Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

2dor

Topicul pentru cei care folosesc limbaj nepotrivit sau fac reclamă

Recommended Posts

Cum l-ati pus pe retardatu asta de 15 ani GM ... vi se duce draq serveru cu retardati pitici ca astea care stiu doar sa abuzeze de GM...  Demiteti-l draq si bagati pe cineva calumea nu toti puradei , ca nu-mi zice mie mucosu asta care nici floci la pl n-are ce sa fac , bagaias ceva-n gat. No lifer infect ... !

Erati fumati cand l-ati ales pe imputitu asta GM

Link to comment

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Citat din "MaLas" aka " Bortos"   :   Astazi 19 august 2013 am decis sa ma las , nu am putut sa ma impac cu ideea ca contul meu Bortos de pe forum a fost sters , acel cont a fost '' munca '' mea , si practic mi-a calcat '' munca '' in picioare , eu cand imi faceam coturi imi faceam pentru ca primeam DPA automat cand faceam 12 warn-uri , primeam DPA si alte dastea dar sigur nu va intereseaza , cand am aflat ca contul meu a fost sters mi-a pierdit si cheful de samp , mereu cand intru pe samp imi aduc aminte de acest lucru si ma intristez , nu las pe nimeni sa-mi calce '' munca '' in picioare , felicitari membrilor din Rectoratul LinkMania ca au reusit sa alunge inca o persoana din aceasta comunitate .

Vreau sa va multumesc celor care ma-ti ajutat , mi-ati dat sfat-uri , mi-ati fost prieteni , ma-ti incurajat si care nu mi-ati vorbit niciodata urat , stiu ca unii dintre voi sunteti practic fericiti ca eu ma las de samp si unii dintre voi va pare rau , dar am mai spus ca nu pot sa ma impac cu ideea ca mi-a fost sters contul pe care eu am facut post-uri in sectiunea GTA si in alte sectiuni ca sa ajut , sa-mi postez activitatea si alea , niciodata nu am facut un post aiurea ( cel putin asa cred eu ) dar acum numai conteaza , contul meu numai poate fi recuperat , ar fi o minune sa-l pot recupera 

Am multe amintiri frumoase pe LinkMania , intr-o zi o sa revin , nu am fost niciodata atat de deprimat cum sunt acum , nu pot lasa pe nimeni sa-si bata joc de '' munca mea '' .

Vreau sa-i mai multumesc lui GamYng ca m-a adus pe aceasta comunitate si m-a invatat sa joc samp .

Cei care ma-ti judecat si mi-ati vorbit urat pentru ca v-am furat masina la job , v-am omorat fara motiv sau din multe alte motive sunteti doar niste imaturi , puteti sa va bucurati ca plec , dar sa stiti ca nu aveti habar ce e ala joc 4 Fun .

O sa sterg sa:mp din PC si nu o sa mai intru pe el multa vreme , putea sa-mi faca orice dar nu sa-mi stearga contul de pe forum pe care il am de un an , acum 5 zile a implinit un an contul , sincer sa fiu numai are rost s-o lungesc , v-am pupat si papa LinkMania.

 

 

PROBLEM ? 

 

L-am facut la nervi , mai bine nu-l mai faceam .

 

Sau mai bine te lăsai

 

 

Taci ma , nu stii ce vorbesti.

 

Nu că taci, că nu ne tragem de şireturi.

 

 

Taci ba copile :| , ce nu intelegi ? 

 

Eu copil ? tu nu te uiţi la ţine ce faţă ai mă.

 

 

Ba ratatule , in poza aia pe care ai postat-o tu zici ca esti un copil , nici 13 ani nu ai , macar eu am par la pula ba , nu ca tine , si da , sunt frumos foc , am vazut . 

 

Ba fututi crucea mă-ţii vin peste ţine şi îţi dau foc la casă, te calc pe cap. Am 15 ani, 1.70 şi sunt copil ?

 

 

Ai fata de copil urat , vezi ca tu ai inceput , nu ma mai injura ca porcu'

 

Tu nu te uiţi la tine mă că eşti un pui de ţigan ? Te-a uitat mă-ta când erai mic în cuptor şi de aia eşti aşa.

 

 

Pentru cultura ta generala , asa mi-e pielea .

 

Stai in banca ta ca te fut in gura de prost , marsh

Link to comment
Guest steromax

La SteroMAX gasiti cele mai noi produse de steroizi pentru crestere in masa si in forta, la cele mai bune preturi din romania. Toate produsele sunt originale si sigilate (NO FAKE). Pentru mai multe detalii vizitati site-ul: http://steromax.shopmania.biz (STEROIZII SE IAU CU CAPUL, SI NU INVERS, PENTRU A PREVENI ORICE EFECT NEDORIT!!!)

