Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Damian

bug/speed/hack

Recommended Posts

Deci pe buneeeeeeeeee =))))) in ultimele 2 luni am intrat de 4-5 ori a cate 5-10 minute ....frate v-a innebunit rau cs-ul asta. Mai iesiti la aer...mai luati o pauza sincer....ce tot va certati si va amenintati/postati de la un event ? =))))) Traiti jocu ma jur :)))) Nu am fost la cs dar dupa ce am citit imi dau seama ce a fost. Voi daca ati pierdut cs-ul zici ca v-ati pierdut pe cineva drag din familie asa sunteti....ce draq ma fratilor fiti si voi mai cu capu pe umeri ca nu se sfarseste lumea si ramaneti fara castel :))))) Scz de offtopic dar lasati certurile astea stupide si lasati moderatorii si adminii sa-si faca treaba...daca credeti ca s-a gresti , apai ei vor vedea si cei care au gresit vor platii !

Nu vreau sa va simtiti jigniti careva dar unii parca prea traiti in joc ma jur .

Link to comment
Share on other sites

 

Are dino pe el si nu se opreste din reflect deci omoara mult mai usor , sa nu-mi ziceti ca nu e un avantaj cine nu stie sa testeze in joc pe server 2 , diferentele sunt colosale . O metoda necinstita demna de Gunit a de lua CS , bineinteles trebuie sa fie mereu deasupra tuturor cu ceva. Si acuma cand sunt 20 pe server tot asa murdar joci?

A mai fost un caz cu thebest in decembrie dar evident ca a fost dat uitarii..Daca nu ma insel chiar ija a scris asta pe global , deci sa se ia masuri sa zicem ca atunci a fost un fel de avertizare dar acum stiau foarte clar http://www.imagebam.com/image/5e30c9226392271

Revin cu video-uri.

Alex86 eu cred ca la faza asta,vina este al moderatorilori.Nu cred ca ce zice ija pe global este lege,sau ca toata lumea trebe sa stie ce a zis ija la cs-ul respectiv.Da dinoBUG este interzis,in regulament scrie clar ca nu poti exploata bugurile,dar din pacate nu scrie nicaieri ca este interzis folosirea dino-ului la eventul CS.

Si ti se pare ok sa vi cu astfel de bug la cs,ca este un bug sa omori asa usor din ts .. deci se pare ca iar s`a gasit un bug,prin care a`ti profitat de a va avantaja pe voi :)

NU,nu mi se pare deloc normal,dar nici faptul ca multi se folosesc chiar de dinobug fara sa se vada dino-ul si sunt multi si din tabara voastra care o folosesc.Numai avem moderatori asa activi, cum au fost pe db-ul trecut,cand iti cerea print cu store deschis, adminul in timpul CS-lui.

Daca dino ajuta sa nu iei ref,fenrirul ajuta sa alergi mai repede,este interzis si fenrirul? si dc nu ?

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu de ce va agitati atata , cei care sunt in masura vor verifica logurile si daca in loguri se va vedea ca a exploatat vreun bug sau a folosit hack probabil va primi 99 , daca nu se va vedea nimic ar fi culmea sa primeasca suspend doar pentru ca era pe dino :)

 

PS : Parerea mea nu mai postati atata doar de dragul de a posta si hai sa asteptam verdictul 

Link to comment
Share on other sites

Deci pe buneeeeeeeeee =))))) in ultimele 2 luni am intrat de 4-5 ori a cate 5-10 minute ....frate v-a innebunit rau cs-ul asta. Mai iesiti la aer...mai luati o pauza sincer....ce tot va certati si va amenintati/postati de la un event ? =))))) Traiti jocu ma jur :)))) Nu am fost la cs dar dupa ce am citit imi dau seama ce a fost. Voi daca ati pierdut cs-ul zici ca v-ati pierdut pe cineva drag din familie asa sunteti....ce draq ma fratilor fiti si voi mai cu capu pe umeri ca nu se sfarseste lumea si ramaneti fara castel :))))) Scz de offtopic dar lasati certurile astea stupide si lasati moderatorii si adminii sa-si faca treaba...daca credeti ca s-a gresti , apai ei vor vedea si cei care au gresit vor platii !

Nu vreau sa va simtiti jigniti careva dar unii parca prea traiti in joc ma jur .

Scurt si la obiect eu nu am intrat 2h pe mu ca sa isi bata joc un neica nimeni ca Gunit de mine si sa ma enervez aiurea. Nu ma intereseaza ca s-a pierdut cs ci faptul ca s-a jucat murdar. Si sunt sigur ca nu e doar parerea mea. Au mai fost si avertizati pe deasupra.

NU,nu mi se pare deloc normal,dar nici faptul ca multi se folosesc chiar de dinobug fara sa se vada dino-ul si sunt multi si din tabara voastra care o folosesc.Numai avem moderatori asa activi, cum au fost pe db-ul trecut,cand iti cerea print cu store deschis, adminul in timpul CS-lui.

Daca dino ajuta sa nu iei ref,fenrirul ajuta sa alergi mai repede,este interzis si fenrirul? si dc nu ?

Compari mere cu pere bugul asta e util doar la bk pentru ca omoara foarte repede , nu se opreste din ref. Ce treaba are fenirul? Nici una , o dai in penibil cu scuzele astea pentru Gunit. Iar faptul ca nu sunt admini on la cs nu inseamna ca trebuie sa jucati cu toate rahaturile posibile. De ce trebuie Gunit sa iasa mereu in evidenta cu mizerii din astea de 2 bani? E greu sa jucati corect?

