Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Activare cont MU Linkmania !

Recommended Posts

va rog frumos activati contul: bety       email raween_foru@yahoo.com   Gmail: iancuiuliandainel@ Gmail.com imi cer scuze daca postez de prea multe ori aceasta problema dar internetul in italia lasa de dorit foarte mult.

Link to comment
Share on other sites

nume cont vasiletom1

vasile.damini@yahoo.com.

astai al meu . iar la un vecin. acu vrea sa joace prima data acontul e  nelu98 iar id        

rad_ioana98@yahoo.com.. el nu stie inca sa l activeze. 

iar la cat de greu activati un cont  se intelege de ces asa putini pe servar. 

voi credeti ca toata lumea are rabdare 48 de ore si apoi sa se chinuiasca sa mai si posteze pe forum..mai ales ca cine acu vrea sa inceapa sa joace nici nu stie unde sa intre

Link to comment
Share on other sites

Si eu vreau un cont se poate ??

1. Aveti deja doua conturi pe care activati.

Prin "activitate" se intelege orice autentificare cu succes pe un cont. Nu ne preocupa cine a inregistrat contul (strict legat de punctul acesta), ci persoana care activeaza pe el. Regula se aplica retroactiv (adica verificam pe ce conturi ati activat pana acum, sa stim daca aveti sau nu cont pe care sa activati). Daca am gasit deja 2 conturi pe care v-ati autentificat, nu mai aveti dreptul la nici un alt cont (deci nu are rost sa trimiteti o cerere pentru cont nou - va va fi respinsa). Nu ne intereseaza scuze de genul "am jucat temporar pe contul vecinului" sau "m-a rugat pisica sa-i cresc caracterul".

Nu, imi pare rau :|

Link to comment
Share on other sites

Guest Cegherap

asta e ce-a mai idioata idee inventa vreodata pentru vreun joc !

La ce te referi ? Si cand te exprimi, incearca sa te exprimi corect gramatical.

la ce ma refer? ma refer la faptul ca trebuie sa astepti activarea unui cont :) gramatica te depaseste pe tn...

Link to comment
Share on other sites

 

asta e ce-a mai idioata idee inventa vreodata pentru vreun joc !

La ce te referi ? Si cand te exprimi, incearca sa te exprimi corect gramatical.

la ce ma refer? ma refer la faptul ca trebuie sa astepti activarea unui cont :) gramatica te depaseste pe tn...

Chegherap sa vezi ce te rad in cap. Uita-te mai bine la cum ai scris si dupa aia comenteaza, daca ai ce comenta. Daca nu taci din gura si invata ca nu ti-am zis-o cu vorba rea. Ce esti tapan la cap ?...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...