Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vicentzo

Discuții T&T

Recommended Posts

Avand in vedere ca mai sunt cateva ore si 'intram' in anul 2014 doresc sa va urez un an nou cat mai bun,cu sanatate si spor in toate.

Link to comment
Share on other sites

In de Duminica se vor discuta probleme legate de activitatea tuturor membrilor. E foarte posibil ca membrii care nu au activat de mult timp sa fie demisi, in caz ca nu se vor prezenta la aceasta sedinta. In concluzie, vreau sa ne adunam in numar cat mai mare. Sper sa tratati acest anunt cu atentie si sa imi raspundeti cu aceeasi politete la cerere. Multumesc, un an nou cu bine, sanatate si multe impliniri va doresc!

 

 

PS: a fost postata o noua . :nanana:

PPS: Felicitari lui rZv pentru activitatea din luna Decembrie, implicarea in activitatile legate de factiune, si intr-un final castigarea premiului de "Membrul lunii".

Link to comment
Share on other sites

O sa va fac un mic ghid cu topicurile in care trebuie sa activati:

 

Esentiale:

  1. Primul si cel mai important topic este cel cu activitatea, il puteti gasi .
  2. Pentru a putea urca, trebuie sa ne facem cunoscuti pe server castigand eventuri. aveti un topic in care trebuie sa le postati saptamanal si sa fiti premiati.
  3. Cel mai mare procentaj in alegerea membrului lunii il are topicul cu misiunile factiunii, il gasiti .

Optionale:

 

  1. Un topic in care puteti castiga bani sau alte lucruri il gasiti . O sa fie putin mai dezvoltat in urmatoarele zile.
  2. va puteti lasa amintirile petrecute pe server in factiunea T&T iar in acelasi timp sa faceti reclama factiunii aratand activitatea voastra ca membru al acestei factiuni.

 

Se va tine cont de implicarea voastra si veti fi premiati pe masura.

Link to comment
Share on other sites

A fost anuntata o noua . E foarte important sa nu uitati de activitatea introdusa saptamana trecuta si postati la timp!

Cei ce sunt pe blacklistul factiunii nu vor primi repair/refill sau alte servicii oferite de factiunea T&T. Cei ce vor incalca aceasta regula vor fi sanctionati!

 

 

PS: am gresit data in postul cu sedinta, trebuia 12 nu 11. Deci Duminica 12 Ianuarie.

Link to comment
Share on other sites

O sa fie anuntat, nu inteleg care e problema voastra cu sedintele. In primul rand ar trebui sa si dupa mai vedem. Din 11 membri au postat doar 3 activitatea. O sa curga cu avertismente la restul.

 

PS: va mai dam sansa sa postati pana diseara ce tot ce ati strans in decursul saptamanii. O zi frumoasa. :)

Link to comment
Share on other sites

Ok, se pare ca nu ne-am facut intelesi. Dupa ce ca v-am facut pe care sa-l urmati pentru a nu fi sanctionati de neparticipare la treburile legate de factiune sau inactivitate, voi tot nu dati dovada de respect fata de factiune. Am fi fost multumiti sa ne aratati un minim de interes, era de ajuns dar se pare ca nu prea avem. Concluzia e simpla, s-au impartit celor ce nu posteaza activitatea in fiecare Duminica; la fel o sa se intample de acum. La 3 avertismente - out.

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta in continuare. Sper sa va tineti de treaba cu noul lider. Am incercat sa ridic activitatea membrilor de cand am intrat, doar cativa mi-au apreciat munca participand la toate eventurile, misiunile sau sedintele organizate. Ii multumesc lui Sorin pentru dovada de maturitate si intelegere si catorva membri printre care rZv, Doc., CobraS sau altii care au trecut prin factiune si s-au tinut de treaba(se stiu ei). Nu am anuntat nici eu ca nu prea pot intra din cauza sesiunilor dar e ok. Multumesc pentru tot. Mult succes baieti!

Link to comment
Share on other sites

    ~ Salut colegi,m-am gandit si am vorbit cu Just.Me si Sorin_Nache si am decis sa creem o zi(care ziceti si voi) in care sa umplem/reparam masinile factiunilor, sa aranjam masinile din LS/SF/LV,sa le reparam/umplem (Nu pe toate normal),sa facem tot ce tine legat de factiunea noastra,dar gratis,fara sa primim sau sa cerem bani ! 

~  O sa creem si un topic numit " Ziua Aranjarii " in care unul din leaderi sa posteze data,ora cand se va sustine.

Eu ziceam,sa tinem aceasta zi,dupa sedinta sau inainte cu 1-2 ore.

 

#Va rog frumos,ca fiecare sa zica o anumita zi si ora,sau sa spuna daca este deacord cu mine,sa se tina inainte de sedinta.

#Am permisiunea lui Just.Me sa postez ,si imi cer scuze pentru dobule post. !

Link to comment
Share on other sites

Am pus sedinta maine la ora 21:30 pentru a discuta cate ceva important legat de factiune.Pentru maine activitatea nu este obligatorie datorita faptului ca server-ul a fost inchis cateva zile.Deci ati scapat si saptamana asta de activitate dar de luni incepeti in forta,succes :))

Link to comment
Share on other sites

garcikkk,stefan69,Addi,Scooby,iuiu,eon . Aveti 24 H la dispozitie sa-mi spune-ti in acest topic daca mai activati sau nu pentru ca inactivitatea voastra este foarte ridicata,activitate nu postati,la sedinta nu postati ca nu puteti ajunge sau macar sa va invoiti.Daca in 24 ore nu imi raspunde-ti la ce v-am intrebat veti fii demisi.

Link to comment
Share on other sites

tinand cont ca mai sunt cateva zile pana cand se sfarseste luna,va trebuii sa anunt "membrul lunii", vreau sa vad implicare mai ridicata din partea voastra si mai multa activitate,acestea fiind spuse va multumesc pentru intelegere,va pup.

Link to comment
Share on other sites

Astazi , 26 martie , mi-am depus cererea pentru demisie , pe motiv ca vreau sa merg in alta factiune , sa nu ma intelegeti gresit, a fost interesant sa fiu in aceasta factiune , oameni de treaba , cat despre Sayid , numa' bune . Va urez multa bafta in continuare , si multe "succesuri" .

Link to comment
Share on other sites

 

Astazi , 26 martie , mi-am depus cererea pentru demisie , pe motiv ca vreau sa merg in alta factiune , sa nu ma intelegeti gresit, a fost interesant sa fiu in aceasta factiune , oameni de treaba , cat despre Sayid , numa' bune . Va urez multa bafta in continuare , si multe "succesuri" .

 

 

Multumesc pentru activitate,multa bafta si toate cele bune !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...