Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

bug/speed/hack

Recommended Posts

eu vad ca tu plangi. nu e dinobug e dino simplu si legal. e un item din joc, asta e scopul lui, asa cum nici DL nu ia ref cand sta pe calul lui asa si restul claselor nu iau ref cand stau pe dino. daca iau eu ss ar trebui sa ia toti DL de pe server.

Link to comment
Share on other sites

http://www.imagebam.com/image/5e30c9226392271

Cica e legal dar ija a zis ca nu e voie  , se cam bat cap in cap astea nu ti se pare ? Stiai de atunci si ai continuat sa folosesti , asa ca scuteste-ma ati fost avertizati , punct. O sa pun poza aia de 1000 ori pana te prinzi si tu cat de penibil esti cu reply-urile astea expirate. Iti mai dau exemple unde ai zis ca un exploit era legal si pe urma ti-au blocat contul ? E prea mult deja vu aici.

Link to comment
Share on other sites

e cel putin la fel de legal ca fantomele ;) si alea a incarcat ija sa nu le folosim dar nu sunt ilegale. nu a zis ija ca pt dino se ia ss, ala a fost jumate de CS si deja era ora 10 jumate pentru ca picase serverul de 10 ori inainte. a zis aia cu dino ca sa nu ne certam, si asa ne certam de o ora daca putem sau nu sa continuam CS-ul.

Link to comment
Share on other sites

Nu e relevant contextul in care a zis  ija  , ideea e ca un admin in timpul unui cs a scris pe global clar ca nu e voie cu dino. Tot o dai atata ca e legal , de ce doar tu si thebest ati folosit asa ceva , deci v-ati gandit voi sa fiti miezul .

E un avantaj prea mare pentru bk ca sa fie permis asa ceva , nici nu te poti apropia de el. Unde te crezi la counter cu god mode?

Pacat ca nu mai exista arhiva sa-ti insir aici toate escapadele care le numesti tu "legale" , dar adminii stiu prea bine cum ai exploatat orice pixel din jocul asta.

 

Cat despre:

eu vad ca tu plangi. nu e dinobug e dino simplu si legal. e un item din joc, asta e scopul lui, asa cum nici DL nu ia ref cand sta pe calul lui asa si restul claselor nu iau ref cand stau pe dino. daca iau eu ss ar trebui sa ia toti DL de pe server.

Poftim? Omule tu ai probleme grave , gasesti explicatii stupide pentru orice exploit care il folosesti. Tu crezi ca de asta exista dinorant pe mu? Ca sa fii zeu la Castle siege? Zici ca e scopul vietii tale.

Daca vrei sa fii magician du-te la circ nene.

Link to comment
Share on other sites

da, de aia exist dinorant pe mu. la fel cum si calul de DL scuteste DL-ul de "oprirea" cauzata de reflect asa si dinorantul scuteste restul caracterelor de acea "oprire"

si BK din alianta ta sunt liberi sa isi culeaga uniria, sa faca dino si sa vina cu ei la CS. repet, NU E UN AVANTAJ PE CARE IL AM EU ASUPRA VOASTRA! doar ca eu m-am gandit primul sa imi adun dino si am avut avantajul CS-ul asta.

pe toate versiuniile dinorantul scuteste utilizatorul de "oprirea" cauzata de reflect.

imediat vei zice ca e hack si faptul ca dino poate zbura prin tarkan  :(

Link to comment
Share on other sites

NU E UN AVANTAJ PE CARE IL AM EU ASUPRA VOASTRA! doar ca eu m-am gandit primul sa imi adun dino si am avut avantajul CS-ul asta.

Cum nu ma? Se vede in filmulete ce si cum , de ce altii nu au folosit? Si ne lasi cu atitudinea gen "am fost primul' ? Da , esti primul la exploituri si magarii stie toata lumea asta nu mai era nevoie sa ne amintesti.

Chiar nu intereseaza pe nimeni cu ce rahat de chicita te lauzi ca vezi doamne ai descoperit (pe google). Joaca corect ca si ceilalti 99% din jucatori , dar e prea greu pentru tine , pe toate db ai luat 99.

 

cum sa spui dino bug ? daca vezi dinorantu esti noob ?

 

Nu stiu de ce te mai bagi in seama aiurea , sa zici mersi ca nu ai cont blocat din decembrie pentru ce ai facut atunci.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne-am uitat atent la dovezile puse de voi (si eu si ody), nu credem ca a folosit dino bug. Nu putem da suspend pentru simplul fapt ca avea dinorant pe el (se vedea ca-l are, nu era in bug).

 

Vad ca exista un mare avocat (cu ghilimelele de rigoare) care tot posteaza legat de favoritisme, as vrea sa stiu si eu cine esti (nu doar ip-uri fantoma), astept un pm.

 

In acest moment nu avem o regula care sa interzica folosirea unui pet la CS, fie el dino, fie fenrir etc. daca va fi cazul sa se introduca aceasta regula atunci sigur o va vedea toata lumea.

 

Alex, daca eu am fost la un CS, si v-am atentionat sa nu folositi dinobug (care inseamna exploit), e una. Dar sa ajungi sa zici ca exista o regula ca nu poti folosi dinorant la CS e altceva, daca exista aceasta regula nu mai discutam acum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...