Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

An00bY

An00bY

Recommended Posts

lololol voi scrieti pe intuneric si cu picioarele ? m-am abtinut pana acum, dar deja mi se face sila cand va vad posturile. omu s-a dus in alta parte ca nu i-ati dat voi aici = v-a aratat curu. e super petarda de om din punct de vedere.. din toate punctele de vedere (trust me. eu l-am invatat samp pe lm si am ramas si cu el pe cap doi ani, pana si-a luat-o in cap si a inceput cu figuri). eu nu pricep nici cum a primit functia aia, la cat de petarda e, dar sa se mai puna si problema ca merita moderator dupa doar cateva zile de cand a fost definitivat ca GM..

 

vaileu, fratilor. ma ia cu ameteli. ridicati-va standardele ca va prabusiti de tot.

 

have a nice day ! (fml - the virtual one)

Link to comment

Domnule An00by,

 

Te rog frumos, daca ceea ce vezi iti face sila, stii ce ramane de facut.

 

In niciun caz niciunul dintre cei care au postat aici nu s-au gandit ca ii fac sila lui An00by cand posteaza.

 

Nu te inteleg, aroganta te depaseste si te stapaneste.

 

Iar cu jocul pe doua fronturi, aici,...ar trebui ca fiecare sa ne uitam in propria ograda.

Tie cine ti-a zis ca a fost respins?

Link to comment

Buna din nou,

 

Esti constient ca acest comportament adoptat de tine nu iti va aduce niciun beneficiu, probabil din contra, dar, din cate observ asta este ceea ce iti doresti.

 

Mi-ar place macar odata sa vad un om adevarat care sa ia o decizie pe propria piele, nu sa fie nevoit sa se ascunda dupa degete si sa creada el ca e asa de bun incat ii face pe ceilalti. Nu, nu ai facut pe nimeni si niciodata nu vei ajunge la acel nivel.

 

Daca joci pe doua fronturi, poate vrei sa ne povestesti despre tine prima data si dupa aceea sa ärati cu degetul spre x sau y.

 

Daca nu iti doresti sa mai faci parte din staff, te rog anunta-ma caci, uite.. sunt online special pentru tine.

 

Daca nu este asta ceea ce iti doresti, te voi ruga foarte mult sa adopti un alt fel comportament.

 

O seara placuta in continuare.

Link to comment

care-i problema ca ma ... joc pe doua fronturi ? mi-e sila, nu, nu, mi-e scarba de postul tau ! ce ramane de facut ? sa ma doara la basca in continuare..

 

haide pa  :tongue:

 

 

Regulamentul intern spune cam asa:

 

Atribuții pentru staff-ul LinkMania

Orice moderator al comunitatii LinkMania este rugat sa respecte acest regulament precum si Acordul de utilizare a forumului comunității LinkMania.

Orice abatere de la regulamentele LinkMania atrage raspunderea

moderatorului in cauza in conditiile de mai jos ce vor fi discutate si

aplicate de Rectoratul LinkMania.

si

 Statutul moderatorului

Un moderator

are ca principala sarcina crearea unui mediu civilizat pe forum si

rezolvarea problemelor aparute in aria de incidenta a responsabilitatii

sale si trebuie sa dea dovada de respect fata de restul utilizatorilor

acestui forum indiferent de situatia intampinata, un moderator are la

dispozitie facilitati oferite de forum pe care le va folosi in functie

de situatie.

A fi moderator inseamna a fi un model pentru restul

utilizatorilor acestui forum prin felul in care se exprima si se

remarca. Ca un adevarat reprezentant al forumului LinkMania, orice

actiune ori inactiune negativa a unui moderator se revarsa asupra

imaginii comunitatii care este pasibila de alterari in directii nedorite

de aceea comportamentele neadecvate ale moderatorilor sunt strict

interzise si vor fi sanctionate de Rectoratul LinkMania.

 

Deoarece consider ca An00bY a incalcat cu buna stiinta aceste reguli care nu cer decat un minim de bun simt, toleranta si discutarea eventualelor probleme intr-un mod civilizat am hotarat sa supun atentiei Rectoratului comportamentul lui vis a vis de colegi, comportament care in opinia mea este nedemn de functia pe care o are.

 

An00bY, ca sa nu fiu obligat sa aplic sanctiuni de genul DP/suspend, am sa te rog sa te abtii de la posturi asemanatoare celui din quote, initial aveam de gand sa-ti aplic un suspend pana la rezolvarea situatiei insa in virtutea dreptului la replica am decis ca este corect sa-ti ofer posibilitatea de a veni cu argumente/justificari, care sa ne lamureasca pe toti de ce ai ales sa ii raspunzi in acest fel unui coleg. Multumesc pentru intelegere.

Link to comment

Am mutat aici toate posturile din aplicatia userului Persanu deoarece doresc sa discutam comportamentul colegului nostru fara a "polua" topicul aplicatiei.

 

Precizez ca in paralel am initiat o discutie in Rectorat, aici as dori sa primim eventualele explicatii din partea lui An00bY.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...