Link to comment

Isi deschide Allen comunitate cu gamemode-ul creat de el de la 0 pentru LinkMania.

Daca staff-ul si-a batut joc platim cu aceeasi moneda.

http://www.kingszone.ro/forum

Va asteptam pe toti sa testam!!!!!

 

 

 

 

 

                                           Va pupa Cheloo!!!! :*:*:*:*

Link to comment
Guest Kubanezu

27_22_22_22_official_logo.png

Comunitatea B-Zone va invita pe cel mai mare server romanesc de SA-MP(San Andreas Multi Player): (RPG.B-Zone.Ro:7777)
Hostname: B-Zone: RPG Server [0.3x]
Address: 89.33.242.95:7777
DNS Address: RPG.B-Zone.Ro:7777
Players: 600+/1000
 

  • Ce este SA-MP? Cum se instaleaza?

SA-MP sau SA:MP (San Andreas Multiplayer) este un mod multiplayer gratuit pentru versiunea PC a jocului Grand Theft Auto: San Andreas. Cu acest mod poti juca pe internet sau LAN cu pana la 1000 de prieteni. Aveti nevoie doar de GTA San Andreas instalat, urmand sa aplicati executabilul sa-mp. Pe http://b-zone.ro/rpg/ se gaseste un tutorial de instalare a jocului.

  • De ce B-Zone?

- un gamemode care imita realitatea, cel mai cautat de altfel.
- serverul se intinde pe intreaga harta San Andreas.
- cel mai popular server romanesc.
- un mediu plăcut de joc unde vă puteți distra alături de prieteni și unde vă puteți face prieteni noi.
- ajutor informativ pentru începători din partea echipei de Helperi și Admini.
- posibilitatea de a avansa rapid în nivel.
vehicule de tutorial pentru începători care se îmbunătățesc odată cu avansarea în nivel (Level 1 - Faggio, Level 2 - Perennial, Level 3 - Bobcat, Level 5 - Bravura, Level 7 - Landstalker).
- prețuri accesibile pentru a vă cumpăra vehicule, case, bizuri și slujbe care vă oferă un venit frumos pentru a strânge bani.
- sistem de referral prin care puteți profita financiar dacă vă aduceți prietenii pe server.
- event-uri organizate in permanenta
- multe alte lucruri interesante care va trebui să le descoperiți singuri, nu veți regreta.

  • Facțiuni

- Pașnice (nivel 5):

Los Santos Taxi
Las Venturas Taxi
San Fierro Taxi
Paramedics
News Reporter
School Instructors
Tow Truck Company

- Ganguri (nivel 10):

Verdant Family
Vietnamese Boys
Green Street Bloods
The Tsar Bratva
Red Dragon Triad
Southern Pimps
Avispa Rifa
El Loco Cartel
69 Pier Mobs

- Departamente (nivel 15): 

LS Police Department
LV Police Department
SF Police Department
Federal Bureau of Investigation
National Guard

- Agenție (nivel 15):

Hitmen Agency

  • Secțiuni utile:

Server Rules
Server Updates
Tutorials
Support
Account Problems
 

  • Galerie de poze:

Click pentru imagini.

Link to comment

Angel si Juan ... MODERATORI :)))

 

TASEDANO ... GLOBAL :))))) 

 

Ba baieti ( as zice si fete dar asta inseamna sa te fac om si nu-s prea convins, la tine cred ca termenul potrivit e "femela" ), cand activam eu p-aci daca luai 3 pagini din urma aveai ultimul post in ultima ora, acum ..... ma uit ..... si ce crezi ? Daca e un topic care sa aiba last post in ziua respectiva ... ii lucru mare.

 

Ce vreau eu sa spun cu asta .... ca atitudinea asta a voastra v-a adus aici si sunteti atat de tampiti ca nu intelegeti ca atitudinea asta TREBUIE SCHIMBATA ! Dar nu e problema ma, ca voi cu un suspend credeti ca sunteti puternici si ca ne faceti rau cand de fapt ... ghici ce ? Ne faceti un infinit bine ca raul vi-l faceti voua ! Nu stiti cat m-am bucurat acum 2 zile cand am intrat dupa ... ceva timp si am vazut ca bate vantul prin toate sectiunile, hihihihihi ce drag imi e ! 

 

Cand va spuneam ... o sa va sapati groapa singuri ce rsapuns primeam ? Warn !!! 

 

 

Asta a fost asa ... ca o mica paranteza, acum sa revin la topic . 

 

Mi-am pus memento, o astept.

 

 

BTW : Primul cont era de prin 2004 inceputul lui 2005, voi de cand existati pe forumu` asta ?

