Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Konvict

Activare cont MU Linkmania !

Recommended Posts

Buna as dori si eu activara contului de mu online

 

Nume cont : andreea12

Email : mihaela_andreea_4you@yahoo.com

 

Ai deja conturile:

bostan12a

wylow

corby69

Tin sa mentionez ca, conturile sunt folosite dupa cum urmeaza

bostan12a - ion dohotariu

willow - denis dohotariu

corby69 - Alessandro corbinelli

si andreea12 ar fi contul meu...toate aceste lucruri au fost mentionate la celelalte cereri de activare...sau era mai jusor sa facem 10 conturi de forum pe care nici unul dintre noi nu le va folosi vreodata?

verificati si ip-urile de pe care se conecteaza conturile

3 conturi vor avea acelasi ip pentru ca folosim acelasi router iar corby69 este accesat de pe alt ip si ocazional de pe ip nostrum cand vrem sa luam ceva de la el si el nu e on. Sau avem nevoie de 3 contracte la rds sau trei ISP diferiti ca sa putem juca toti?

 

Nu ai activat mail-urile.

Link to comment
Share on other sites

Buna as dori si eu activara contului de mu online

 

Nume cont : andreea12

Email : mihaela_andreea_4you@yahoo.com

 

Ai deja conturile:

bostan12a

wylow

corby69

Tin sa mentionez ca, conturile sunt folosite dupa cum urmeaza

bostan12a - ion dohotariu

willow - denis dohotariu

corby69 - Alessandro corbinelli

si andreea12 ar fi contul meu...toate aceste lucruri au fost mentionate la celelalte cereri de activare...sau era mai jusor sa facem 10 conturi de forum pe care nici unul dintre noi nu le va folosi vreodata?

verificati si ip-urile de pe care se conecteaza conturile

3 conturi vor avea acelasi ip pentru ca folosim acelasi router iar corby69 este accesat de pe alt ip si ocazional de pe ip nostrum cand vrem sa luam ceva de la el si el nu e on. Sau avem nevoie de 3 contracte la rds sau trei ISP diferiti ca sa putem juca toti?

 

Nu ai activat mail-urile.

Cum adica nu am activat mail-urile? :|

 

Buna as dori si eu activara contului de mu online

 

Nume cont : andreea12

Email : mihaela_andreea_4you@yahoo.com

 

Ai deja conturile:

bostan12a

wylow

corby69

Tin sa mentionez ca, conturile sunt folosite dupa cum urmeaza

bostan12a - ion dohotariu

willow - denis dohotariu

corby69 - Alessandro corbinelli

si andreea12 ar fi contul meu...toate aceste lucruri au fost mentionate la celelalte cereri de activare...sau era mai jusor sa facem 10 conturi de forum pe care nici unul dintre noi nu le va folosi vreodata?

verificati si ip-urile de pe care se conecteaza conturile

3 conturi vor avea acelasi ip pentru ca folosim acelasi router iar corby69 este accesat de pe alt ip si ocazional de pe ip nostrum cand vrem sa luam ceva de la el si el nu e on. Sau avem nevoie de 3 contracte la rds sau trei ISP diferiti ca sa putem juca toti?

 

Nu ai activat mail-urile.

Cum adica nu am activat mail-urile? :|

Cred ca e vorba ca nu am confirmat contul de forum? pentru ca am retrimis cererea de email pentru confirmare si tot nu am primit mailul si acum nu imi mai apare sa re-trimit emailul de confirmare

Link to comment
Share on other sites

Nu are nicio legatura contul de pe forum cu cel din joc.

Pentru joc trebuie sa-ti fac alt cont special pentru asta, in pagina de creat conturi: http://www.linkmania.ro/s2/cont/adauga.php

am facut alt cont pe linkul pe care lai pus si numele contului este acelasi ca cel de pe forum adica andreea12 prima data nu mia fost acceptata cererea datorifa captului ca suntem 3 care impartim acelasi router dupa ce am explicat situatia mi sa spus ca nu am mailurile activate...asta nu inteleg ce vrea sa insemne

Link to comment
Share on other sites

1: Daca ai mai multe conturi pe care intri nu poti sa mai faci o alta cerere (nu a fost respinsa, nici macar nu aparea).

2: Nici acum nu apare contul tau pentru activare. Ca sa ajunga la mine acel cont trebuie sa primesc 2 mailuri (trimise de sistem), verifica te rog daca nu cumva ai in spam un mail.

Link to comment
Share on other sites

1: Daca ai mai multe conturi pe care intri nu poti sa mai faci o alta cerere (nu a fost respinsa, nici macar nu aparea).

2: Nici acum nu apare contul tau pentru activare. Ca sa ajunga la mine acel cont trebuie sa primesc 2 mailuri (trimise de sistem), verifica te rog daca nu cumva ai in spam un mail.

Ok am refacut am folosit gmail si am activat :)

Cont: andreea12a

email mihaela.andreea4you@gmail.com

contul andreea12 il puteti sterge de tot ca nu am primit mail pt activare

 

Activat.

Link to comment
Share on other sites

Guest Cegherap

nume cont : diana0711m 

mail : diana0711m@yahoo.com

dorest sa se mai activeze odata pentru ca ...prietena mea nu a realizat cand a sters mail-urile de activare a contului...si a uitat sa activeze :)....se poate inca un mail ?

un pm va rog daca se activeaza sau nu !

 

Parca am activat acel cont. Nu poate juca pe el?

Link to comment
Share on other sites

Guest Cegherap

nume cont : diana0711m 

mail : diana0711m@yahoo.com

dorest sa se mai activeze odata pentru ca ...prietena mea nu a realizat cand a sters mail-urile de activare a contului...si a uitat sa activeze :)....se poate inca un mail ?

un pm va rog daca se activeaza sau nu !

 

Parca am activat acel cont. Nu poate juca pe el?

Nu a dat ea click pe al 3-lea link care l-a primit in mail pentru ca l-a sters odata cu alte sute de mail-uri primite de la facebook :))

Link to comment
Share on other sites

Guest Cegherap

nume cont : diana0711m 

mail : diana0711m@yahoo.com

dorest sa se mai activeze odata pentru ca ...prietena mea nu a realizat cand a sters mail-urile de activare a contului...si a uitat sa activeze :)....se poate inca un mail ?

un pm va rog daca se activeaza sau nu !

 

Parca am activat acel cont. Nu poate juca pe el?

Nu a dat ea click pe al 3-lea link care l-a primit in mail pentru ca l-a sters odata cu alte sute de mail-uri primite de la facebook :))

un raspuns ceva :)....chiar am nevoie de spatiu...nu pt prietena mea...ca ea  avrut sa joace atunci cand sa rugat de voi sa ii activati odata contu....si nu la-ti activat pt ca jucam eu deja dupa 2 conturi....din care 1 al meu...observ ca altii au 3 4 conturi activate.peronale...am si eu nevoie de contu atsa pt a transfera itemele ! e chiar atat de greu ?????????????????? trimiteti-mi inca odata al 3-lea mail de confirmare ! Multumesc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...