 

Nu stiu de ce va agitati atata , cei care sunt in masura vor verifica logurile si daca in loguri se va vedea ca a exploatat vreun bug sau a folosit hack probabil va primi 99 , daca nu se va vedea nimic ar fi culmea sa primeasca suspend doar pentru ca era pe dino :)

Ce puteai sa zici si tu doar esti din Invictus , daca s-a zis ca nu e voie la ce mai faci +1 degeaba?

Link to comment
Share on other sites

esti jallnic  kenvelo te-a afectat jocu asa mai iesi drq din casa ma sa vezi cum arata soarele ca ai uitat sigur :))numa speed si coduri visezi noptea:)))

zici ca acum te-a scos ma-ta din cazanu cu apa clocotita. Cand m-ai vazut ultima data pe srv bolovane? infara de cs-u de ieri? tu nici nu sti cum se mananca un cs/ duel ca sa faci diferenta intre curat si cod. Dute de unde ai venit ca esti degeaba:)

Link to comment
Share on other sites

sa fim seriosi si daca nu venea Gunit tot va luam csu sunteti pasta!!!

O dai in penibil rau de tot , pacat ca n-am filmat chiar de la inceput cum Gunit l-a zburat pe Juny de pe switch dintr-un twist cu ms si swell , ca sa nu mai zic ca intre atacatori e dmg foarte mic. Pai se chinuie 4-5 bk in mod normal sa omoare pe cel care sta pe sw si vine nea caisa asta sa dea magic dintr-o lovitura?

De mine nu mai zic ca ma lesina imediat se vede in video-uri cum pic instant iar alti bk dau twist la greu si nu mor , asa ca draga Ingeras sa zici ca era tot aia cu sau fara Gunit e total absurd.

Link to comment
Share on other sites

np alex cred ca am filmat eu :) pun azi filmarile.

Extraordinar , sa ti le pui in rama regizore , ce crezi sa o vedem acolo , tu singur pe dino curatand toata camera?... Te crezi prea important si prea cu nasul pe sus dar mereu te-au adus adminii la realitate.

Link to comment
Share on other sites

Toata lumea a vazut aseara cum dadeai magic, cine chipurile nu s-a prins ori habar nu are de joc ori e in alianta cu tine , din astia gen Bobby care vin cu explicatii penibile. Video-urile puse de mine vorbesc de la sine.

Link to comment
Share on other sites

Sunteti jalnici cu astfel de scuze :) auzi la ala fara gunit ne lua cs...ba lesinatule vin`o la duel d4 ca nu treci de 3.Cand mai erau 3 min din cs,a`ti avut noroc cu gunit ca a venit la coroana si mi`a dat un ts,ca acum era tot la hustle cs  b-(

Link to comment
Share on other sites

de 2 zile n-a avut nici un admin curaj sa raspunda ? sper ca n-aveti de gand sa tolerati asa ceva pe server

Link to comment
Share on other sites

De tot rasul...sa ajungi sa cauti tot fel-ul de chichite sa iei un Cs la care participa MAX 20 de jucatori...trist trist...foarte trist...doar cand jucam eu se putea cauta in loguri si date suspenduri la intimidare...

Link to comment
Share on other sites

pai HH/Hentai/Invictus mereu au avut admin care sa-i protejeze  : Lancelot , oick si acum Konvict 

http://www.imagebam.com/image/abe811243627293 dovada clara ca isi ajuta alianta

daca nici asta nu e favoritism pe fata cand stai si te uiti fara sa intervii cum ala foloseste ceva interzis e chiar penibil si in alte dati liquidlove, sadi sau klax au fost suspendati in cateva ore , unde naiba e corectitudinea? Lancelot mai tii minte asta ? sa va fie rusine cum abordati plangerile in functie de aliante , mi se face sila

ija treci la fapte si ia masuri , asta daca mai vrei sa ai playeri seriosi nu bufoni ca Gunit 

Link to comment
Share on other sites

Ati cerut, raspunsul lui ija, asteptati-l cuminti.

Daca nu e prea greu , raspunsul ar fi bine sa vina pana la urmatorul cs. Altfel or sa iasa discutii si mai mari daca vin toti bk cu dino la cs vazand ca nu se ia nici o decizie aici pana atunci. Nu de alta dar au fost si plangeri care au stat saptamani / luni intregi uitate pana au fost rezolvate.

Link to comment
Share on other sites

NU,nu mi se pare deloc normal,dar nici faptul ca multi se folosesc chiar de dinobug fara sa se vada dino-ul si sunt multi si din tabara voastra care o folosesc.Numai avem moderatori asa activi, cum au fost pe db-ul trecut,cand iti cerea print cu store deschis, adminul in timpul CS-lui.

Daca dino ajuta sa nu iei ref,fenrirul ajuta sa alergi mai repede,este interzis si fenrirul? si dc nu ?

Acuma am vazut prostia asta .... Dovediti ma ca foloseste dinobug x sau y , ce tare sunteti la palavre si acuzatii aiurea fara acoperire sa mor eu. Vreun clip ceva? Aberatii nefondate ca de obicei in timp ce voi luati cs cu toate exploiturile posibile.

 

 

si voi folositi fantome sa aparati un cs la care vin MAX 20 jucatori? :)) aia e mai trist ... 

Fantoma e  doar o guilda inscris la cs nu stiu cum sa poti compari asta cu mizeriile tale "legale" ?Si nu inteleg de ce te plangi din moment ce ti-ai atins scopul. Acela de a-ti bate joc de o alianta intreaga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...