Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Activare cont MU Linkmania !

Recommended Posts

Guest Cegherap

 

nume cont : diana0711m 

mail : diana0711m@yahoo.com

dorest sa se mai activeze odata pentru ca ...prietena mea nu a realizat cand a sters mail-urile de activare a contului...si a uitat sa activeze :)....se poate inca un mail ?

un pm va rog daca se activeaza sau nu !

 

Parca am activat acel cont. Nu poate juca pe el?

Nu a dat ea click pe al 3-lea link care l-a primit in mail pentru ca l-a sters odata cu alte sute de mail-uri primite de la facebook :))

un raspuns ceva :)....chiar am nevoie de spatiu...nu pt prietena mea...ca ea  avrut sa joace atunci cand sa rugat de voi sa ii activati odata contu....si nu la-ti activat pt ca jucam eu deja dupa 2 conturi....din care 1 al meu...observ ca altii au 3 4 conturi activate.peronale...am si eu nevoie de contu atsa pt a transfera itemele ! e chiar atat de greu ?????????????????? trimiteti-mi inca odata al 3-lea mail de confirmare ! Multumesc

deci ?

Link to comment
Share on other sites

cont: axelutz

email: asasinu_Alexandru@yahoo.com

 

ija , ar trebui sa iti faci simtita prezenta prin topicul asta parerea mea

Link to comment
Share on other sites

Guest Cegherap

 

 

nume cont : diana0711m 

mail : diana0711m@yahoo.com

dorest sa se mai activeze odata pentru ca ...prietena mea nu a realizat cand a sters mail-urile de activare a contului...si a uitat sa activeze :)....se poate inca un mail ?

un pm va rog daca se activeaza sau nu !

 

Parca am activat acel cont. Nu poate juca pe el?

Nu a dat ea click pe al 3-lea link care l-a primit in mail pentru ca l-a sters odata cu alte sute de mail-uri primite de la facebook :))

un raspuns ceva :)....chiar am nevoie de spatiu...nu pt prietena mea...ca ea  avrut sa joace atunci cand sa rugat de voi sa ii activati odata contu....si nu la-ti activat pt ca jucam eu deja dupa 2 conturi....din care 1 al meu...observ ca altii au 3 4 conturi activate.peronale...am si eu nevoie de contu atsa pt a transfera itemele ! e chiar atat de greu ?????????????????? trimiteti-mi inca odata al 3-lea mail de confirmare ! Multumesc

deci ?

?????????????????????????????? mai activati nene conturi :D?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...