamana/etc, in care sa fie umplute rezervoarele masinilor de la factiune fara ca noi sa va solicitam asta pe server.Insa, consider ca un asemenea contract, consta in umplerea regulata a rezervoarelor din 5 in 5 ore(asta stabiliti voi) pentru ca nu va ajunge un refill pe zi la o masina. Pe aceasta cale, mecanicii vor muncii pentru a face skill, vor face si ceva util dar vor castiga si bani frumosi.Treaba o puteti gandii voi (liderii) stabiliti criteriile si cerintele materiale, etc.

 

E simplu, voi faceti topicul, noi comandam.In caz ca se aproba sugestia, garantez ca Agentia Hitman va solicita aceste contracte.

Link to comment
Share on other sites

Respect ideea in sine e buna, dar unii dintre dragi nostrii adminstratori "ofera" car respawn+refill asa ca ar fi cam degeaba.In plus in ultima vreme au fost cateva rr de srv din care numai de "castigat" avem noi mecanicii.

 

Treaba cu "picatul" serverului nu se intampla prea des, pana la urma cred ca se stie deja motivul pentru care s-a intamplat pana acum.Cat despre RAC-Refill, probabil ca adminii nu vor mai da asa des refill, daca voi o sa va faceti datoria, cererile de refill cars vor scadea.Eu am propus pentru binele vostru, voi decideti ce faceti.

Link to comment
Share on other sites

Trec printr-o perioada destul de aglomerata ( liceu,scoala de soferi,meditatii,antrenamente) si vreau sa ma scuzati dar nu o sa mai fiu la fel de activ:d.

La activitate nu o sa mai postez o perioada buna pentru ca mai mult de 20 de ore nu am saptamanal.

Link to comment
Share on other sites

Astazi la ora 19:300 va fi Faction Championship(?do=embed#entry6864851' frameborder='0' data-embedContent>) as dor sa fiti intr-un numar cat mai mare deoarece tot la aceasi ora veti primi niste level-uri.

 

"Anunt important:

 

Pe 13.10.2013 va avea loc prima runda a eventului

Daca pe date de 13.10.2013 intre orele 19:00-22:00 ne strangem 200 playeri, primiti level up. Daca ne strangem 250 playeri, primiti 2 level up."

Link to comment
Share on other sites

Sorin_Nache, de ce nu mai sunt in factiune?

 

Tu cine esti, nTz ? Ce-mi place cand dati "dovada" de interes pentru factiune, daca te-ai fi uitat atent prin toate topicurile ai fi gasit, te las pe tine sa cauti si sa-ti dai seama singurel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...