Link to comment
Guest Salam12345

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

======================================================================

Acest server reprezintă un loc virtual ce imită perfect realitatea. Jocul se bazează pe 2 componente importante: levelul și banii. Cu cât vei avea level mai mare cu atât vei avea un job mai bun precum: taximetrist, reporter de știri, polițist, medic și altele. Goana după bani are un scop bine trasat de către proprietățile private: businessuri, case, mașini. Acest tip de server a cucerit un număr foarte mare de jucători, ajungând primul de acest tip din România și în top 10 în lume. Noi vă așteptam să vă alăturați serverului.
 
IP: 89.33.242.95:7777
 
► Aţi mai jucat pe acest server dar nu v-a atras?
Acum e altfel! Din ce în ce mai des au loc update-uri care au ca scop ajutarea începătorilor dar şi asigurarea unei experienţe cât mai plăcute pentru jucătorii fideli serverului.
 
► Vrei mai multe informaţii despre server? Vino şi află-le singur!
 
 

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

 
http://www.youtube.com/watch?v=WRI0CfbFcOM
Link to comment
Guest Salam12345

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

======================================================================

Acest server reprezintă un loc virtual ce imită perfect realitatea. Jocul se bazează pe 2 componente importante: levelul și banii. Cu cât vei avea level mai mare cu atât vei avea un job mai bun precum: taximetrist, reporter de știri, polițist, medic și altele. Goana după bani are un scop bine trasat de către proprietățile private: businessuri, case, mașini. Acest tip de server a cucerit un număr foarte mare de jucători, ajungând primul de acest tip din România și în top 10 în lume. Noi vă așteptam să vă alăturați serverului.
 
IP: 89.33.242.95:7777
 
► Aţi mai jucat pe acest server dar nu v-a atras?
Acum e altfel! Din ce în ce mai des au loc update-uri care au ca scop ajutarea începătorilor dar şi asigurarea unei experienţe cât mai plăcute pentru jucătorii fideli serverului.
 
► Vrei mai multe informaţii despre server? Vino şi află-le singur!
 
 

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

 
http://www.youtube.com/watch?v=WRI0CfbFcOM
Link to comment
Guest Salam12345

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

======================================================================

Acest server reprezintă un loc virtual ce imită perfect realitatea. Jocul se bazează pe 2 componente importante: levelul și banii. Cu cât vei avea level mai mare cu atât vei avea un job mai bun precum: taximetrist, reporter de știri, polițist, medic și altele. Goana după bani are un scop bine trasat de către proprietățile private: businessuri, case, mașini. Acest tip de server a cucerit un număr foarte mare de jucători, ajungând primul de acest tip din România și în top 10 în lume. Noi vă așteptam să vă alăturați serverului.
 
IP: 89.33.242.95:7777
 
► Aţi mai jucat pe acest server dar nu v-a atras?
Acum e altfel! Din ce în ce mai des au loc update-uri care au ca scop ajutarea începătorilor dar şi asigurarea unei experienţe cât mai plăcute pentru jucătorii fideli serverului.
 
► Vrei mai multe informaţii despre server? Vino şi află-le singur!
 
 

560x95_FFFFFF_FF9900_000000_000000.png

 
http://www.youtube.com/watch?v=WRI0CfbFcOM
Link to comment
IP server: 93.119.30.150:7777
 
Mod server: Roleplay unic in Romania la job-uri, factiuni, masini personale, eventuri geniale si multe altele.
Playeri on: 40/50 seara, ziua, aprox 30
Nu se dau admin si lidere aiurea, trebuie sa fii activ si sa joci pe server! incercam sa fim un server corect cu toata lumea.
Suntem satuli de serverele naspa din Romania cu admini inacapabili si owneri la fel.
SE CAUTA HELPERI care sa ajute playerii, poate folosi comenzi de kick, /spec, etc.
 
Este un server de SA:MP foarte mistoo!
Link to comment

cum sa va spun ... semanati cu parlamentarii, si spun acest cuvant sa va reveniti, sunteti niste idioti ! ASTA PENTRU TOT CE ATI facut, sper sa nu vad cumva vreaun warn, pentru tot ce ai facut, macar acest adjectiv sa aveti curajul sa vi-l insusiti, daca nici pe acesta, dupa tot ce ai facut nu vi-l asumati si tot warnuri stiti sa impartiti, chiar sunteti niste nimicuri. gresiti, apoi cand vi se spune si sunteti criticati, repede pedepse. niste nesimtiti, ati rupt rpul gful, tot tot tot cu niste wipeuri ca niste nebuni, asa meritati. jos samp pe lm si gata, pa.

Link to comment
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...